Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 2 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 15 - 25 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.978947368421058 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 4.3740573152337925 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.579773321708803 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 8.149140433132395 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.6488662852299116 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 18.232853307298026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.71481338660873 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 48.991141732283474 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 8.277312158619488 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 5.006675567423247 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Dec 10 00:00:00 CET 2013 3.5838 -0.015099999999999891 -0.41957264719775367
Mon Dec 09 00:00:00 CET 2013 3.5989 +0.0047999999999999154 +0.13355221056731637
Fri Dec 06 00:00:00 CET 2013 3.5941 +0.020300000000000207 +0.5680228328390058
Thu Dec 05 00:00:00 CET 2013 3.5738 -0.02870000000000017 -0.7966689798750934
Wed Dec 04 00:00:00 CET 2013 3.6025 -0.011499999999999844 -0.31820697288323174
Tue Dec 03 00:00:00 CET 2013 3.614 -0.03160000000000007 -0.8667983322361152
Mon Dec 02 00:00:00 CET 2013 3.6456 -0.0032999999999998586 -0.09043821425635201
Fri Nov 29 00:00:00 CET 2013 3.6489 +2.999999999997449E-4 +0.00822233185331811
Thu Nov 28 00:00:00 CET 2013 3.6486 +0.0030000000000001137 +0.08229098090851039
Wed Nov 27 00:00:00 CET 2013 3.6456 +0.007800000000000029 +0.21441530595413383
Thu Nov 21 00:00:00 CET 2013 3.6378 +0.006699999999999928 +0.18451708848559178
Wed Nov 20 00:00:00 CET 2013 3.6311 -0.009700000000000042 -0.2664249615469174
Mon Nov 18 00:00:00 CET 2013 3.6408 +0.02839999999999998 +0.786180932344152
Fri Nov 15 00:00:00 CET 2013 3.6124 +0.0043000000000001926 +0.1191762977744446
Thu Nov 14 00:00:00 CET 2013 3.6081 +0.0 +0.0
Wed Nov 13 00:00:00 CET 2013 3.6081 -0.013000000000000345 -0.3590069315953883
Tue Nov 12 00:00:00 CET 2013 3.6211 -0.0010999999999996568 -0.030368284467996887
Mon Nov 11 00:00:00 CET 2013 3.6222 +0.005999999999999783 +0.16592002654721227
Fri Nov 08 00:00:00 CET 2013 3.6162 +0.0011999999999998678 +0.03319502074687364
Thu Nov 07 00:00:00 CET 2013 3.615 +0.008100000000000218 +0.22456957498128816
Wed Nov 06 00:00:00 CET 2013 3.6069 -0.006600000000000161 -0.18264840182649777
Tue Nov 05 00:00:00 CET 2013 3.6135 +0.011700000000000266 +0.3248375812094082
Mon Nov 04 00:00:00 CET 2013 3.6018 +0.018999999999999684 +0.5303114882214857
Thu Oct 31 00:00:00 CET 2013 3.5828 +0.009800000000000253 +0.27427931710049336
Wed Oct 30 00:00:00 CET 2013 3.573 +0.0 +0.0
Tue Oct 29 00:00:00 CET 2013 3.573 +0.0026999999999999247 +0.07562389715150175
Mon Oct 28 00:00:00 CET 2013 3.5703 +0.016900000000000137 +0.4756008330050179
Thu Oct 17 00:00:00 CEST 2013 3.5534 +0.017900000000000027 +0.5062933107057006
Wed Oct 16 00:00:00 CEST 2013 3.5355 +0.01289999999999969 +0.3662067790836261
Tue Oct 15 00:00:00 CEST 2013 3.5226 +0.0039000000000002366 +0.11083638843891208
Mon Oct 14 00:00:00 CEST 2013 3.5187 +0.010399999999999743 +0.29643987116266146
Fri Oct 11 00:00:00 CEST 2013 3.5083 +0.04330000000000034 +1.2496392496392588
Thu Oct 10 00:00:00 CEST 2013 3.465 +0.0017000000000000348 +0.04908613172406717
Wed Oct 09 00:00:00 CEST 2013 3.4633 -0.02220000000000022 -0.6369244010902264
Tue Oct 08 00:00:00 CEST 2013 3.4855 -0.009799999999999809 -0.28037650559321037
Mon Oct 07 00:00:00 CEST 2013 3.4953 +0.012399999999999967 +0.3560251514542472
Fri Oct 04 00:00:00 CEST 2013 3.4829 -0.015200000000000102 -0.43452159743860364
Thu Oct 03 00:00:00 CEST 2013 3.4981 -0.02079999999999993 -0.5910938077240075
Wed Oct 02 00:00:00 CEST 2013 3.5189 +0.024399999999999977 +0.6982400915724725
Tue Oct 01 00:00:00 CEST 2013 3.4945 -0.016599999999999948 -0.47278630628578355
Mon Sep 30 00:00:00 CEST 2013 3.5111 -0.010499999999999954 -0.29815992730576113
Fri Sep 27 00:00:00 CEST 2013 3.5216 +0.0028999999999999027 +0.08241680165970422
Thu Sep 26 00:00:00 CEST 2013 3.5187 -0.0017000000000000348 -0.0482899670492003
Wed Sep 25 00:00:00 CEST 2013 3.5204 +0.0032999999999998586 +0.0938273009013102
Tue Sep 24 00:00:00 CEST 2013 3.5171 -0.01059999999999972 -0.3004790656801788
Mon Sep 23 00:00:00 CEST 2013 3.5277 -0.007200000000000095 -0.20368327251124185
Fri Sep 20 00:00:00 CEST 2013 3.5349 -0.0016000000000002679 -0.0452424713700168
Thu Sep 19 00:00:00 CEST 2013 3.5365 +0.014800000000000146 +0.4202515830422868
Wed Sep 18 00:00:00 CEST 2013 3.5217 -0.0019999999999997797 -0.05675852087293265
Tue Sep 17 00:00:00 CEST 2013 3.5237 +0.014799999999999702 +0.42178460486191227
Mon Sep 16 00:00:00 CEST 2013 3.5089 +0.008399999999999963 +0.23996571918296183
Fri Sep 13 00:00:00 CEST 2013 3.5005 -0.0038999999999997925 -0.111288665677435
Thu Sep 12 00:00:00 CEST 2013 3.5044 +0.005599999999999827 +0.1600548759574707
Wed Sep 11 00:00:00 CEST 2013 3.4988 +0.027800000000000047 +0.8009219245174393
Tue Sep 10 00:00:00 CEST 2013 3.471 +0.0035000000000002807 +0.10093727469360658
Mon Sep 09 00:00:00 CEST 2013 3.4675 +0.008199999999999985 +0.23704217616280232
Fri Sep 06 00:00:00 CEST 2013 3.4593 +0.016799999999999926 +0.4880174291938886
Thu Sep 05 00:00:00 CEST 2013 3.4425 +0.006799999999999695 +0.19792182088073673
Wed Sep 04 00:00:00 CEST 2013 3.4357 +0.005800000000000249 +0.16910113997492715
Tue Sep 03 00:00:00 CEST 2013 3.4299 +0.0259999999999998 +0.7638297247275005
Mon Sep 02 00:00:00 CEST 2013 3.4039 -0.014399999999999746 -0.42126203083402913
Fri Aug 30 00:00:00 CEST 2013 3.4183 +0.019400000000000084 +0.570772897113784
Wed Aug 28 00:00:00 CEST 2013 3.3989 -0.047800000000000065 -1.3868337830388526
Tue Aug 27 00:00:00 CEST 2013 3.4467 -0.0034000000000000696 -0.09854786817773231
Mon Aug 26 00:00:00 CEST 2013 3.4501 +0.006899999999999906 +0.2003949814126429
Fri Aug 23 00:00:00 CEST 2013 3.4432 +0.023900000000000254 +0.6989734741028997
Thu Aug 22 00:00:00 CEST 2013 3.4193 -0.013000000000000345 -0.3787547708533765
Wed Aug 21 00:00:00 CEST 2013 3.4323 -0.020099999999999785 -0.5822036843934626
Tue Aug 20 00:00:00 CEST 2013 3.4524 -0.018000000000000238 -0.5186721991701404
Mon Aug 19 00:00:00 CEST 2013 3.4704 -0.039699999999999847 -1.1310219082077424
Fri Aug 16 00:00:00 CEST 2013 3.5101 +0.0 +0.0
Thu Aug 15 00:00:00 CEST 2013 3.5101 +0.0036000000000000476 +0.1026664765435612
Wed Aug 14 00:00:00 CEST 2013 3.5065 +0.0118999999999998 +0.3405253820179581
Tue Aug 13 00:00:00 CEST 2013 3.4946 +0.008800000000000363 +0.2524528085374982
Mon Aug 12 00:00:00 CEST 2013 3.4858 +0.009399999999999853 +0.2703946611437118
Fri Aug 09 00:00:00 CEST 2013 3.4764 -0.0026000000000001577 -0.07473411899971438
Thu Aug 08 00:00:00 CEST 2013 3.479 +0.0 +0.0
Wed Aug 07 00:00:00 CEST 2013 3.479 -0.019000000000000128 -0.543167524299605
Tue Aug 06 00:00:00 CEST 2013 3.498 +0.0039000000000002366 +0.11161672533700084
Mon Aug 05 00:00:00 CEST 2013 3.4941 +0.006600000000000161 +0.1892473118279696
Fri Aug 02 00:00:00 CEST 2013 3.4875 +0.0349999999999997 +1.0137581462708027
Thu Aug 01 00:00:00 CEST 2013 3.4525 -0.0038000000000000256 -0.10994415993982898
Wed Jul 31 00:00:00 CEST 2013 3.4563 +0.0052000000000003155 +0.15067659586797788
Tue Jul 30 00:00:00 CEST 2013 3.4511 -0.007600000000000051 -0.21973573886143072
Mon Jul 29 00:00:00 CEST 2013 3.4587 -0.007300000000000306 -0.21061742642817194
Fri Jul 26 00:00:00 CEST 2013 3.466 -0.008000000000000007 -0.23028209556706258
Thu Jul 25 00:00:00 CEST 2013 3.474 +0.0017000000000000348 +0.048958903320567515
Wed Jul 24 00:00:00 CEST 2013 3.4723 -0.006999999999999673 -0.20118989451900404
Tue Jul 23 00:00:00 CEST 2013 3.4793 +0.005799999999999805 +0.16697855189289612
Mon Jul 22 00:00:00 CEST 2013 3.4735 -0.0026000000000001577 -0.07479646730531897
Fri Jul 19 00:00:00 CEST 2013 3.4761 +0.018500000000000405 +0.5350532161036767
Thu Jul 18 00:00:00 CEST 2013 3.4576 +0.014399999999999746 +0.41821561338288404
Wed Jul 17 00:00:00 CEST 2013 3.4432 -0.013700000000000045 -0.3963088316121315
Tue Jul 16 00:00:00 CEST 2013 3.4569 +0.007600000000000051 +0.22033456063547874
Mon Jul 15 00:00:00 CEST 2013 3.4493 +0.0047999999999999154 +0.1393525910872313
Fri Jul 12 00:00:00 CEST 2013 3.4445 +0.007400000000000073 +0.21529778010531686
Thu Jul 11 00:00:00 CEST 2013 3.4371 -0.005300000000000082 -0.1539623518475537
Wed Jul 10 00:00:00 CEST 2013 3.4424 +0.02760000000000007 +0.808246456600699
Tue Jul 09 00:00:00 CEST 2013 3.4148 +0.017300000000000093 +0.5091979396615045
Mon Jul 08 00:00:00 CEST 2013 3.3975 +0.03620000000000001 +1.0769642697765676
Nájdených 2 608 záznamov, zobrazujem 1 001 až 1 100.[<<] 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií