Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 2 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 15 - 25 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.978947368421058 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 4.3740573152337925 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.579773321708803 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 8.149140433132395 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.6488662852299116 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 18.232853307298026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.720159367198496 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 48.991141732283474 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 8.28202019019968 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.006675567423247 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 4.218 +0.0259999999999998 +0.6202290076335828
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 4.192 -9.999999999994458E-4 -0.023849272597175286
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 4.193 -0.03300000000000036 -0.7808802650260418
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 4.226 +0.0039999999999995595 +0.09474182851727164
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 4.222 -0.01899999999999924 -0.4480075453902117
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 4.241 -0.006000000000000227 -0.14127619496116495
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 4.247 +9.999999999994458E-4 +0.02355157795570051
Fri May 27 00:00:00 CEST 2016 4.246 +0.015000000000000568 +0.3545261167572846
Thu May 26 00:00:00 CEST 2016 4.231 -0.0019999999999997797 -0.04724781478856244
Wed May 25 00:00:00 CEST 2016 4.233 +0.03399999999999981 +0.8097165991902671
Tue May 24 00:00:00 CEST 2016 4.199 +0.04899999999999949 +1.180722891566262
Mon May 23 00:00:00 CEST 2016 4.15 -0.0029999999999992255 -0.07223693715384627
Fri May 20 00:00:00 CEST 2016 4.153 +0.021999999999999353 +0.5325587024933327
Thu May 19 00:00:00 CEST 2016 4.131 -0.009999999999999787 -0.2414875633904785
Wed May 18 00:00:00 CEST 2016 4.141 +0.0129999999999999 +0.3149224806201545
Tue May 17 00:00:00 CEST 2016 4.128 +0.0019999999999997797 +0.04847309743092865
Mon May 16 00:00:00 CEST 2016 4.126 +0.0 +0.0
Fri May 13 00:00:00 CEST 2016 4.126 +0.009000000000000341 +0.2186057809084474
Thu May 12 00:00:00 CEST 2016 4.117 -0.004000000000000448 -0.0970638194613116
Wed May 11 00:00:00 CEST 2016 4.121 -0.013999999999999346 -0.3385731559854719
Tue May 10 00:00:00 CEST 2016 4.135 +0.0259999999999998 +0.6327573618885225
Mon May 09 00:00:00 CEST 2016 4.109 +0.0129999999999999 +0.3173828125
Fri May 06 00:00:00 CEST 2016 4.096 +0.01499999999999968 +0.36755697133055776
Thu May 05 00:00:00 CEST 2016 4.081 +0.0 +0.0
Wed May 04 00:00:00 CEST 2016 4.081 -0.021999999999999353 -0.5361930294906045
Tue May 03 00:00:00 CEST 2016 4.103 -0.02800000000000047 -0.6778019849915466
Mon May 02 00:00:00 CEST 2016 4.131 -0.008999999999999453 -0.21739130434781373
Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2016 4.14 -0.040000000000000036 -0.956937799043061
Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2016 4.18 -0.007000000000000561 -0.16718414139003812
Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2016 4.187 -9.999999999994458E-4 -0.02387774594076575
Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2016 4.188 -0.009000000000000341 -0.21443888491781138
Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2016 4.197 -0.019000000000000128 -0.45066413662239313
Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2016 4.216 -0.0039999999999995595 -0.094786729857816
Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2016 4.22 -0.004999999999999893 -0.11834319526626302
Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2016 4.225 +0.0129999999999999 +0.308641975308646
Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2016 4.212 +0.021999999999999353 +0.5250596658711117
Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2016 4.19 -0.0039999999999995595 -0.09537434430136216
Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2016 4.194 -0.008000000000000007 -0.1903855306996718
Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2016 4.202 +0.006999999999999673 +0.166865315852192
Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2016 4.195 +0.06899999999999995 +1.6723218613669388
Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2016 4.126 +0.02200000000000024 +0.5360623781676566
Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2016 4.104 -0.0030000000000001137 -0.07304601899195973
Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2016 4.107 +0.015000000000000568 +0.3665689149560336
Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2016 4.092 -0.019000000000000128 -0.46217465336901853
Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2016 4.111 +0.019999999999999574 +0.48887802493275956
Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2016 4.091 -0.04300000000000015 -1.0401548137397185
Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2016 4.134 +0.002000000000000668 +0.04840271055179812
Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2016 4.132 -0.012000000000000455 -0.28957528957531053
Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2016 4.144 -0.01699999999999946 -0.4085556356644844
Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2016 4.161 +9.999999999994458E-4 +0.024038461538438582
Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2016 4.16 +0.0259999999999998 +0.628930817610069
Thu Mar 24 00:00:00 CET 2016 4.134 -0.024999999999999467 -0.6011060351045785
Wed Mar 23 00:00:00 CET 2016 4.159 -0.004999999999999893 -0.1200768491834765
Tue Mar 22 00:00:00 CET 2016 4.164 +0.008000000000000007 +0.19249278152069849
Mon Mar 21 00:00:00 CET 2016 4.156 +0.0030000000000001137 +0.07223693715386048
Fri Mar 18 00:00:00 CET 2016 4.153 +0.0129999999999999 +0.3140096618357404
Thu Mar 17 00:00:00 CET 2016 4.14 -0.010000000000000675 -0.24096385542171106
Wed Mar 16 00:00:00 CET 2016 4.15 +0.005000000000000782 +0.12062726176118588
Tue Mar 15 00:00:00 CET 2016 4.145 -0.02200000000000024 -0.5279577633789359
Mon Mar 14 00:00:00 CET 2016 4.167 +0.017999999999999794 +0.433839479392617
Fri Mar 11 00:00:00 CET 2016 4.149 +0.05799999999999983 +1.4177462723050667
Thu Mar 10 00:00:00 CET 2016 4.091 -0.0389999999999997 -0.9443099273607629
Wed Mar 09 00:00:00 CET 2016 4.13 +0.0129999999999999 +0.3157639057566257
Tue Mar 08 00:00:00 CET 2016 4.117 -0.02799999999999958 -0.6755126658624704
Mon Mar 07 00:00:00 CET 2016 4.145 +9.999999999994458E-4 +0.024131274131249825
Fri Mar 04 00:00:00 CET 2016 4.144 +0.0 +0.0
Thu Mar 03 00:00:00 CET 2016 4.144 -0.006000000000000227 -0.14457831325302095
Wed Mar 02 00:00:00 CET 2016 4.15 +0.02200000000000024 +0.5329457364341152
Tue Mar 01 00:00:00 CET 2016 4.128 +0.041999999999999815 +1.0279001468428675
Mon Feb 29 00:00:00 CET 2016 4.086 +0.014000000000000234 +0.3438113948919437
Fri Feb 26 00:00:00 CET 2016 4.072 +0.03300000000000036 +0.8170339192869562
Thu Feb 25 00:00:00 CET 2016 4.039 +0.03999999999999959 +1.000250062515633
Wed Feb 24 00:00:00 CET 2016 3.999 -0.02300000000000013 -0.5718547986076601
Tue Feb 23 00:00:00 CET 2016 4.022 -0.022999999999999687 -0.5686032138442414
Mon Feb 22 00:00:00 CET 2016 4.045 +0.052000000000000046 +1.3022789882294035
Fri Feb 19 00:00:00 CET 2016 3.993 -0.01399999999999979 -0.349388570002489
Thu Feb 18 00:00:00 CET 2016 4.007 +0.01499999999999968 +0.3757515030060006
Wed Feb 17 00:00:00 CET 2016 3.992 +0.052000000000000046 +1.3197969543147252
Tue Feb 16 00:00:00 CET 2016 3.94 +0.008999999999999897 +0.2289493767489148
Mon Feb 15 00:00:00 CET 2016 3.931 +0.06599999999999984 +1.7076326002587194
Fri Feb 12 00:00:00 CET 2016 3.865 +0.050000000000000266 +1.310615989515071
Thu Feb 11 00:00:00 CET 2016 3.815 -0.07699999999999996 -1.9784172661870514
Wed Feb 10 00:00:00 CET 2016 3.892 +0.03600000000000003 +0.9336099585062243
Tue Feb 09 00:00:00 CET 2016 3.856 -0.05699999999999994 -1.4566828520316903
Mon Feb 08 00:00:00 CET 2016 3.913 -0.06000000000000005 -1.5101938082053863
Fri Feb 05 00:00:00 CET 2016 3.973 -0.03399999999999981 -0.8485150985774794
Thu Feb 04 00:00:00 CET 2016 4.007 -0.019000000000000128 -0.4719324391455615
Wed Feb 03 00:00:00 CET 2016 4.026 -0.03399999999999981 -0.8374384236453238
Tue Feb 02 00:00:00 CET 2016 4.06 -0.04800000000000004 -1.1684518013631902
Mon Feb 01 00:00:00 CET 2016 4.108 -0.009000000000000341 -0.2186057809084332
Fri Jan 29 00:00:00 CET 2016 4.117 +0.08199999999999985 +2.0322180916976436
Thu Jan 28 00:00:00 CET 2016 4.035 -0.02200000000000024 -0.542272615232946
Wed Jan 27 00:00:00 CET 2016 4.057 +0.001000000000000334 +0.024654832347152933
Tue Jan 26 00:00:00 CET 2016 4.056 +0.019000000000000128 +0.4706465196928349
Mon Jan 25 00:00:00 CET 2016 4.037 -0.02400000000000002 -0.5909874415168588
Fri Jan 22 00:00:00 CET 2016 4.061 +0.07799999999999985 +1.9583228722068782
Thu Jan 21 00:00:00 CET 2016 3.983 +0.028000000000000025 +0.7079646017699162
Wed Jan 20 00:00:00 CET 2016 3.955 -0.06099999999999994 -1.5189243027888324
Tue Jan 19 00:00:00 CET 2016 4.016 +0.016000000000000014 +0.4000000000000057
Mon Jan 18 00:00:00 CET 2016 4.0 -0.004999999999999893 -0.12484394506866181
Nájdených 2 608 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií