Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 1 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Referenčná mena EUR
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont nad 25 rokov
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.8615032430370224 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 6.058221872541325 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 7.3889663413662765 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 11.015029853819236 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.632519700172976 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 26.513374002815592 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 8.108525853727478 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 65.59687970271185 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 10.57752561648333 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 7.167868177136971 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 4.883 +0.004000000000000448 +0.08198401311744874
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 4.879 -0.03200000000000003 -0.6515984524536691
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 4.911 +0.05599999999999916 +1.1534500514932944
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 4.855 -0.0259999999999998 -0.5326777299733578
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 4.881 -0.030999999999999694 -0.6311074918566817
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 4.912 -0.04400000000000048 -0.8878127522195456
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 4.956 +0.04900000000000038 +0.998573466476472
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 4.907 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 4.907 +0.03699999999999992 +0.7597535934291528
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 4.87 -0.03000000000000025 -0.6122448979591866
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 4.9 -0.04699999999999971 -0.950070749949461
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 4.947 -0.02400000000000002 -0.48280024140011335
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 4.971 +0.006999999999999673 +0.1410153102336693
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 4.964 +0.055000000000000604 +1.1203911183540498
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 4.909 -0.007000000000000561 -0.1423921887713675
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 4.916 -0.01499999999999968 -0.3041979314540697
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 4.931 +0.020000000000000462 +0.40724903278355384
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 4.911 -0.020000000000000462 -0.40559724193876434
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 4.931 -0.04999999999999982 -1.0038144950813006
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 4.981 -0.0030000000000001137 -0.06019261637239026
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 4.984 +0.02200000000000024 +0.4433696090286219
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 4.962 +0.005999999999999339 +0.12106537530264916
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 4.956 -0.005999999999999339 -0.12091898428052161
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 4.962 -0.03000000000000025 -0.6009615384615472
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 4.992 -0.028999999999999915 -0.5775741884086756
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 5.021 +0.04899999999999949 +0.9855189058728797
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 4.972 -0.04899999999999949 -0.9759012148974193
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 5.021 -0.006999999999999673 -0.13922036595066345
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 5.028 +0.009999999999999787 +0.19928258270228127
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 5.018 +0.019000000000000128 +0.3800760152030449
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 4.999 +0.05399999999999938 +1.0920121334681454
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 4.945 -0.019000000000000128 -0.3827558420628492
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 4.964 +0.012000000000000455 +0.24232633279484617
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 4.952 -0.027000000000000135 -0.54227756577626
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 4.979 +0.03399999999999981 +0.6875631951465948
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 4.945 -0.004999999999999893 -0.10101010101010388
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 4.95 -0.06400000000000006 -1.276426007179893
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 5.014 -0.004999999999999893 -0.09962143853357475
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 5.019 -0.04899999999999949 -0.9668508287292639
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 5.068 -0.001000000000000334 -0.019727756954040387
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 5.069 +0.0 +0.0
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 5.069 +0.0 +0.0
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 5.069 -0.008000000000000007 -0.15757337010045092
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 5.077 -0.01100000000000012 -0.21619496855346654
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 5.088 +0.04999999999999982 +0.9924573243350636
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 5.038 +0.004000000000000448 +0.07945967421534306
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 5.034 +0.0019999999999997797 +0.03974562798092052
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 5.032 -0.0259999999999998 -0.5140371688414263
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 5.058 +0.02400000000000002 +0.4767580452920157
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 5.034 -0.03000000000000025 -0.5924170616113855
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 5.064 +0.012000000000000455 +0.23752969121140666
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 5.052 +0.006999999999999673 +0.13875123885034668
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 5.045 -0.001000000000000334 -0.019817677368223485
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 5.046 -0.02999999999999936 -0.5910165484633438
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 5.076 +0.0 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 5.076 +0.013999999999999346 +0.27657052548397587
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 5.062 +0.03200000000000003 +0.6361829025844941
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 5.03 -0.03599999999999959 -0.7106198183971486
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 5.066 -0.006000000000000227 -0.11829652996844686
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 5.072 +0.0019999999999997797 +0.03944773175541627
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 5.07 +0.008000000000000007 +0.1580403002765678
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 5.062 +0.0 +0.0
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 5.062 +0.0129999999999999 +0.25747672806495814
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 5.049 +0.015000000000000568 +0.29797377830750804
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 5.034 -0.0030000000000001137 -0.05955926146515367
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 5.037 +0.016000000000000014 +0.31866162119101205
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 5.021 -0.01100000000000012 -0.21860095389507705
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 5.032 -0.08399999999999963 -1.641907740422198
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 5.116 -0.02600000000000069 -0.5056398288603816
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 5.142 +0.002000000000000668 +0.038910505836597054
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 5.14 -0.012000000000000455 -0.23291925465839824
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 5.152 -0.011999999999999567 -0.2323780015491792
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 5.164 +0.01699999999999946 +0.33028948902271793
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 5.147 +0.03000000000000025 +0.5862810240375325
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 5.117 +0.016000000000000014 +0.31366398745345236
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 5.101 +0.006000000000000227 +0.11776251226693546
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 5.095 -0.004000000000000448 -0.07844675426554204
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 5.099 +0.025000000000000355 +0.49270792274340636
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 5.074 -0.012000000000000455 -0.23594180102242035
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 5.086 +0.001000000000000334 +0.019665683382498855
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 5.085 +0.019999999999999574 +0.39486673247776594
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 5.065 +0.012000000000000455 +0.2374826835543189
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 5.053 +0.04100000000000037 +0.818036711891466
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 5.012 +0.021999999999999353 +0.440881763527031
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 4.99 +0.009999999999999787 +0.20080321285141167
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 4.98 +0.001000000000000334 +0.02008435428801647
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 4.979 -0.03399999999999981 -0.6782365848793148
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 5.013 -0.020000000000000462 -0.39737730975562613
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 5.033 -0.005999999999999339 -0.11907124429448857
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 5.039 -0.012000000000000455 -0.23757671748168718
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 5.051 -9.999999999994458E-4 -0.019794140934266125
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 5.052 +0.004999999999999893 +0.09906875371508761
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 5.047 +9.999999999994458E-4 +0.019817677368209274
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 5.046 -0.0030000000000001137 -0.059417706476523335
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 5.049 +0.004000000000000448 +0.07928642220021231
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 5.045 +0.0019999999999997797 +0.03965893317470659
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 5.043 +0.0030000000000001137 +0.0595238095238102
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 5.04 +0.020999999999999908 +0.4184100418409997
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 5.019 +0.0389999999999997 +0.7831325301204828
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 4.98 +0.0420000000000007 +0.850546780072932
Nájdených 2 607 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií