Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG rastová investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.7364845186913733 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.741778378913252 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.2884262177886665 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 9.538949372780902 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.3299224198288346 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 23.401959234846604 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 7.233354244409429 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.3725647658946 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.448807448959613 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.02425525019983 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 -0.08678044547295372
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 -0.1408196425347512
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 -0.039702591496421746
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.1801412307248853
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.14432096983692588
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 +0.1264405187673816
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.01445243342847391
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.6143667296786219
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.21129326047358177
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 -0.3665928641428593
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 +0.22919091967403915
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 +0.3907819290749188
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 +0.13531304856641668
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 +0.18319044478639057
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 -0.14999085421619895
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 +0.2126333541078651
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 +0.03300572099165322
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 +0.13219741480610026
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 -0.384094816549009
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 -0.04022231973087287
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 +0.025602574887528817
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 +0.41132615960923147
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.9079454491550507
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 -0.07406310176270381
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 -0.05921539600295489
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 -0.08874426859932782
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.08866558297620486
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.4267216009417325
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.27296200663961656
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.8931894305917609
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 +0.7574621268936426
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 -0.6445363436533569
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 -0.6735003515524056
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 -0.08134590497319039
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.022190169754793487
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.4015028731398331
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.9256849697014928
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 -0.029732039989582404
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.4881837346055562
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.7269523075228648
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.7919179957813753
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.7907202267726063
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.3456735057983735
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.7891437421638727
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.25379777099351486
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.08467088793993582
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 -0.13602441086725037
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.5507910690522095
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 -0.22866415873718893
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.3637967148054315
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 +0.22466116676488923
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 -0.1581173009744532
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.9217429320897708
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 -0.02185473883587008
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.31057035331940597
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 +0.15369414864423447
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 +0.07690617446714043
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.4084907724852087
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.2510277585768108
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +1.0440024997243142
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.5520216421730026
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 -0.14237213886758582
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.34801084328522336
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.5229046987774524
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +0.9779496523258757
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.03717057577220828
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.27208348863211995
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 +0.1156759580581479
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 -1.1289429994466076
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 -0.08110001105907827
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.09593741928341615
Nájdených 2 172 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií