Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro vyvážená stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 3.458352136495102 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 4.48683300634749 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 7.717120825972179 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 16.035209467934198 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.2942971808163524 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 21.697378503479303 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.732789595795263 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.741409555152163 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.168019781677424 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.687336267463346 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 +0.2884987868779092
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 -0.4677591192735093
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 -0.26967815708121634
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 -0.24655342537657532
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 +0.09876929916742938
Sun Mar 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 +1.028991425071439
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 +0.17256145105008613
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 +0.05141138314526472
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 +0.32975859617788217
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 -0.07590230142959342
Sun Mar 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 -0.49932131083963327
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 -0.2806365845280965
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 -0.42713714243730294
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 -0.2718565325154003
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 -0.2555372708921908
Sun Mar 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 -0.08082954785815843
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 +1.2867042263579265
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 -0.4137500126995093
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 +0.01752839472928258
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 -0.8250991378658767
Sun Feb 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 +0.07084492021753874
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 +0.04691579119950973
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 +0.8119269087783891
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 +0.27461529635246507
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 -0.24824435790937116
Sun Feb 19 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 18 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 +0.3345667985198446
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 +0.1379980066954687
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 +0.02811860940694544
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 +0.5128415946393403
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 +0.3315133610711314
Sun Feb 12 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 11 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 +0.8763535371397069
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 +0.26490618774965924
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 +0.058177606056730724
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 -0.13625752933576507
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 +0.3212206908989259
Sun Feb 05 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Feb 04 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 +0.23394723743157897
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 +0.29638816339185325
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 +0.12654531295628146
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 -0.22024465795136905
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 -0.0598161440624807
Sun Jan 29 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 28 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 -0.04143436324824279
Thu Jan 26 00:00:00 CET 2017 +0.5598584399385089
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 +0.3333836054643058
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 -0.04733921855908818
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 -0.12546322342753058
Sun Jan 22 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 21 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 -0.08735168686399675
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 -0.07146643319208579
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 -0.03875090286967975
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 +0.017928801565076924
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 -0.1405958737480546
Sun Jan 15 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 14 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 +0.33417250698065004
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 +0.07534460241842567
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 +0.18301193682776784
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 -0.0031781091839206965
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 +0.018807349170344878
Sun Jan 08 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Jan 07 00:00:00 CET 2017 +0.0
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 -0.24732592060203729
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 +0.26892190137057526
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 +0.17836241012206244
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 +0.36495280920428286
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 -0.05404772174210848
Sun Jan 01 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Dec 31 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 +0.016776244837330978
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 +0.13812854487711945
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 +0.09208152284155346
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 -0.05655142979085781
Mon Dec 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Dec 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 24 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 -0.01146902163911534
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 -0.14275859681085024
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 +0.3402051386209166
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 +0.04197535485215553
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 +0.3213252116910752
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 -0.1499768339354688
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.5049594229035108
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií