Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Zloženie stratégie do 15.3.2017: VUB AM Eurový fond 30%, VUB AM Konzervatívne portfólio 30%, VUB AM Dynamické portfólio 30%, VUB AM Vyvážený rastový fond 10%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8364700592790708 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.367872179180285 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.0110444636289193 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.3926669689884337 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.921199357796354 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.63991575830407 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.8355463413662676 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 10.061220863123532 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.929426081483987 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.5607982950109687 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.0
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 -0.20427659050355373
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 +0.1920275460204124
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 -0.06136298007507435
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.32168313306092955
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.4443555329234954
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.3766604397008564
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.134659208618217
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 +0.13178606728409648
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.06402165761218725
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 -0.3057564889672335
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 +0.14853956387810285
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.07786172244726686
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 +0.020077755671948694
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 -0.0662734845260502
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 +0.10164147946171909
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 -0.03772092598789811
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.16942231864803148
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 +0.2615193787081722
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 +0.280635535321494
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 +0.43323876748493717
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.06273101310586071
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.41951446559367866
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 -0.30893216924110334
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.12103281334050564
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +0.7346104347932965
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 -0.2089234909886386
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 -0.03378502893225743
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -0.8912807899767614
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 -0.11007121181714297
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.07231492847506615
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.13169473524504838
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.3218254520377286
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0036297421068383073
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.12962862006094156
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.16138720187353783
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.04431009784640594
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.22082306779816463
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 +0.26104405423372157
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 -0.09931757250789985
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 +0.011578235355045763
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 -0.17701591318311216
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 +0.1956470064788789
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0036570871301080388
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 +0.037194214775254864
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 -0.07494196567293443
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.18250848450816193
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 +0.03785889622997729
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0543753856681235
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 -0.029928050523452043
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.11250932482175813
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 +0.1291855189768114
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.4285696867722635
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 -0.2013810726127616
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.33084487526171813
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +0.27298824191899485
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.09067016277744244
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 +0.2696725843110812
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 +0.13655824024409924
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 +0.02030331928506257
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.3256350189493702
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -0.17324868839111218
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 -0.6259961795374096
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 -0.05897552819577356
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 3 728 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií