Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Realitná investičná stratégia

  • Správca fondov IAD Investments
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 0.067967 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu May 17 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.40328537241114404 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.0565224534180073 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.9256381094969077 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.353742978387375 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.1785971273893026 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 10.567779304716119 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 3.3895769898023564 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 18.57563762043123 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 3.456708962855637 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.247545496544868 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 0.067172 +2.319999999999961E-4 +0.34657902599342094
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 0.06694 +0.0 +0.0
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 0.06694 +2.6700000000000335E-4 +0.4004619561141851
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 0.066673 +0.0 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 0.066673 +1.239999999999991E-4 +0.18632887045635016
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +0.0 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 0.066549 +1.9500000000000073E-4 +0.2938782891762344
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +0.0 +0.0
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 0.066354 +1.3499999999999623E-4 +0.2038689802020599
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 0.066219 +0.0 +0.0
Nájdených 240 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií