Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG rastová investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.1904679144994166 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.1934094221367726 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.308875902027178 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 10.051035943258114 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.332040486007992 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.533993619073467 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.995429797140873 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.192195198537792 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.4235034567297715 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.02425525019983 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 -1.1289429994466076
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 -0.08110001105907827
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.09593741928341615
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 +0.1996524568343716
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 -0.21766398583338287
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 -0.6778791542999585
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 -0.051272660684858806
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 -0.8605039575920443
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 +0.21832472163598027
Sun Jun 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 +0.15671125041001233
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 -0.27258850039979166
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 -0.48106485332949944
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 +0.7580451182623449
Sun Jun 18 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 -0.040072859744995526
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 -0.11643985153921221
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 +0.061896959766997384
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 +0.6191383352871895
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 -0.39046819691272106
Sun Jun 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 +0.07669271784382659
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 +0.16827626573017085
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 +0.08787346221441794
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 -0.25199956173989335
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Jun 04 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 +0.28200996191036154
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 +0.6079811341611645
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 -0.4219564100682618
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 +0.014678899082582575
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 -0.12461515906760212
Sun May 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 +0.13579476639628751
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 +0.29447491441823104
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 +0.3064539949785683
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 +0.10718905932361622
Sun May 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 +0.2631188852653281
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 -0.519815668202753
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 -1.3349337989233305
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 -0.26844663716170203
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 +0.06170822897382777
Sun May 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 -0.08341796024953396
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 -0.2568462178489881
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 +0.32664319674809406
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 +0.23282040088761846
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 +0.5192525688375156
Sun May 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 +0.10249277059924111
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 -0.5677888989990834
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 -0.391545517166378
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 +0.40770266826835666
Mon May 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 -0.025474925394846082
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 +0.47902877829375257
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 +0.31914893617022244
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 -0.17211703958690805
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 -0.014646113287696494
Sun Apr 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 +0.448710875721801
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 +0.15471322798099152
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 -0.2791756970209178
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 -0.39151115989754715
Mon Apr 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 -0.14614541468760933
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0877642068309683
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 -0.24077046548956105
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 +0.36613942589337967
Sun Apr 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 +0.1723821749495471
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 -0.1684303028083889
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 +0.13198900091660448
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 -0.2705766207174065
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 +0.08783165599268727
Sun Apr 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 -0.22274154677572255
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 +0.35545457876801834
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 +1.0516571005369144
Nájdených 2 175 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií