Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Flexibilná investičná stratégia

  • Správca fondov Hansainvest, Hanseatische Investment GmbH
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 3.3340655998107316 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.762779451066911 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.1530583017246565 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 12.92809721234729 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.5662630591127158 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 8.287586329024265 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.6796247550243457 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 31.80299601250134 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.665351347243064 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 11.946376110966494 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 114.501 -0.3299999999999983 -0.28737884369203925
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 114.831 +0.625 +0.5472567115563152
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 114.206 +0.1599999999999966 +0.14029426722549942
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 114.046 +0.8790000000000049 +0.776728198149641
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 113.167 -1.0379999999999967 -0.9088919049078328
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 114.205 -0.7560000000000002 -0.6576143213785457
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 114.961 -0.4720000000000084 -0.4088952032781066
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 115.433 +0.12199999999999989 +0.10580083426559383
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 115.311 +0.19300000000001205 +0.16765405931306532
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 115.118 +0.3189999999999884 +0.27787698499115265
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 114.799 -0.19499999999999318 -0.16957406473380843
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 114.994 +0.007000000000005002 +0.0060876446902824455
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 114.987 +0.28699999999999193 +0.250217959895366
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 114.7 -0.04399999999999693 -0.03834623161124284
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 114.744 -0.5879999999999939 -0.5098324836125272
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 115.332 +0.09499999999999886 +0.08243880003817594
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 115.237 +0.21999999999999886 +0.19127607223279597
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 115.017 +0.10699999999999932 +0.09311635192759127
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 114.91 -0.18099999999999739 -0.15726685839901222
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 115.091 -0.5600000000000023 -0.4842154412845474
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 115.651 +0.06300000000000239 +0.054503927743382974
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 115.588 +0.37699999999999534 +0.32722569893499553
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 115.211 -0.3190000000000026 -0.27611875703280475
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 115.53 +0.1530000000000058 +0.13260875217764578
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 115.377 +0.1599999999999966 +0.13886839615682334
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 115.217 +0.7999999999999972 +0.6991967976786668
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 114.417 +0.48399999999999466 +0.4248110731745811
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 113.933 -0.06499999999999773 -0.05701854418498442
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 113.998 +0.36700000000000443 +0.32297524443154657
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 113.631 -0.16400000000000148 -0.14411881014105177
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 113.795 -0.31699999999999307 -0.2777972518227614
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 114.112 +0.23799999999999955 +0.20900293306638673
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 113.874 -0.3299999999999983 -0.2889566039718403
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 114.204 +0.6019999999999897 +0.5299202478829415
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 113.602 -0.465999999999994 -0.408528246309217
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 114.068 -0.7360000000000042 -0.6410926448555756
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 114.804 -0.6239999999999952 -0.5405967356274033
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 115.428 -0.777000000000001 -0.6686459274557848
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 116.205 +0.24200000000000443 +0.20868725369298602
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 115.963 +9.99999999990564E-4 +8.62351459957722E-4
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 115.962 +0.09700000000000841 +0.08371812022613767
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 115.865 -0.4720000000000084 -0.4057178713564866
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 116.337 -0.006999999999990791 -0.006016640308047272
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 116.344 +0.9769999999999897 +0.8468626210268013
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 115.367 +0.2220000000000084 +0.19280038212690442
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 115.145 -0.5910000000000082 -0.5106449160157638
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 115.736 +0.2710000000000008 +0.23470315680076226
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 115.465 +0.13900000000001 +0.12052789483725235
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 115.326 -0.9150000000000063 -0.7871577154360381
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 116.241 -0.02200000000000557 -0.018922615105410046
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 116.263 -0.001999999999995339 -0.00172020814518703
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 116.265 -0.04600000000000648 -0.039549139806212
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 116.311 -0.08199999999999363 -0.0704509721374933
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 116.393 +0.4159999999999968 +0.3586918095829219
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 115.977 +0.4650000000000034 +0.4025555786411701
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 115.512 -0.14300000000000068 -0.12364359517530943
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 115.655 -0.007999999999995566 -0.006916645772619745
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 115.663 +0.042999999999992156 +0.037190797439890844
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 115.62 +0.15500000000000114 +0.13423981293033194
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 115.465 +0.5100000000000051 +0.44365186377277155
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 114.955 +0.23699999999999477 +0.20659355985984007
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 114.718 +0.30700000000000216 +0.2683308423141284
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 114.411 +0.33500000000000796 +0.29366387320735043
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 114.076 -0.943000000000012 -0.8198645441188148
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 115.019 -0.8049999999999926 -0.6950200303909355
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 115.824 -0.23900000000000432 -0.20592264545979333
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 116.063 +0.22800000000000864 +0.1968317002633171
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 115.835 +0.09599999999998943 +0.0829452474965251
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 115.739 -0.13299999999999557 -0.11478182822423832
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 115.872 +0.11499999999999488 +0.09934604386774026
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 115.757 +0.35999999999999943 +0.31196651559399413
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 115.397 +0.19000000000001194 +0.16492053434254217
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 115.207 +0.24499999999999034 +0.2131138985055827
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 114.962 +0.06100000000000705 +0.053089181121151796
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 114.901 +0.06099999999999284 +0.05311738070356853
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 114.84 +0.6749999999999972 +0.5912495072920763
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 114.165 +0.05000000000001137 +0.04381544932743964
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 114.115 +0.2149999999999892 +0.18876207199296857
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 113.9 +0.26400000000001 +0.23232074342638498
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 113.636 +0.4919999999999902 +0.43484409248391387
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 113.144 +0.5820000000000078 +0.5170483822248997
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 112.562 +0.20399999999999352 +0.18156250556256737
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 112.358 +0.18099999999999739 +0.1613521488362153
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 112.177 -0.1559999999999917 -0.13887281564632303
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 112.333 -0.375 -0.3327181743975558
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 112.708 -0.06300000000000239 -0.05586542639508707
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 112.771 +0.2189999999999941 +0.19457672897860334
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 112.552 +0.22500000000000853 +0.20030802923606927
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 112.327 -0.14700000000000557 -0.13069687216601267
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 112.474 +0.08200000000000784 +0.07295892946117988
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 112.392 +0.20899999999998897 +0.18630273749140258
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 112.183 -0.2849999999999966 -0.25340541309527964
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 112.468 +0.2510000000000048 +0.2236737749182538
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 112.217 +0.34199999999999875 +0.30569832402234454
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 111.875 +0.686000000000007 +0.6169675057784616
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 111.189 +0.7439999999999998 +0.6736384625831988
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 110.445 -0.8870000000000005 -0.7967161283368682
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 111.332 -0.10600000000000875 -0.09512015649958983
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 111.438 +0.5810000000000031 +0.5240986135291337
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 110.857 -0.625 -0.5606286216608964
Nájdených 1 469 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií