Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Flexibilná investičná stratégia

  • Správca fondov Hansainvest, Hanseatische Investment GmbH
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 118.375 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed May 23 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.5847107849205835 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.11116332340838087 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 0.14120014053504715 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.150145029282614 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -1.7900474067014782 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -2.760605668040561 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.9262759903004403 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 15.343464464607282 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.8912043121595232 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.906435006764802 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 108.186 +0.5090000000000003 +0.47271004949989504
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 107.677 -0.18899999999999295 -0.175217399365863
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 107.866 -0.1629999999999967 -0.15088541039905579
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 108.029 +0.2879999999999967 +0.26730771015677135
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 107.741 +0.1290000000000049 +0.1198751068654218
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 107.612 -0.7660000000000053 -0.7067855099743525
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 108.378 +0.2079999999999984 +0.19228991402422935
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 108.17 +0.42199999999999704 +0.3916546014775264
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 107.748 +0.375 +0.3492498114050875
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 107.373 +0.2980000000000018 +0.2783095960775057
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 107.075 +0.5259999999999962 +0.4936695792546004
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 106.549 +0.5550000000000068 +0.5236145442194982
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 105.994 +0.31699999999999307 +0.29997066532925487
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 105.677 +0.020000000000010232 +0.018929176486182087
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 105.657 -0.7400000000000091 -0.6955083320018502
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 106.397 -1.3889999999999958 -1.2886645761045088
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 107.786 -0.5130000000000052 -0.47368858438213124
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 108.299 -0.32499999999998863 -0.2991972308145421
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 108.624 +0.35499999999998977 +0.32788702213927934
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 108.269 -0.0899999999999892 -0.08305724489888178
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 108.359 +0.5249999999999915 +0.486859432090057
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 107.834 +0.18000000000000682 +0.1672023334014625
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 107.654 -0.34199999999999875 -0.3166783954961261
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 107.996 +0.12899999999999068 +0.11959171943225044
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 107.867 +0.20300000000000296 +0.18854956159906067
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 107.664 +0.4989999999999952 +0.4656371016656493
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 107.165 +0.10300000000000864 +0.09620593674692657
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 107.062 -0.2120000000000033 -0.1976247739433603
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 107.274 +0.30299999999999727 +0.283254339961303
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 106.971 -0.012000000000000455 -0.011216735369174557
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 106.983 -0.33099999999998886 -0.30844065080044913
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 107.314 -0.18000000000000682 -0.16745120657898838
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 107.494 +0.07500000000000284 +0.0698200504566131
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 107.419 -0.2909999999999968 -0.2701699006591838
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 107.71 -0.5210000000000008 -0.4813777937929018
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 108.231 -0.1360000000000099 -0.1254994601677737
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 108.367 -0.0589999999999975 -0.05441499271393013
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 108.426 -0.25499999999999545 -0.23463162834349305
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 108.681 +0.08199999999999363 +0.07550714094972477
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 108.599 +0.6360000000000099 +0.589090707001489
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 107.963 +0.5489999999999924 +0.5111065596663309
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 107.414 +0.3990000000000009 +0.37284492828109705
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 107.015 -0.2510000000000048 -0.2339977252810712
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 107.266 -0.9249999999999972 -0.8549694521725542
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 108.191 +0.16200000000000614 +0.14995973303464893
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 108.029 -0.12300000000000466 -0.11372882609660451
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 108.152 -0.32099999999999795 -0.29592617517722886
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 108.473 +0.3119999999999976 +0.288458871497113
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 108.161 +0.049000000000006594 +0.04532336835873707
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 108.112 -0.007000000000005002 -0.006474347709470862
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 108.119 +0.3859999999999957 +0.35829318778833397
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 107.733 +0.14300000000000068 +0.13291198066734466
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 107.59 +0.2540000000000049 +0.23664008347618903
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 107.336 +0.06199999999999761 +0.05779592445513515
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 107.274 -0.042999999999992156 -0.04006820913741649
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 107.317 -0.021000000000000796 -0.019564366766672947
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 107.338 +0.12599999999999056 +0.11752415774353153
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 107.212 +0.546999999999997 +0.512820512820511
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 106.665 +0.30100000000000193 +0.28299048550262285
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 106.364 +0.06199999999999761 +0.05832439653063659
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 106.302 -0.37999999999999545 -0.35619879642301555
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 106.682 -0.20199999999999818 -0.18898993301148437
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 106.884 +0.12999999999999545 +0.12177529647601659
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 106.754 +0.3790000000000049 +0.35628672150411944
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 106.375 +0.7150000000000034 +0.676698845353016
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 105.66 +0.9429999999999978 +0.9005223602662369
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 104.717 -0.14400000000000546 -0.1373246488208224
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 104.861 -1.1589999999999918 -1.0931899641577019
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 106.02 -0.3089999999999975 -0.2906074542222683
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 106.329 -0.07800000000000296 -0.07330344808143252
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 106.407 -0.008000000000009777 -0.00751773716112325
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 106.415 +0.6880000000000024 +0.6507325470315237
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 105.727 +0.6360000000000099 +0.6051897878981265
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 105.091 -0.23799999999999955 -0.22595866285638522
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 105.329 -0.27600000000001046 -0.2613512617773921
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 105.605 +0.058000000000006935 +0.05495182241087093
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 105.547 -0.5649999999999977 -0.5324562726176083
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 106.112 -1.284000000000006 -1.1955752541994258
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 107.396 -0.28000000000000114 -0.26003937739143623
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 107.676 +0.2750000000000057 +0.2560497574510663
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 107.401 +0.15899999999999181 +0.1482628074821264
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 107.242 +0.41200000000000614 +0.38565945895348364
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 106.83 +0.1559999999999917 +0.1462399460037176
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 106.674 -0.15499999999998693 -0.14509168858641885
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 106.829 +0.16399999999998727 +0.1537524023812722
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 106.665 -0.262999999999991 -0.2459598982492821
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 106.928 -0.0010000000000047748 -9.351999925257815E-4
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 106.929 +0.04999999999999716 +0.04678187483040119
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 106.879 +0.257000000000005 +0.2410384348445973
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 106.622 +0.20699999999999363 +0.19452144904383317
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 106.415 +0.31800000000001205 +0.29972572268775366
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 106.097 +0.3739999999999952 +0.3537546229297277
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 105.723 -0.0010000000000047748 -9.458590291728797E-4
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 105.724 +0.30400000000000205 +0.2883703282109593
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 105.42 -0.4719999999999942 -0.4457371661693088
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 105.892 -0.2049999999999983 -0.19321941242446883
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 106.097 -0.049000000000006594 -0.046162832325293834
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 106.146 +0.1700000000000017 +0.16041367856874444
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 105.976 -0.03900000000000148 -0.036787247087673336
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 106.015 +0.010000000000005116 +0.00943351728692221
Nájdených 1 551 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií