Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Zloženie stratégie do 15.3.2017: VUB AM Eurový fond 30%, VUB AM Konzervatívne portfólio 30%, VUB AM Dynamické portfólio 30%, VUB AM Vyvážený rastový fond 10%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.7899183411664623 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.1525398083743976 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.0009662305577436 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.260394843372638 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.836751758615728 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.6199397101968085 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.8308400368511002 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 10.040897789616299 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.9267361894493629 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.5607982950109687 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 -0.11159330440173676
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.09497068296310829
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.1814217079642475
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 +0.025417316877110352
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.08519096975719265
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.19679905157086353
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.16744053485967925
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 -0.04213924944654934
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 -0.07650428779845697
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 +0.1514584558365044
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 +0.09631333939749709
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 -0.09028648138139772
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 +0.07251933353545326
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 -0.030900328613100214
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 -0.11811350767443685
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 -0.103760887481684
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 +0.12764037472838652
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 +0.39635945332199185
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 -0.11133338096259138
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 -0.020238336170649518
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.015473979907639546
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.12838801711839665
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.28851427072653735
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 +0.04651773041186402
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.02325345671579271
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.22349306514166756
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.1277177318763023
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.1686129647283252
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.23769424636590486
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +0.12437662197876875
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.2001198322348614
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.21165413084290208
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.3687311241235989
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.13622681467204245
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.12746592966740877
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 +0.16108055220797723
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.19247322111706922
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 +0.004782172062547829
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.06511466752689898
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 +0.002389586183397796
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 -0.008960145273817943
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.2686778784575239
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 +0.14437676369342967
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 -0.04710905447954872
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 -0.12209575881023227
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.26315164187616347
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.08546602725417074
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +0.2570571714190635
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.2013123905104095
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 +0.15046805676155373
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.12803182335181873
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +0.3615782742257352
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.03405445127523876
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.22814644486761892
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 +0.010779734099884308
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 -0.36755053819899786
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.22545284925756448
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Nájdených 3 726 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií