Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 4 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 8 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.4683434518647056 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.2418358340688505 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.210147535084552 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.78995433789955 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.4005602240896309 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.021659957830177 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.5334809181408744 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 39.25420142812492 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 6.831360709113876 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.703703703703698 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 5.307 -0.004999999999999893 -0.09412650602409656
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 5.312 -0.02799999999999958 -0.5243445692883881
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 5.34 +0.006000000000000227 +0.11248593925759565
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 5.334 -0.016000000000000014 -0.29906542056075125
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 5.35 -0.004000000000000448 -0.0747104968248209
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 5.354 -0.001000000000000334 -0.01867413632120929
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 5.355 +0.015000000000000568 +0.28089887640450684
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 5.34 -0.0019999999999997797 -0.03743916136278358
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 5.342 +0.03699999999999992 +0.6974552309142297
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 5.305 +0.04800000000000004 +0.9130682898991864
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 5.257 -0.004000000000000448 -0.07603117278084426
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 5.261 +0.025000000000000355 +0.4774637127578245
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 5.236 -0.009000000000000341 -0.17159199237369194
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 5.245 +0.009999999999999787 +0.1910219675262539
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 5.235 +0.0030000000000001137 +0.057339449541288445
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 5.232 +0.0 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 5.232 +0.012000000000000455 +0.22988505747127874
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 5.22 -0.012000000000000455 -0.22935779816513957
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 5.232 -0.008999999999999453 -0.1717229536347844
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 5.241 +0.021999999999999353 +0.4215366928530244
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 5.219 +0.015000000000000568 +0.28823981552652356
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 5.204 +0.01499999999999968 +0.28907303912120597
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 5.189 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 5.189 -0.02200000000000024 -0.42218384187296465
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 5.211 -0.019999999999999574 -0.38233607340852416
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 5.231 -0.006000000000000227 -0.11456940996754383
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 5.237 -0.040000000000000036 -0.7580064430547679
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 5.277 -0.004999999999999893 -0.09466111321468418
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 5.282 +0.0019999999999997797 +0.03787878787878185
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 5.28 -0.008999999999999453 -0.1701644923425789
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 5.289 -0.018000000000000682 -0.33917467495761855
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 5.307 -0.006999999999999673 -0.13172751223183354
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 5.314 -0.01499999999999968 -0.28147870144491094
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 5.329 +0.011999999999999567 +0.22569117923640647
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 5.317 +0.020000000000000462 +0.377572210685301
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 5.297 -0.0030000000000001137 -0.056603773584910755
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 5.3 -0.0030000000000001137 -0.056571751838589535
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 5.303 +0.0039999999999995595 +0.07548594074353332
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 5.299 +0.07000000000000028 +1.3386880856760257
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 5.229 +0.009999999999999787 +0.1916075876604566
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 5.219 -0.0030000000000001137 -0.05744925315971727
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 5.222 +0.014000000000000234 +0.26881720430107237
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 5.208 -0.019000000000000128 -0.36349722594222555
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 5.227 +0.018000000000000682 +0.3455557688616011
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 5.209 -0.040000000000000036 -0.7620499142693831
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 5.249 +0.0039999999999995595 +0.07626310772164402
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 5.245 -0.01499999999999968 -0.28517110266157886
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 5.26 -0.020000000000000462 -0.37878787878788955
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 5.28 +0.006000000000000227 +0.1137656427758742
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 5.274 +0.030999999999999694 +0.5912645432004382
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 5.243 -0.02799999999999958 -0.5312084993359747
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 5.271 -0.0019999999999997797 -0.03792907263417078
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 5.273 +0.005999999999999339 +0.11391684070628116
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 5.267 +0.002000000000000668 +0.0379867046533775
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 5.265 +0.009999999999999787 +0.19029495718363876
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 5.255 -0.006000000000000227 -0.11404675917125928
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 5.261 +0.004000000000000448 +0.07608902415827856
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 5.257 -0.027000000000000135 -0.5109765329295897
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 5.284 +0.019999999999999574 +0.37993920972643025
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 5.264 +0.06500000000000039 +1.250240430852088
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 5.199 -0.04400000000000048 -0.839214190349054
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 5.243 +0.006000000000000227 +0.11456940996754383
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 5.237 -0.020999999999999908 -0.39939140357549263
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 5.258 -0.0039999999999995595 -0.07601672367920287
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 5.262 -0.002000000000000668 -0.03799392097265297
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 5.264 -0.0039999999999995595 -0.07593014426726086
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 5.268 +0.01499999999999968 +0.2855511136493476
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 5.253 +0.03500000000000014 +0.6707550785741745
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 5.218 +0.017000000000000348 +0.3268602191886174
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 5.201 +0.03200000000000003 +0.6190752563358473
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 5.169 +0.04099999999999948 +0.7995319812792445
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 5.128 -0.02400000000000002 -0.46583850931676807
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 5.152 -0.02200000000000024 -0.4252029377657607
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 5.174 +0.04500000000000082 +0.8773640085786951
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 5.129 -0.012000000000000455 -0.23341762303054736
Thu Feb 18 00:00:00 CET 2016 5.141 +0.019999999999999574 +0.39054872095292126
Wed Feb 17 00:00:00 CET 2016 5.121 +0.04900000000000038 +0.9660883280757275
Tue Feb 16 00:00:00 CET 2016 5.072 -0.0019999999999997797 -0.0394166338194708
Mon Feb 15 00:00:00 CET 2016 5.074 +0.07099999999999973 +1.4191485108934643
Fri Feb 12 00:00:00 CET 2016 5.003 +0.040000000000000036 +0.8059641345960102
Thu Feb 11 00:00:00 CET 2016 4.963 -0.07299999999999951 -1.4495631453534514
Wed Feb 10 00:00:00 CET 2016 5.036 +0.03399999999999981 +0.6797281087564926
Tue Feb 09 00:00:00 CET 2016 5.002 -0.052999999999999936 -1.0484668644906066
Mon Feb 08 00:00:00 CET 2016 5.055 -0.057000000000000384 -1.1150234741784146
Fri Feb 05 00:00:00 CET 2016 5.112 -0.032999999999999474 -0.6413994169096213
Thu Feb 04 00:00:00 CET 2016 5.145 -0.020000000000000462 -0.38722168441434235
Wed Feb 03 00:00:00 CET 2016 5.165 -0.028999999999999915 -0.5583365421640281
Tue Feb 02 00:00:00 CET 2016 5.194 -0.041999999999999815 -0.8021390374331503
Mon Feb 01 00:00:00 CET 2016 5.236 -0.008000000000000007 -0.15255530129671513
Fri Jan 29 00:00:00 CET 2016 5.244 +0.07500000000000018 +1.4509576320371593
Thu Jan 28 00:00:00 CET 2016 5.169 -0.02800000000000047 -0.5387723686742447
Wed Jan 27 00:00:00 CET 2016 5.197 +0.0019999999999997797 +0.03849855630413401
Tue Jan 26 00:00:00 CET 2016 5.195 +0.020000000000000462 +0.38647342995170675
Mon Jan 25 00:00:00 CET 2016 5.175 -0.019000000000000128 -0.3658067000385046
Fri Jan 22 00:00:00 CET 2016 5.194 +0.06799999999999962 +1.3265704252828527
Thu Jan 21 00:00:00 CET 2016 5.126 +0.034000000000000696 +0.6677140612725907
Wed Jan 20 00:00:00 CET 2016 5.092 -0.057000000000000384 -1.1070110701107012
Tue Jan 19 00:00:00 CET 2016 5.149 +0.017999999999999794 +0.3508088091989805
Mon Jan 18 00:00:00 CET 2016 5.131 -0.008999999999999453 -0.17509727626458016
Fri Jan 15 00:00:00 CET 2016 5.14 -0.06400000000000006 -1.2298232129131463
Nájdených 2 618 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií