Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro konzervatívna stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8149019530537149 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.681270178166706 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.265793252571193 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 7.5988463671372575 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.3338225254473368 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.853583697225893 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.303997359302826 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.309370727433823 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.097531950675482 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.398501380027755 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 -0.2257819438648454
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 -0.22607224169178153
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 -0.26301288177464244
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 +0.135416472294267
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 +0.178920017411329
Sun Jun 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 +0.008011985930963306
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 -0.03016937568082767
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 -0.1580722120779825
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 -0.0796390407091252
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 +0.21647852698505687
Sun Jun 18 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 -0.40647380649826914
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 +0.09179999840347364
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 +0.005588138245229857
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 +0.06577037883204184
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 +0.17284563124665908
Sun Jun 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 +0.06218839078862004
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 -0.04375293464805452
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 +0.06380258040059061
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 +0.06598173881917546
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Jun 04 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 -0.08407600470825116
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 +0.08387939532038047
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 +0.02992771921385895
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 -0.02377619388551011
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 +0.06335424647205912
Sun May 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 +0.3134737395352545
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 +0.008045311192645954
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0013409031787148251
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 +0.023605466811531528
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 +0.08886764895399324
Sun May 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 -0.15681586065102238
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 +0.17884812142338546
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 +0.07148289382101325
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 +0.09656819759091206
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 +0.14142061724038513
Sun May 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 -0.06460765654570366
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 +0.19960456716829356
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 -0.16184890152800335
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 +0.040950261596734094
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 +0.1497462408297281
Sun May 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 -0.11857696857980216
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 +0.19333011116482623
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 -0.017277918010876192
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 +0.1611599187710766
Mon May 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 +0.10069103281389857
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 -0.06627138266448185
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 -0.08162294523692992
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 +0.4195978808407119
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 +0.11276162735407524
Sun Apr 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 -0.2598972335443648
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 -0.09314012173197739
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 +0.1877149770510158
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 +0.04966604335329805
Mon Apr 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 -0.10221289563439484
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 -0.1594360996895432
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 -0.1357017157346263
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0974107676780136
Sun Apr 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 +0.15528623616516768
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 +0.18544010121826204
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 +0.004887386470088018
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 +0.03150641399972187
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 -0.07870404294527589
Sun Apr 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 +0.05756849156975363
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 +0.12915259583121497
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 +0.15658742888888355
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 +0.17022065944138376
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 +0.13986357837684693
Sun Mar 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií