Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 2 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 15 - 25 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.978947368421058 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 4.3740573152337925 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.579773321708803 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 8.149140433132395 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.6488662852299116 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 18.232853307298026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.720159367198496 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 48.991141732283474 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 8.28202019019968 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.006675567423247 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 4.245 -0.019999999999999574 -0.4689331770222651
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 4.265 -0.01100000000000012 -0.25724976613658157
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 4.276 -0.023000000000000576 -0.5350081414282499
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 4.299 -0.004999999999999893 -0.11617100371746858
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 4.304 +0.002000000000000668 +0.04649000464902997
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 4.302 +0.008000000000000007 +0.1863064741499727
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 4.294 +0.005999999999999339 +0.13992537313431797
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 4.288 +0.0129999999999999 +0.3040935672514564
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 4.275 +0.03300000000000036 +0.777934936350789
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 4.242 -0.009999999999999787 -0.23518344308560302
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 4.252 +0.019000000000000128 +0.44885424049137157
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 4.233 -0.016000000000000014 -0.3765591903977423
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 4.249 -0.010000000000000675 -0.2347969006809194
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 4.259 -0.005999999999999339 -0.1406799531066696
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 4.265 +0.016000000000000014 +0.3765591903977423
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 4.249 -0.020000000000000462 -0.4684937924572523
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 4.269 +0.004000000000000448 +0.09378663540447008
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 4.265 -0.0129999999999999 -0.30388031790555203
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 4.278 +0.009999999999999787 +0.23430178069352792
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 4.268 -0.0019999999999997797 -0.04683840749414969
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 4.27 +0.004999999999999893 +0.11723329425556983
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 4.265 -0.010000000000000675 -0.23391812865499162
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 4.275 +0.018000000000000682 +0.42283298097254374
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 4.257 -0.0420000000000007 -0.9769713886950626
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 4.299 -0.01499999999999968 -0.3477051460361622
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 4.314 +0.027000000000000135 +0.6298110566830104
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 4.287 +0.028999999999999915 +0.6810709253170444
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 4.258 +0.004999999999999893 +0.11756407241946931
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 4.253 +0.01499999999999968 +0.353940537989601
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 4.238 -9.999999999994458E-4 -0.023590469450326168
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 4.239 +0.014000000000000234 +0.33136094674557626
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 4.225 +0.0019999999999997797 +0.04735969689792796
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 4.223 -0.03500000000000014 -0.8219821512447112
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 4.258 -0.0039999999999995595 -0.09385265133738585
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 4.262 -0.0470000000000006 -1.09074031097704
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 4.309 -0.02200000000000024 -0.5079658277534094
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 4.331 +0.006000000000000227 +0.13872832369943922
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 4.325 -0.0030000000000001137 -0.06931608133086797
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 4.328 +0.010000000000000675 +0.2315886984715263
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 4.318 +0.03200000000000003 +0.7466168922071859
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 4.286 -0.005000000000000782 -0.11652295502216248
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 4.291 -0.005999999999999339 -0.1396323016057579
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 4.297 +0.0019999999999997797 +0.04656577415597951
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 4.295 +0.019999999999999574 +0.4678362573099264
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 4.275 +0.005000000000000782 +0.11709601873536712
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 4.27 -0.021000000000000796 -0.48939641109299714
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 4.291 +0.007000000000000561 +0.1633986928104747
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 4.284 +0.011999999999999567 +0.2808988764044784
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 4.272 +0.004999999999999893 +0.11717834544175787
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 4.267 -0.013999999999999346 -0.32702639570192105
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 4.281 +0.004999999999999893 +0.1169317118802553
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 4.276 -0.007000000000000561 -0.16343684333412511
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 4.283 -0.032999999999999474 -0.7645968489341897
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 4.316 +0.0 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 4.316 -0.001000000000000334 -0.02316423442205462
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 4.317 +0.012000000000000455 +0.2787456445993115
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 4.305 -0.008000000000000007 -0.18548574078367608
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 4.313 +0.01100000000000012 +0.2556950255695085
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 4.302 +0.0029999999999992255 +0.06978367062104951
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 4.299 +0.03200000000000003 +0.749941410827276
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 4.267 +0.027000000000000135 +0.6367924528301927
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 4.24 +0.0030000000000001137 +0.07080481472740985
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 4.237 -0.03399999999999981 -0.7960664949660412
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 4.271 -0.008000000000000007 -0.1869595699929789
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 4.279 +0.009000000000000341 +0.2107728337236665
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 4.27 -0.023000000000000576 -0.5357558816678392
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 4.293 +0.008000000000000007 +0.186697782963833
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 4.285 +0.0 +0.0
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 4.285 +0.0 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 4.285 +0.006000000000000227 +0.1402196774947555
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 4.279 -0.004999999999999893 -0.11671335200746569
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 4.284 +0.019000000000000128 +0.44548651817115115
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 4.265 +0.004999999999999893 +0.11737089201876927
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 4.26 +0.0030000000000001137 +0.07047216349542396
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 4.257 -0.008000000000000007 -0.18757327080891173
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 4.265 +0.019999999999999574 +0.4711425206124602
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 4.245 +0.001000000000000334 +0.023562676720075615
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 4.244 +0.019000000000000128 +0.4497041420118393
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 4.225 +0.028999999999999915 +0.6911344137273687
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 4.196 +0.04300000000000015 +1.0353960992053999
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 4.153 -0.023000000000000576 -0.5507662835249221
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 4.176 -0.008999999999999453 -0.21505376344083516
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 4.185 +0.017999999999999794 +0.4319654427645787
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 4.167 +0.038000000000000256 +0.9203196899975978
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 4.129 +0.056999999999999496 +1.3998035363457717
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 4.072 +0.040000000000000036 +0.9920634920634939
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 4.032 -0.04800000000000004 -1.17647058823529
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 4.08 -0.09699999999999953 -2.322240842710073
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 4.177 +0.0 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 4.177 -0.002000000000000668 -0.04785833931563843
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 4.179 +0.023000000000000576 +0.553416746872017
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 4.156 +0.05099999999999927 +1.2423873325212895
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 4.105 +0.002000000000000668 +0.04874482086279386
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 4.103 -0.004999999999999893 -0.12171372930865232
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 4.108 +0.0039999999999995595 +0.0974658869395455
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 4.104 -0.019000000000000128 -0.4608294930875587
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 4.123 -0.04800000000000004 -1.1508031647087051
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 4.171 -0.040000000000000036 -0.9498931370220873
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 4.211 -0.008000000000000007 -0.18961839298411576
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 4.219 +0.001000000000000334 +0.023707918444770826
Nájdených 2 608 záznamov, zobrazujem 301 až 400.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií