Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 4 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 8 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.1662315056570893 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.8854664542396824 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.083094555873945 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 6.135865595325063 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.7507002801120608 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.490504507960875 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.6750820364356285 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 39.73505157117785 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 6.900975941428289 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.703703703703698 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 5.515 +9.999999999994458E-4 +0.018135654697132964
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 5.514 -0.019000000000000128 -0.3433941803723144
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 5.533 +0.02600000000000069 +0.4721263846014381
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 5.507 -0.016000000000000014 -0.2896976281006687
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 5.523 -0.020000000000000462 -0.36081544290095735
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 5.543 -0.017999999999999794 -0.3236827908649502
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 5.561 +0.022999999999999687 +0.4153123871433593
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 5.538 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 5.538 +0.020999999999999908 +0.3806416530723169
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 5.517 -0.017999999999999794 -0.32520325203250877
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 5.535 -0.024999999999999467 -0.4496402877697676
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 5.56 -0.013000000000000789 -0.233267539924654
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 5.573 +0.002000000000000668 +0.03590019745109885
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 5.571 +0.024999999999999467 +0.4507753335737448
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 5.546 +0.002000000000000668 +0.03607503607506146
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 5.544 -0.013000000000000789 -0.23393917581429946
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 5.557 +0.025000000000000355 +0.45191612436732953
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 5.532 -0.006000000000000227 -0.10834236186349244
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 5.538 -0.03500000000000014 -0.6280279921047907
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 5.573 +0.0030000000000001137 +0.05385996409334837
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 5.57 +0.016000000000000014 +0.28808066258551435
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 5.554 -0.0030000000000001137 -0.05398596364945263
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 5.557 -9.999999999994458E-4 -0.0179920834832501
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 5.558 -0.017000000000000348 -0.3049327354260072
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 5.575 -0.008999999999999453 -0.16117478510028604
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 5.584 +0.0259999999999998 +0.4677941705649573
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 5.558 -0.02400000000000002 -0.4299534217126535
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 5.582 +0.0030000000000001137 +0.05377307761247607
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 5.579 +0.005999999999999339 +0.1076619415036646
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 5.573 +0.005000000000000782 +0.08979885057472359
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 5.568 +0.04299999999999926 +0.7782805429864084
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 5.525 -0.016000000000000014 -0.2887565421404048
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 5.541 +0.014000000000000234 +0.2533019721367822
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 5.527 -0.03699999999999992 -0.664989216391092
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 5.564 +0.022999999999999687 +0.4150875293268399
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 5.541 -0.008999999999999453 -0.16216216216214718
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 5.55 -0.05200000000000049 -0.9282399143163218
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 5.602 +0.002000000000000668 +0.035714285714291805
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 5.6 -0.05200000000000049 -0.9200283085633458
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 5.652 -0.0039999999999995595 -0.0707213578500614
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 5.656 +0.0 +0.0
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 5.656 -0.001000000000000334 -0.017677214071071035
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 5.657 -0.0019999999999997797 -0.03534193320375323
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 5.659 -0.001000000000000334 -0.01766784452297543
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 5.66 +0.03399999999999981 +0.6043370067543492
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 5.626 +0.004000000000000448 +0.07114905727499377
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 5.622 -0.006000000000000227 -0.10660980810234832
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 5.628 -0.004999999999999893 -0.08876264867743089
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 5.633 +0.014000000000000234 +0.2491546538529974
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 5.619 -0.016000000000000014 -0.28393966282165195
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 5.635 +0.011999999999999567 +0.21340921216432207
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 5.623 +0.009999999999999787 +0.17815784785319977
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 5.613 -0.005999999999999339 -0.1067805659369867
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 5.619 -0.019000000000000128 -0.3369989357928347
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 5.638 +0.0 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 5.638 +0.009000000000000341 +0.15988630307337814
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 5.629 +0.01899999999999924 +0.3386809269161972
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 5.61 -0.016000000000000014 -0.2843938855314576
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 5.626 -0.004999999999999893 -0.08879417510210885
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 5.631 +0.001000000000000334 +0.0177619893428016
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 5.63 +0.01100000000000012 +0.19576437088450405
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 5.619 +0.0 +0.0
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 5.619 +0.008000000000000007 +0.1425770807342701
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 5.611 +0.008000000000000007 +0.14278065322147881
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 5.603 -0.007000000000000561 -0.12477718360072743
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 5.61 +0.010000000000000675 +0.1785714285714448
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 5.6 -0.0030000000000001137 -0.053542744958051
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 5.603 -0.038000000000000256 -0.6736394256337519
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 5.641 -0.006999999999999673 -0.1239376770538172
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 5.648 -0.006000000000000227 -0.10611956137248058
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 5.654 +0.0039999999999995595 +0.07079646017697883
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 5.65 -0.013999999999999346 -0.24717514124293416
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 5.664 +0.008000000000000007 +0.141442715700137
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 5.656 +0.0039999999999995595 +0.07077140835100693
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 5.652 +0.016000000000000014 +0.28388928317954765
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 5.636 +0.01100000000000012 +0.1955555555555435
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 5.625 +0.006000000000000227 +0.10678056593700092
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 5.619 +0.013999999999999346 +0.24977698483495203
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 5.605 -0.010999999999999233 -0.19586894586892356
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 5.616 +0.008999999999999453 +0.1605136436596979
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 5.607 +0.009999999999999787 +0.17866714311239207
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 5.597 -0.010999999999999233 -0.19614835948644327
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 5.608 +0.04099999999999948 +0.7364828453385996
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 5.567 +0.009999999999999787 +0.17995321216484683
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 5.557 +0.006000000000000227 +0.10808863267880042
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 5.551 +0.0 +0.0
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 5.551 -0.017999999999999794 -0.3232178128927927
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 5.569 -0.014000000000000234 -0.2507612394769865
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 5.583 -0.0030000000000001137 -0.05370569280344739
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 5.586 -0.008999999999999453 -0.1608579088471771
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 5.595 +0.0030000000000001137 +0.0536480686695171
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 5.592 +0.011999999999999567 +0.21505376344083516
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 5.58 +0.0019999999999997797 +0.03585514521333266
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 5.578 -0.0039999999999995595 -0.07165890361876848
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 5.582 +0.0030000000000001137 +0.05377307761247607
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 5.579 +9.999999999994458E-4 +0.01792757260665212
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 5.578 +0.004000000000000448 +0.0717617509867381
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 5.574 +0.009999999999999787 +0.17972681524082645
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 5.564 +0.022999999999999687 +0.4150875293268399
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 5.541 +0.02400000000000002 +0.4350190320826499
Nájdených 2 619 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií