Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro konzervatívna stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.53939307452573 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.2358764170098198 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.675856125558919 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 8.313111037220278 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.717137991758655 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.14364380208322 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.100783754543614 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.78460859030656 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.180863545416559 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.398501380027755 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 +0.06784745036421214
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 -0.11085014377593438
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.16462511371224764
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 +0.018967090723180036
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 +0.27370829256192053
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 +0.2525692147418397
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 -0.10241489349954236
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 -0.019319831531049658
Sun May 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 -0.09926050920641671
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 -0.29278591988391156
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 +0.03740260883198232
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 +0.3015022702321062
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 +0.013794321153852707
Sun May 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 -0.007172532510864471
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 -0.06561317997861238
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 -0.018467526095719222
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 +0.11148056678487706
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 +0.041408439039884115
Sun May 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat May 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 -0.22145770956538513
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 -0.008262664599158143
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 +0.008263347371823215
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 -0.07651509521726041
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 +0.014314224760880734
Sun May 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 +0.1452799188417231
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 -0.06281407035176301
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 +0.11501576295167126
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 -0.43554078732373114
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 -0.354640010288918
Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 -0.27480024450946416
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 +0.15359975511498192
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 -0.04452955751825982
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 -0.055153433028152676
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 +0.1550519027357069
Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 -0.12945231293596748
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 +0.2260957156778005
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 -0.11674353877828025
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 +0.08345783600671552
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 +0.09147677475900196
Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 -0.24452549758888154
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 -0.22625359484251817
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 -0.16084433751727545
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 -0.04896413649024112
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 +0.06832441849387294
Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 +0.09945504087191637
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 -0.031597642162154216
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 +0.26875553079217696
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 +0.07844852328173602
Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Mar 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 -0.09557749286582862
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 -0.027573328674080244
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 -0.03793305770464883
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 +0.1913954092443788
Sun Mar 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 +0.35478896504794477
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 +0.04886565787450081
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 -0.24264001095440335
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 +0.1535971913656482
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 +0.47206078092575865
Sun Mar 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 -0.08618078691593212
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 +0.07356932462256793
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 +0.09653228453305474
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 -0.05981421759145178
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 -0.026454589044490717
Sun Mar 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Mar 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 +0.01984487919430933
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 -0.08537028673400471
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 +0.16080939810944983
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 +0.3657051104589897
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 +0.05844729632778467
Sun Feb 28 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Feb 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 +0.2312758207098966
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 +0.039996444760475924
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 -0.04469825898894442
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 +0.1523724784162397
Nájdených 5 020 záznamov, zobrazujem 601 až 700.[<<] 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií