Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Realitná investičná stratégia

  • Správca fondov IAD Investments
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 0.067967 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 24 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.40328537241114404 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.0565224534180073 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.9256381094969077 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.353742978387375 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.1785971273893026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 10.567779304716119 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.3895769898023564 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 18.57563762043123 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.456708962855637 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.247545496544868 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +0.0 +0.0
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 0.066046 +2.879999999999966E-4 +0.4379695246205699
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +0.0 +0.0
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 0.065758 +2.9000000000001247E-5 +0.044120555614711066
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +0.0 +0.0
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 0.065729 +2.7299999999999547E-4 +0.4170740650207563
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +0.0 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 0.065456 +2.2700000000000498E-4 +0.3480047218261859
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Fri Mar 24 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Thu Mar 23 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Wed Mar 22 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Tue Mar 21 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Mon Mar 20 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Fri Mar 17 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Thu Mar 16 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Wed Mar 15 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Tue Mar 14 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Mon Mar 13 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Fri Mar 10 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Thu Mar 09 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Wed Mar 08 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Tue Mar 07 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Mon Mar 06 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Fri Mar 03 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Thu Mar 02 00:00:00 CET 2017 0.065229 +0.0 +0.0
Nájdených 1 121 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií