Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG konzervatívna investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.5617721192723746 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.4559097330681734 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.96276216007665 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.445127210200475 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.6353949588191252 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 17.137967859371383 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.404094010834082 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 31.21787126845552 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.577838014543035 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.014380286332366 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 -0.04796851698968396
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 +0.3526822846738895
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 -0.4154600714826273
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.24321355719440874
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.7054888547246065
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.5438272463077425
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.015890356539856043
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 +0.348480670783772
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.3327528093607839
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 -0.3934450017973745
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 +0.12580983892378583
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.035319942563845075
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 -0.15885204678556875
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 +0.02934020795284198
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 -0.22038893713322238
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.24566135664423427
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.06896460696772522
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 -0.053756880386018224
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 +0.08648149065044208
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 +0.11400812927529103
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.4254500079647414
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 -0.008295918739790409
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.08918447593347878
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.36699005394191886
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 +0.11972047583930134
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.7238555886448239
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 -0.008327143490021172
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 +0.8857913820160377
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 -0.19719963108911998
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 +0.0916408751871387
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -1.159928068533958
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 -0.05968605136979477
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 -0.5864377614494032
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.23284495091509427
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.2983851135338824
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.3603656584269572
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 -0.1849043682433944
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.14009718629985457
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.1714143647854769
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.08119327929179576
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.10356309483232451
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 +0.4493634840319771
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 -0.16859693173302048
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 +0.32973265276513075
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.39411973357505303
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 +0.03416871459921822
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 -0.3026570934437416
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 +0.22783829390482424
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 -0.27305229246061913
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 -0.13144213603280264
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 -0.11854958017772788
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.06764838526247274
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 -0.03168992227801937
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 +0.18591071703278317
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 -0.18980477223428238
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.17344407573945375
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 +0.38831506741306043
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.6164294109964601
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 +0.014368003761774162
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.2300897120769605
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +0.613826238437241
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.07810646207389027
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 +0.17497408402715564
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 -0.09433091019434414
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.294411474769916
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.14962791204652603
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.6976561116249798
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -0.25420817588458533
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 -0.6303764052614724
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 -0.1512692332662482
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 +0.16908369642973753
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 -0.07667914327304004
Nájdených 4 194 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií