Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro rastová stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.221923457953048 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 5.916020079382878 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 9.818225646472523 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 16.590737864404993 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.9828876525730417 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 20.53628078534242 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.405820405722418 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 23.571607289886455 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.316634886594706 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.634661572669128 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 -0.3720150377909448
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 -0.5508544757856697
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 -0.2630094067161224
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 +0.03156366391013421
Sun Mar 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 +0.6495763551216811
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 +0.32377749155871527
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 -0.003187053812482077
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 +0.26334239963009054
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 -0.12202974897543584
Sun Mar 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 -0.40685597186410405
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 -0.2545701401348026
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 -0.33624097827724597
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 -0.34951305256215903
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 -0.268404553825917
Sun Mar 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 -0.10481348550970893
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 +1.4134612865435656
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 -0.35486186866565106
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 -0.08663573863954355
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 -0.6140217685160252
Sun Feb 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 -0.016107143981201943
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 +0.02870487316151582
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 +0.9323538757733729
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 +0.2274362279307951
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 -0.06290815409499828
Sun Feb 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 +0.035585722259028785
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 +0.24445195448912216
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 +0.14722555971096085
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 +0.568233389810004
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 +0.45341868571264854
Sun Feb 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 +0.8706632100724363
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 +0.2050561312359207
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 +0.14825155462231976
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 -0.08952448283281456
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 +0.44323863296484944
Sun Feb 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 +0.06990184776458364
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 +0.3876953257513094
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 -0.250982757987245
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 -0.2999674199910487
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 -0.16859154848255287
Sun Jan 29 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 +0.08590916357988476
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 +0.6953495950097874
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 +0.3597290352721245
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 -0.25299840977976373
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 -0.14909110649252
Sun Jan 22 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 -0.03430438650384815
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 -0.016083650484858936
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 -0.2838532156182936
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 +0.003091757567545983
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 +0.04562423033279117
Sun Jan 15 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 14 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 -0.17368850703148553
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 +0.3606381474587721
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 +0.07423574014777046
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 -0.04765871708933389
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 +0.10375556352846615
Sun Jan 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 -0.3821387793583142
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 +0.22965491734552756
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 +0.5937134164038582
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 +0.2965648877331972
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 -0.20607582498567467
Sun Jan 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 31 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 -0.21516505065910962
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 +0.11354761306559169
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 +0.10157529439287316
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 -0.05066448419657377
Mon Dec 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Dec 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 24 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 -0.11658709289403646
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 -0.2922654453360991
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 +0.4444401126694828
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 +0.01813176529306304
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 +0.24038367579863973
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 +0.38846227795848165
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.14185233211520654
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.6860371267150924
Nájdených 5 015 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií