Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 4 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 5 - 8 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.4683434518647056 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.2418358340688505 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.210147535084552 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 5.78995433789955 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.4005602240896309 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 11.021659957830177 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.540035703182398 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 39.25420142812492 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 6.839089022740863 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.703703703703698 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Dec 09 00:00:00 CET 2013 4.5437 +0.0055000000000005045 +0.12119342470585082
Fri Dec 06 00:00:00 CET 2013 4.5382 +0.01639999999999997 +0.36268742536158527
Thu Dec 05 00:00:00 CET 2013 4.5218 -0.02859999999999996 -0.6285161744022503
Wed Dec 04 00:00:00 CET 2013 4.5504 -0.014499999999999957 -0.31764113124054916
Tue Dec 03 00:00:00 CET 2013 4.5649 -0.03160000000000007 -0.6874796040465583
Mon Dec 02 00:00:00 CET 2013 4.5965 -0.004700000000000593 -0.10214726593063972
Fri Nov 29 00:00:00 CET 2013 4.6012 -4.999999999997229E-4 -0.010865549688148235
Thu Nov 28 00:00:00 CET 2013 4.6017 +0.006700000000000372 +0.1458106637649763
Wed Nov 27 00:00:00 CET 2013 4.595 +0.013399999999999856 +0.29247424480529105
Thu Nov 21 00:00:00 CET 2013 4.5816 +0.006800000000000139 +0.1486403777214491
Wed Nov 20 00:00:00 CET 2013 4.5748 -0.008500000000000618 -0.18545589422470243
Mon Nov 18 00:00:00 CET 2013 4.5833 +0.028900000000000148 +0.6345512032320357
Fri Nov 15 00:00:00 CET 2013 4.5544 +0.00280000000000058 +0.06151682924686952
Thu Nov 14 00:00:00 CET 2013 4.5516 +0.0 +0.0
Wed Nov 13 00:00:00 CET 2013 4.5516 -0.015100000000000335 -0.33065452076992585
Tue Nov 12 00:00:00 CET 2013 4.5667 +0.0031999999999996476 +0.0701216171797796
Mon Nov 11 00:00:00 CET 2013 4.5635 +0.002000000000000668 +0.04384522635099586
Fri Nov 08 00:00:00 CET 2013 4.5615 +0.004899999999999238 +0.10753632094102272
Thu Nov 07 00:00:00 CET 2013 4.5566 +0.007200000000000095 +0.15826262803886948
Wed Nov 06 00:00:00 CET 2013 4.5494 -0.00849999999999973 -0.18648939204457804
Tue Nov 05 00:00:00 CET 2013 4.5579 +0.008099999999999774 +0.17802980350785447
Mon Nov 04 00:00:00 CET 2013 4.5498 +0.02370000000000072 +0.5236296149002726
Thu Oct 31 00:00:00 CET 2013 4.5261 +0.010099999999999554 +0.2236492471213296
Wed Oct 30 00:00:00 CET 2013 4.516 +0.0 +0.0
Tue Oct 29 00:00:00 CET 2013 4.516 -8.999999999996788E-4 -0.01992516991741411
Mon Oct 28 00:00:00 CET 2013 4.5169 +0.035800000000000054 +0.7989109816786168
Thu Oct 17 00:00:00 CEST 2013 4.4811 +0.013299999999999201 +0.29768566184698386
Wed Oct 16 00:00:00 CEST 2013 4.4678 +0.01130000000000031 +0.2535622124986219
Tue Oct 15 00:00:00 CEST 2013 4.4565 +0.005700000000000038 +0.1280668643839391
Mon Oct 14 00:00:00 CEST 2013 4.4508 +0.012900000000000134 +0.2906780233894466
Fri Oct 11 00:00:00 CEST 2013 4.4379 +0.0378999999999996 +0.8613636363636203
Thu Oct 10 00:00:00 CEST 2013 4.4 -0.0030999999999998806 -0.07040494197269709
Wed Oct 09 00:00:00 CEST 2013 4.4031 -0.022999999999999687 -0.5196448340525421
Tue Oct 08 00:00:00 CEST 2013 4.4261 -0.007600000000000051 -0.1714143942982247
Mon Oct 07 00:00:00 CEST 2013 4.4337 +0.008799999999999919 +0.1988745508373171
Fri Oct 04 00:00:00 CEST 2013 4.4249 -0.014199999999999768 -0.31988466130520976
Thu Oct 03 00:00:00 CEST 2013 4.4391 -0.019099999999999895 -0.4284240276344633
Wed Oct 02 00:00:00 CEST 2013 4.4582 +0.023600000000000065 +0.532178775988811
Tue Oct 01 00:00:00 CEST 2013 4.4346 -0.015600000000000058 -0.350546042874484
Mon Sep 30 00:00:00 CEST 2013 4.4502 -0.005600000000000271 -0.12567889043494063
Fri Sep 27 00:00:00 CEST 2013 4.4558 -3.00000000000189E-4 -0.006732344426737313
Thu Sep 26 00:00:00 CEST 2013 4.4561 -3.9999999999995595E-4 -0.00897565353977825
Wed Sep 25 00:00:00 CEST 2013 4.4565 +0.00820000000000043 +0.1843400849762986
Tue Sep 24 00:00:00 CEST 2013 4.4483 -0.007500000000000284 -0.16831994254680183
Mon Sep 23 00:00:00 CEST 2013 4.4558 -0.0052000000000003155 -0.11656579242323062
Fri Sep 20 00:00:00 CEST 2013 4.461 +0.0054000000000007375 +0.12119579854565643
Thu Sep 19 00:00:00 CEST 2013 4.4556 +0.011399999999999189 +0.2565141082759368
Wed Sep 18 00:00:00 CEST 2013 4.4442 -0.005799999999999805 -0.13033707865167798
Tue Sep 17 00:00:00 CEST 2013 4.45 +0.016799999999999926 +0.3789587656771545
Mon Sep 16 00:00:00 CEST 2013 4.4332 +0.008000000000000007 +0.1807827894784424
Fri Sep 13 00:00:00 CEST 2013 4.4252 -0.0032999999999994145 -0.07451733092467805
Thu Sep 12 00:00:00 CEST 2013 4.4285 +0.007499999999999396 +0.1696448767247034
Wed Sep 11 00:00:00 CEST 2013 4.421 +0.02540000000000031 +0.5778505778505831
Tue Sep 10 00:00:00 CEST 2013 4.3956 -0.0019000000000000128 -0.04320636725412896
Mon Sep 09 00:00:00 CEST 2013 4.3975 +0.012399999999999523 +0.2827757633805419
Fri Sep 06 00:00:00 CEST 2013 4.3851 +0.008500000000000618 +0.19421468720013024
Thu Sep 05 00:00:00 CEST 2013 4.3766 +0.005399999999999849 +0.12353587115666187
Wed Sep 04 00:00:00 CEST 2013 4.3712 +0.0038000000000000256 +0.08700828868435906
Tue Sep 03 00:00:00 CEST 2013 4.3674 +0.029200000000000337 +0.673090221750968
Mon Sep 02 00:00:00 CEST 2013 4.3382 -0.017900000000000027 -0.4109180230022247
Fri Aug 30 00:00:00 CEST 2013 4.3561 +0.012599999999999945 +0.29008863819500164
Wed Aug 28 00:00:00 CEST 2013 4.3435 -0.04269999999999996 -0.9735078199808527
Tue Aug 27 00:00:00 CEST 2013 4.3862 -0.003100000000000769 -0.07062629576472546
Mon Aug 26 00:00:00 CEST 2013 4.3893 +0.00790000000000024 +0.1803076642169259
Fri Aug 23 00:00:00 CEST 2013 4.3814 +0.02200000000000024 +0.5046566041198446
Thu Aug 22 00:00:00 CEST 2013 4.3594 -0.015900000000000247 -0.36340365232099714
Wed Aug 21 00:00:00 CEST 2013 4.3753 -0.018600000000000172 -0.423314140057812
Tue Aug 20 00:00:00 CEST 2013 4.3939 -0.01839999999999975 -0.4170160687169897
Mon Aug 19 00:00:00 CEST 2013 4.4123 -0.03249999999999975 -0.7311915046796145
Fri Aug 16 00:00:00 CEST 2013 4.4448 +0.0 +0.0
Thu Aug 15 00:00:00 CEST 2013 4.4448 +0.006099999999999994 +0.13742762520558927
Wed Aug 14 00:00:00 CEST 2013 4.4387 +0.005799999999999805 +0.13083985652733077
Tue Aug 13 00:00:00 CEST 2013 4.4329 +0.006899999999999906 +0.15589697243561318
Mon Aug 12 00:00:00 CEST 2013 4.426 +0.009100000000000108 +0.2060268514116217
Fri Aug 09 00:00:00 CEST 2013 4.4169 +0.0030000000000001137 +0.06796710392168848
Thu Aug 08 00:00:00 CEST 2013 4.4139 +0.0 +0.0
Wed Aug 07 00:00:00 CEST 2013 4.4139 -0.012199999999999989 -0.2756376945843897
Tue Aug 06 00:00:00 CEST 2013 4.4261 +0.00140000000000029 +0.031640563202046224
Mon Aug 05 00:00:00 CEST 2013 4.4247 +0.00909999999999922 +0.2060875079264406
Fri Aug 02 00:00:00 CEST 2013 4.4156 +0.03450000000000042 +0.7874734655680271
Thu Aug 01 00:00:00 CEST 2013 4.3811 -2.0000000000042206E-4 -0.004564855179978622
Wed Jul 31 00:00:00 CEST 2013 4.3813 +0.0054000000000007375 +0.12340318563039432
Tue Jul 30 00:00:00 CEST 2013 4.3759 -0.007100000000000328 -0.16198950490532127
Mon Jul 29 00:00:00 CEST 2013 4.383 -0.005899999999999572 -0.13443003941760878
Fri Jul 26 00:00:00 CEST 2013 4.3889 -0.010500000000000398 -0.23866890939675045
Thu Jul 25 00:00:00 CEST 2013 4.3994 +0.007299999999999862 +0.16620750893649472
Wed Jul 24 00:00:00 CEST 2013 4.3921 -0.00990000000000002 -0.22489777373920106
Tue Jul 23 00:00:00 CEST 2013 4.402 +0.009700000000000486 +0.2208410172347186
Mon Jul 22 00:00:00 CEST 2013 4.3923 -0.001700000000000479 -0.03868912152937298
Fri Jul 19 00:00:00 CEST 2013 4.394 +0.022800000000000153 +0.5215959004392374
Thu Jul 18 00:00:00 CEST 2013 4.3712 +0.010299999999999976 +0.23618977733954694
Wed Jul 17 00:00:00 CEST 2013 4.3609 -0.010100000000000442 -0.23106840539924178
Tue Jul 16 00:00:00 CEST 2013 4.371 +0.0038000000000000256 +0.08701227331013683
Mon Jul 15 00:00:00 CEST 2013 4.3672 +0.001300000000000523 +0.029776220252415442
Fri Jul 12 00:00:00 CEST 2013 4.3659 +0.005700000000000038 +0.13072794825926337
Thu Jul 11 00:00:00 CEST 2013 4.3602 -0.002200000000000202 -0.050430955437377634
Wed Jul 10 00:00:00 CEST 2013 4.3624 +0.024399999999999977 +0.5624711848778219
Tue Jul 09 00:00:00 CEST 2013 4.338 +0.021700000000000053 +0.5027454069457633
Mon Jul 08 00:00:00 CEST 2013 4.3163 +0.03329999999999966 +0.7774924118608482
Thu Jul 04 00:00:00 CEST 2013 4.283 -0.004399999999999515 -0.10262630032185882
Nájdených 2 618 záznamov, zobrazujem 1 001 až 1 100.[<<] 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií