Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB konzervatívna investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Zloženie stratégie do 15.3.2017: VUB AM Eurový fond 40%, VUB AM Konzervatívne portfólio 40%, VUB AM Dynamické portfólio 20%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.4512395953429449 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.7398816657327334 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.2724513929880832 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.1786246441326096 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5021629510774339 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 3.0198284038397416 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.9911853587009745 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 7.222849349687355 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.399921573557883 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.7348976789256287 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 +0.008969268026177701
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.031790022823614095
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.07015025205147651
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 +0.031006233884923518
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.028566531451758692
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0800503173423266
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.07684195897948598
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 +0.017987523199821
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 +0.021262501942260315
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 +0.017176509079021685
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 -0.005725175231262369
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 -0.021260415559353874
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0016354433278138458
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 -0.022073611406341342
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 +0.013900131642415658
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 +0.02862611028413653
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 -0.0024536063924500695
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 +0.21638457440269576
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 +0.025415252430846635
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 -0.009017502151891676
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.04588621856589725
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.02457586158875813
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.11564012138110513
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 -0.03197533799570351
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.029506987418557173
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.10502391755622398
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.08362095114732426
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.15715677206537748
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.08765893301874428
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +0.07378621673473162
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.1091586575947332
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.09183865915557021
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.19314340898115745
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.09402799581371823
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.03926187671770265
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 +0.005726018208747519
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.09743715712764356
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 +8.188063440996984E-4
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.03683271399805221
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 +0.06962134180801627
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 +0.003276405782855818
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.10882194112159027
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 +0.04174613438981112
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 +0.05487305487305605
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 -0.021289487905931992
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.030287402896135518
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.043365844079332305
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +0.11878333101226701
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.0589472994768272
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 +0.15333398930759756
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.025425466475297753
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +0.10920257488176333
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.06482264033280671
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.048435293731330376
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 +0.04352860979474826
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 -0.13451112587452485
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.06894344175509559
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Nájdených 3 726 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií