Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 4 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 8 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.4683434518647056 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.2418358340688505 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.210147535084552 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.78995433789955 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.4005602240896309 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.021659957830177 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.5334809181408744 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 39.25420142812492 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 6.831360709113876 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.703703703703698 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 5.53 +0.004000000000000448 +0.07238508867173721
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 5.526 +0.01100000000000012 +0.1994560290117846
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 5.515 +9.999999999994458E-4 +0.018135654697132964
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 5.514 -0.030999999999999694 -0.5590622182146063
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 5.545 +0.0030000000000001137 +0.054132082280773375
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 5.542 -0.0030000000000001137 -0.05410279531109552
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 5.545 +0.020999999999999908 +0.3801593048515599
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 5.524 -0.001000000000000334 -0.018099547511312153
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 5.525 +0.01100000000000012 +0.1994922016684768
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 5.514 -0.008999999999999453 -0.16295491580660837
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 5.523 -0.007000000000000561 -0.126582278481024
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 5.53 -0.01100000000000012 -0.19852012272153274
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 5.541 -0.009999999999999787 -0.18014772113131983
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 5.551 -0.017999999999999794 -0.3232178128927927
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 5.569 -0.004999999999999893 -0.08970218873339775
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 5.574 +9.999999999994458E-4 +0.01794365691726796
Wed Mar 01 00:00:00 CET 2017 5.573 +0.03700000000000081 +0.668352601156073
Tue Feb 28 00:00:00 CET 2017 5.536 +9.999999999994458E-4 +0.01806684733513464
Mon Feb 27 00:00:00 CET 2017 5.535 -0.0019999999999997797 -0.0361206429474521
Fri Feb 24 00:00:00 CET 2017 5.537 -0.0019999999999997797 -0.036107600649941674
Thu Feb 23 00:00:00 CET 2017 5.539 -0.002000000000000668 -0.036094567767563035
Wed Feb 22 00:00:00 CET 2017 5.541 +0.001000000000000334 +0.018050541516245744
Tue Feb 21 00:00:00 CET 2017 5.54 +0.020999999999999908 +0.3805037144410335
Mon Feb 20 00:00:00 CET 2017 5.519 +0.004000000000000448 +0.07252946509520086
Fri Feb 17 00:00:00 CET 2017 5.515 -0.001000000000000334 -0.018129079042793705
Thu Feb 16 00:00:00 CET 2017 5.516 -0.0030000000000001137 -0.05435767349158027
Wed Feb 15 00:00:00 CET 2017 5.519 +0.012000000000000455 +0.21790448520067685
Tue Feb 14 00:00:00 CET 2017 5.507 -0.001000000000000334 -0.018155410312274967
Mon Feb 13 00:00:00 CET 2017 5.508 +0.0259999999999998 +0.4742794600510791
Fri Feb 10 00:00:00 CET 2017 5.482 +0.001000000000000334 +0.018244845831063117
Thu Feb 09 00:00:00 CET 2017 5.481 +0.022999999999999687 +0.4213997801392395
Wed Feb 08 00:00:00 CET 2017 5.458 +0.014000000000000234 +0.25716385011020293
Tue Feb 07 00:00:00 CET 2017 5.444 +0.008000000000000007 +0.14716703458425684
Mon Feb 06 00:00:00 CET 2017 5.436 -0.017000000000000348 -0.3117549972492242
Fri Feb 03 00:00:00 CET 2017 5.453 +0.012000000000000455 +0.22054769343870362
Thu Feb 02 00:00:00 CET 2017 5.441 -0.009000000000000341 -0.16513761467889765
Wed Feb 01 00:00:00 CET 2017 5.45 +0.014000000000000234 +0.2575423105224388
Tue Jan 31 00:00:00 CET 2017 5.436 -0.017999999999999794 -0.33003300330032914
Mon Jan 30 00:00:00 CET 2017 5.454 -0.027000000000000135 -0.49261083743841994
Fri Jan 27 00:00:00 CET 2017 5.481 -0.004999999999999893 -0.09114108640174834
Wed Jan 25 00:00:00 CET 2017 5.486 +0.021999999999999353 +0.4026354319179859
Tue Jan 24 00:00:00 CET 2017 5.464 -9.999999999994458E-4 -0.01829826166512305
Mon Jan 23 00:00:00 CET 2017 5.465 -0.001000000000000334 -0.01829491401390726
Fri Jan 20 00:00:00 CET 2017 5.466 -0.009999999999999787 -0.18261504747989932
Thu Jan 19 00:00:00 CET 2017 5.476 +0.001000000000000334 +0.01826484018265262
Wed Jan 18 00:00:00 CET 2017 5.475 -0.0030000000000001137 -0.054764512595838255
Tue Jan 17 00:00:00 CET 2017 5.478 -0.017000000000000348 -0.30937215650591554
Mon Jan 16 00:00:00 CET 2017 5.495 -0.014000000000000234 -0.25412960609911295
Fri Jan 13 00:00:00 CET 2017 5.509 +0.014000000000000234 +0.254777070063696
Thu Jan 12 00:00:00 CET 2017 5.495 -0.038000000000000256 -0.6867883607446288
Wed Jan 11 00:00:00 CET 2017 5.533 +0.023000000000000576 +0.417422867513622
Tue Jan 10 00:00:00 CET 2017 5.51 +0.0 +0.0
Mon Jan 09 00:00:00 CET 2017 5.51 -0.004000000000000448 -0.07254261878854606
Fri Jan 06 00:00:00 CET 2017 5.514 -0.005999999999999339 -0.10869565217389265
Thu Jan 05 00:00:00 CET 2017 5.52 -0.009000000000000341 -0.16277807921866838
Wed Jan 04 00:00:00 CET 2017 5.529 -0.0030000000000001137 -0.05422993492408068
Tue Jan 03 00:00:00 CET 2017 5.532 +0.016000000000000014 +0.2900652646845572
Mon Jan 02 00:00:00 CET 2017 5.516 +0.008000000000000007 +0.14524328249818552
Fri Dec 30 00:00:00 CET 2016 5.508 -0.01100000000000012 -0.19931146946910872
Thu Dec 29 00:00:00 CET 2016 5.519 -0.0129999999999999 -0.2349963846710068
Wed Dec 28 00:00:00 CET 2016 5.532 +0.006000000000000227 +0.1085776330075987
Tue Dec 27 00:00:00 CET 2016 5.526 +0.0039999999999995595 +0.07243752263673287
Fri Dec 23 00:00:00 CET 2016 5.522 +0.004999999999999893 +0.09062896501721696
Thu Dec 22 00:00:00 CET 2016 5.517 -0.011999999999999567 -0.21703743895821503
Wed Dec 21 00:00:00 CET 2016 5.529 -0.008000000000000007 -0.14448257178977997
Tue Dec 20 00:00:00 CET 2016 5.537 +0.017000000000000348 +0.30797101449276454
Mon Dec 19 00:00:00 CET 2016 5.52 +0.009999999999999787 +0.18148820326678106
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 5.51 +0.01499999999999968 +0.27297543221109777
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 5.495 +0.03000000000000025 +0.5489478499542457
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 5.465 -0.007000000000000561 -0.12792397660820143
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 5.472 +0.03500000000000014 +0.6437373551591037
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 5.437 -0.019999999999999574 -0.36650174088326537
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 5.457 +0.020999999999999908 +0.3863134657836582
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 5.436 +0.027000000000000135 +0.49916805324458835
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 5.409 +0.032999999999999474 +0.6138392857142776
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 5.376 +0.020999999999999908 +0.39215686274509665
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 5.355 -0.0019999999999997797 -0.03733432891543487
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 5.357 +0.004000000000000448 +0.0747244535774314
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 5.353 -0.020000000000000462 -0.37223152801043113
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 5.373 -0.004999999999999893 -0.09297136481963264
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 5.378 +0.009999999999999787 +0.18628912071534387
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 5.368 -0.0030000000000001137 -0.0558555203872686
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 5.371 +0.0 +0.0
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 5.371 -0.008999999999999453 -0.16728624535315362
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 5.38 +0.01699999999999946 +0.31698676114113766
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 5.363 +0.008000000000000007 +0.14939309056956063
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 5.355 +0.01100000000000012 +0.20583832335330499
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 5.344 +0.0 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 5.344 +0.020000000000000462 +0.3756574004508053
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 5.324 +0.006000000000000227 +0.1128243700639473
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 5.318 -0.020000000000000462 -0.3746721618583848
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 5.338 -0.004999999999999893 -0.09358038555117787
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 5.343 +0.04100000000000037 +0.7732930969445562
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 5.302 +0.0 +0.0
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 5.302 +0.045999999999999375 +0.8751902587518856
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 5.256 -0.016000000000000014 -0.30349013657055934
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 5.272 -0.008000000000000007 -0.1515151515151416
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 5.28 -0.04899999999999949 -0.9194970913867451
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 5.329 +0.0 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 5.329 -0.019000000000000128 -0.35527299925205114
Nájdených 2 618 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií