Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 5 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 3 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.13074743952931067 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.3041556145004352 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.780892576810956 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.664329337254002 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8139023317201843 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.358783940589463 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.0666565705970585 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.458110267118887 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.1218204637203835 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.019748653500897 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 4.47 +0.01100000000000012 +0.24669208342677962
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 4.459 -0.002000000000000668 -0.044832997085876514
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 4.461 +0.008000000000000007 +0.17965416573095183
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 4.453 -0.040000000000000036 -0.8902737591809426
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 4.493 -0.006999999999999673 -0.15555555555555145
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 4.5 +0.006000000000000227 +0.13351134846462287
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 4.494 -0.007000000000000561 -0.1555209953343848
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 4.501 -0.006999999999999673 -0.15527950310558936
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 4.508 -0.001000000000000334 -0.022177866489244025
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 4.509 -0.006999999999999673 -0.15500442869796416
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 4.516 +0.009000000000000341 +0.19968937208787452
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 4.507 +0.0030000000000001137 +0.06660746003552731
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 4.504 +0.020999999999999908 +0.46843631496764715
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 4.483 +0.008000000000000007 +0.17877094972067198
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 4.475 +0.01499999999999968 +0.33632286995515415
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 4.46 -0.038000000000000256 -0.8448199199644364
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 4.498 -0.0039999999999995595 -0.08884940026653965
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 4.502 -0.004999999999999893 -0.11093854004880654
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 4.507 -0.002000000000000668 -0.04435573297850226
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 4.509 -0.021999999999999353 -0.4855440300154328
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 4.531 +0.008000000000000007 +0.17687375635640024
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 4.523 +0.01499999999999968 +0.33274179236910584
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 4.508 +0.020999999999999908 +0.468018720748816
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 4.487 +0.02200000000000024 +0.49272116461366977
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 4.465 +0.0129999999999999 +0.2920035938903851
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 4.452 +0.0389999999999997 +0.8837525492861857
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 4.413 +0.004999999999999893 +0.11343012704175237
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 4.408 +0.019000000000000128 +0.4329004329004249
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 4.389 -0.013999999999999346 -0.31796502384736414
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 4.403 +9.999999999994458E-4 +0.022716946842322727
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 4.402 +0.0030000000000001137 +0.06819731757217085
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 4.399 -0.009000000000000341 -0.2041742286751429
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 4.408 +0.017000000000000348 +0.387155545433842
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 4.391 -0.009000000000000341 -0.20454545454545325
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 4.4 -0.03699999999999992 -0.8338967771016428
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 4.437 -0.004999999999999893 -0.11256190904998675
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 4.442 -0.006000000000000227 -0.13489208633093597
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 4.448 +0.021000000000000796 +0.474361870341113
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 4.427 +0.0 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 4.427 +0.016000000000000014 +0.3627295397868835
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 4.411 +0.016000000000000014 +0.36405005688283154
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 4.395 +0.0019999999999997797 +0.04552697473252465
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 4.393 -0.006000000000000227 -0.1363946351443559
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 4.399 +0.012000000000000455 +0.2735354456348489
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 4.387 -0.03000000000000025 -0.6791940230926059
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 4.417 -0.016000000000000014 -0.36092939318746176
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 4.433 +0.02200000000000024 +0.4987531172070021
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 4.411 +0.01699999999999946 +0.3868912152935593
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 4.394 -0.01699999999999946 -0.3854001360235628
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 4.411 -0.02200000000000024 -0.4962779156327599
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 4.433 -0.015000000000000568 -0.33723021582736123
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 4.448 -0.006999999999999673 -0.1571268237934902
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 4.455 -0.027000000000000135 -0.6024096385542208
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 4.482 -0.045999999999999375 -1.0159010600706608
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 4.528 -0.006000000000000227 -0.1323334803705336
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 4.534 -0.016000000000000014 -0.3516483516483504
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 4.55 -0.0030000000000001137 -0.06589062156820091
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 4.553 +0.02200000000000024 +0.4855440300154612
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 4.531 -0.004999999999999893 -0.11022927689595008
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 4.536 +0.0 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 4.536 +0.006999999999999673 +0.15455950540956565
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 4.529 +0.0039999999999995595 +0.0883977900552253
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 4.525 -0.0019999999999997797 -0.0441793682350351
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 4.527 +0.040000000000000036 +0.89146422999778
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 4.487 +0.0 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 4.487 +0.017999999999999794 +0.40277466994854194
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 4.469 +0.0 +0.0
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 4.469 -0.009999999999999787 -0.22326412145568497
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 4.479 -0.027000000000000135 -0.5992010652463478
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 4.506 +0.04400000000000048 +0.9861048857014936
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 4.462 +0.017999999999999794 +0.4050405040503904
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 4.444 -0.03500000000000014 -0.7814244250948832
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 4.479 -0.0389999999999997 -0.8632138114209766
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 4.518 +0.0019999999999997797 +0.04428697962799788
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 4.516 -0.019999999999999574 -0.4409171075837577
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 4.536 -0.0600000000000005 -1.30548302872063
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 4.596 -0.019000000000000128 -0.4117009750812599
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 4.615 +0.01100000000000012 +0.23892267593397776
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 4.604 -0.001000000000000334 -0.021715526601525426
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 4.605 -0.006999999999999673 -0.15177797051170216
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 4.612 +0.0030000000000001137 +0.06509004122369788
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 4.609 +0.0039999999999995595 +0.08686210640607328
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 4.605 +0.013000000000000789 +0.28310104529619196
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 4.592 -0.036000000000000476 -0.777873811581685
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 4.628 -0.016000000000000014 -0.3445305770887188
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 4.644 +0.015000000000000568 +0.3240440699935334
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 4.629 +0.01499999999999968 +0.3250975292587839
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 4.614 +0.014000000000000234 +0.30434782608696764
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 4.6 +0.013999999999999346 +0.3052769297863023
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 4.586 +0.02600000000000069 +0.5701754385964932
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 4.56 -0.009000000000000341 -0.1969796454366417
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 4.569 +0.0019999999999997797 +0.043792423910659295
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 4.567 +0.017999999999999794 +0.3956913607386241
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 4.549 +0.0030000000000001137 +0.06599208095028075
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 4.546 -0.0039999999999995595 -0.08791208791207339
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 4.55 -0.020999999999999908 -0.45941807044410155
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 4.571 -0.001000000000000334 -0.021872265966763393
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 4.572 -0.0039999999999995595 -0.08741258741258662
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 4.576 -0.016000000000000014 -0.3484320557491287
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 4.592 +0.010999999999999233 +0.24012224405150562
Nájdených 2 615 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií