Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 7 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont do 1 roka
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.09208103130755596 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.21459227467811592 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.4282655246252709 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.8830694275274054 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.030712530712528885 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.6473159573197829 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. -0.38974184015857505 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 -1.0334346504559333 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 3.293 +0.0 +0.0
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 3.293 -0.0029999999999996696 -0.09101941747570663
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 3.296 -0.001000000000000334 -0.03033060357901718
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 3.297 +0.0 +0.0
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 3.297 -9.999999999998899E-4 -0.030321406913287774
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 3.298 -9.999999999998899E-4 -0.030312215822974053
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 3.299 +9.999999999998899E-4 +0.030321406913287774
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 3.298 +0.0 +0.0
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 3.298 +9.999999999998899E-4 +0.030330603579002968
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 3.297 +0.0 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 3.297 -0.0019999999999997797 -0.06062443164594811
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 3.299 +9.999999999998899E-4 +0.030321406913287774
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 3.298 -9.999999999998899E-4 -0.030312215822974053
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 3.299 +9.999999999998899E-4 +0.030321406913287774
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 3.298 -9.999999999998899E-4 -0.030312215822974053
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 3.299 +0.0 +0.0
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 3.299 +0.0 +0.0
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 3.299 -0.002000000000000224 -0.06058770069677166
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 3.301 -9.999999999998899E-4 -0.03028467595396478
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 3.302 -9.999999999998899E-4 -0.030275507114737366
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 3.303 +9.999999999998899E-4 +0.03028467595396478
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 3.302 +0.0 +0.0
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 3.302 -9.999999999998899E-4 -0.030275507114737366
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 3.303 +0.0 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 3.303 +0.0 +0.0
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 3.303 +0.0019999999999997797 +0.06058770069674324
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 3.301 -9.999999999998899E-4 -0.03028467595396478
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 3.302 +0.002000000000000224 +0.06060606060607654
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 3.3 -0.001000000000000334 -0.03029385034838583
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 3.301 +0.001000000000000334 +0.030303030303045375
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 3.3 -0.001000000000000334 -0.03029385034838583
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 3.301 +0.001000000000000334 +0.030303030303045375
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 3.3 -0.001000000000000334 -0.03029385034838583
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 3.301 +0.0 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 3.301 -0.0019999999999997797 -0.06055101422947473
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 3.303 -0.002000000000000224 -0.0605143721633965
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.002000000000000224 +0.06055101422950315
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 3.303 +9.999999999998899E-4 +0.03028467595396478
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 3.302 -9.999999999998899E-4 -0.030275507114737366
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 3.303 +0.0 +0.0
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 3.303 -0.002000000000000224 -0.0605143721633965
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.001000000000000334 +0.030266343825672948
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 3.304 +0.0 +0.0
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 3.304 -0.001000000000000334 -0.03025718608171246
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 3.305 -9.999999999998899E-4 -0.030248033877796843
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 3.306 +9.999999999998899E-4 +0.03025718608169825
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 3.305 -9.999999999998899E-4 -0.030248033877796843
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 3.306 +9.999999999998899E-4 +0.03025718608169825
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 3.305 -0.0019999999999997797 -0.060477774417904584
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 3.307 +0.0 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 3.307 +0.0 +0.0
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 3.307 +0.0 +0.0
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 3.307 +9.999999999998899E-4 +0.030248033877782632
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 3.306 +0.0 +0.0
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 3.306 +0.0 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 3.306 -9.999999999998899E-4 -0.03023888720893808
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 3.307 +0.0019999999999997797 +0.0605143721633965
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 3.305 -9.999999999998899E-4 -0.030248033877796843
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 3.306 -9.999999999998899E-4 -0.03023888720893808
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 3.307 +9.999999999998899E-4 +0.030248033877782632
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 3.306 +0.0 +0.0
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 3.306 +9.999999999998899E-4 +0.03025718608169825
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.0 +0.0
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.001000000000000334 +0.030266343825672948
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 3.304 -0.001000000000000334 -0.03025718608171246
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.001000000000000334 +0.030266343825672948
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 3.304 +0.0 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 3.304 -0.002000000000000224 -0.060496067755593685
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 3.306 -9.999999999998899E-4 -0.03023888720893808
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 3.307 +9.999999999998899E-4 +0.030248033877782632
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 3.306 -9.999999999998899E-4 -0.03023888720893808
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 3.307 -9.999999999998899E-4 -0.030229746070133956
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 3.308 +9.999999999998899E-4 +0.03023888720893808
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 3.307 +0.0 +0.0
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 3.307 +0.0 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 3.307 +0.0 +0.0
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 3.307 +9.999999999998899E-4 +0.030248033877782632
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 3.306 +9.999999999998899E-4 +0.03025718608169825
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 3.305 +0.001000000000000334 +0.030266343825672948
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 3.304 +0.0029999999999996696 +0.09088155104512907
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 3.301 +0.0 +0.0
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 3.301 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 3.301 -9.999999999998899E-4 -0.03028467595396478
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 3.302 +0.0 +0.0
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 3.302 +9.999999999998899E-4 +0.03029385034838583
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 3.301 +0.0 +0.0
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 3.301 -9.999999999998899E-4 -0.03028467595396478
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 3.302 +9.999999999998899E-4 +0.03029385034838583
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 3.301 -9.999999999998899E-4 -0.03028467595396478
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 3.302 -9.999999999998899E-4 -0.030275507114737366
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 3.303 +0.0 +0.0
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 3.303 +9.999999999998899E-4 +0.03028467595396478
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 3.302 +0.0 +0.0
Nájdených 2 617 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií