Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro dynamická stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 4.629526434159836 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 5.999806236307936 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 10.12258160406767 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 20.592095877188378 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 4.295508558347172 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 23.313567390161303 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 7.20783786113488 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 25.190990679946324 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.585610776724347 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 17.48561365598549 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 -0.5057703383467071
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 -0.3309778560918346
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 -0.46828668547045993
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 +0.45570870968505517
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 -0.2050019757042918
Sun Jun 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 +0.003625276880512729
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 +0.021031028018398956
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 -0.40717127013962795
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 +0.6175261889968198
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 +0.11422460048670757
Sun Jun 18 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 -0.2807694679527515
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 -0.03662445788550883
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 +0.21039779354852328
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 -0.2795649440417236
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 +0.2140717203812983
Sun Jun 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 +0.511362392051808
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 -0.06747909060071322
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 +0.08049251930633261
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 +0.21199228852898955
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Jun 04 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jun 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 +0.17975691587706422
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 -0.19294356903539267
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 -0.2411907012044736
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 -0.07438170210130579
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 -0.24188327040729973
Sun May 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 +0.7209900424241198
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 -0.012820841560042595
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 -0.21729793941608477
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 +0.27893184862905684
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 +0.48118002357102796
Sun May 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 -0.2324064632880578
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 -0.7771142319639353
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 -0.526410273613692
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 +0.24849846574466028
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 +0.09243153152497996
Sun May 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 -0.30167307926038234
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 +0.00925240562546037
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 +0.5490716857777755
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 +0.04653768731419916
Mon May 08 00:00:00 CEST 2017 +0.2847798355378046
Sun May 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat May 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 -0.22952867191094128
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 -0.1777189634336196
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 +0.17529155916362527
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 -0.0706145104607856
Mon May 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 -0.007480564217004826
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 +0.27589790313935225
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 +0.5322935155466695
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 +0.8699507974085066
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 +0.11850850177765437
Sun Apr 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 +0.10263924165960248
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 +0.14244722469977944
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 -0.10825429715617929
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 +0.027722271216831018
Mon Apr 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Apr 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 -0.053183576316556014
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 -0.4273535925105989
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 +0.04316133633426489
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 +0.12296632614452108
Sun Apr 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 +0.046388902290118494
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 +0.24814541991263184
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 +0.20802576835325226
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 +0.41872958529485516
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 -0.5739607197958918
Sun Apr 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Apr 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 +0.15190939862519315
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 +0.18730123753269368
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 +0.7556186910261005
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 -0.5164306945889905
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 +0.05656045038600155
Sun Mar 26 00:00:00 CET 2017 +0.0
Sat Mar 25 00:00:00 CET 2017 +0.0
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 201 až 300.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií