Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.3933206459042946 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.8590917051960254 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.025321602362709 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 9.40147250569594 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.3014009745493613 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 20.549944457152346 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.403814591707557 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 22.43346728377489 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.121779646755019 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 8.492035346993877 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 +0.12600705867595252
Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 +0.33552535604874834
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 -0.19640925064732073
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 -0.19687731494673244
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 +0.09154192534627725
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 +0.13735871471081396
Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 +0.12237312365974162
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 -0.2000279639664484
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 -0.09236690186017427
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 +0.23288375814378526
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 -0.06967367591460061
Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 -0.06905486151931939
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 +0.033397178081173706
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 -0.310738402087523
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 -0.09040794452705825
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 +0.012510840358842756
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 +0.28686385943102266
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 -0.01767635730190875
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 +0.22001194350549724
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 +0.18807754405652588
Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 +0.6111715946336886
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 +0.2567041953377469
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 +0.023683610075337924
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 -0.3264577605688572
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 -0.025039429906854593
Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 -0.046890956949496854
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 -0.08622795797825233
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 +0.12201754865594694
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 +0.02302748041944369
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 +0.04521186221036544
Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 +0.052150412161140025
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 -0.00864296764937933
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 +0.3715827400540235
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 -0.08840762270170899
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 -0.12206136541364287
Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 -0.02250270465199833
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 +0.28381803242642434
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 -0.006653802648216356
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 +0.24679829242262485
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 +0.5476208527489064
Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 +0.5473933579811785
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 +0.3276885017811111
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 -0.2037275686846698
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 -0.41540962136625126
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 +0.16485656307739305
Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 +0.2200969013291143
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 +0.4602031851602959
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 +1.1106739161539423
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 +0.9117407299340528
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 -0.6125743669467028
Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 -1.0264558718661192
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 +0.11019381670503492
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 +0.27058655799640974
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 +0.6339764762146842
Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 -0.05616248883472963
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 +0.10137438547386068
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 +0.009869276940889904
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 -0.42792309891368063
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 -0.4119253730015373
Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 -0.3781645429379239
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 +0.011819038698490658
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 +0.16218343894000498
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 +0.1324672091796515
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 +0.28679523414676567
Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 -0.33647993412574806
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 +0.1097131741800439
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.20772610927814128
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 -0.23969984384085308
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.038685747698053774
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 4 194 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií