Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Flexibilná investičná stratégia

  • Správca fondov Hansainvest, Hanseatische Investment GmbH
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Aktuálna hodnota podielového listu 118.004 EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri May 18 00:00:00 CEST 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.9438096075784053 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.04472360293169553 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.0356440976256542 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.811766583061126 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -1.8705560243256314 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -0.8257667908687205 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.27476385208755616 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 15.69352787381818 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.9502054750791373 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.906435006764802 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 120.06 -0.1599999999999966 -0.1330893362169263
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 120.22 +0.060000000000002274 +0.04993342210386231
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 120.16 +0.45000000000000284 +0.3759084454097348
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 119.71 +0.47999999999998977 +0.40258324247253086
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 119.23 +0.4900000000000091 +0.41266632979619544
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 118.74 +0.3999999999999915 +0.3380091262463907
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 118.34 +0.9900000000000091 +0.8436301661695893
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 117.35 +0.5599999999999881 +0.47949310728657224
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 116.79 +0.39000000000000057 +0.33505154639175316
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 116.4 -1.1699999999999875 -0.9951518244450028
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 117.57 -0.25 -0.2121880835172334
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 117.82 -0.7900000000000063 -0.6660483938959629
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 118.61 -0.09000000000000341 -0.07582139848358338
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 118.7 -0.04999999999999716 -0.04210526315789309
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 118.75 +0.7999999999999972 +0.6782534972445973
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 117.95 -0.3999999999999915 -0.33798056611745153
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 118.35 -1.5500000000000114 -1.2927439532944192
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 119.9 +0.07000000000000739 +0.058416089460067155
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 119.83 -0.10999999999999943 -0.09171252292813392
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 119.94 +0.23999999999999488 +0.20050125313282763
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 119.7 +0.7600000000000051 +0.6389776357827515
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 118.94 +0.6599999999999966 +0.5579979709164746
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 118.28 +0.480000000000004 +0.4074702886248076
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 117.8 -0.46000000000000796 -0.388973448334184
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 118.26 +0.10000000000000853 +0.08463100880162244
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 118.16 -0.1700000000000017 -0.14366601876109542
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 118.33 -0.9399999999999977 -0.7881277773119706
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 119.27 -0.3299999999999983 -0.2759197324414657
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 119.6 +0.8799999999999955 +0.7412398921832875
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 118.72 +0.4299999999999926 +0.36351339927296067
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 118.29 -0.7299999999999898 -0.6133422954125223
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 119.02 -0.8100000000000023 -0.6759576066093729
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 119.83 -0.769999999999996 -0.6384742951907043
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 120.6 -0.5400000000000063 -0.4457652303120483
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 121.14 -1.0300000000000011 -0.8430875010231631
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 122.17 +0.21000000000000796 +0.17218760249262743
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 121.96 -0.6700000000000017 -0.5463589659952817
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 122.63 -0.28000000000000114 -0.22780896591001465
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 122.91 +0.21999999999999886 +0.17931371749939728
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 122.69 -0.2600000000000051 -0.21146807645384058
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 122.95 +0.6700000000000017 +0.5479228001308485
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 122.28 +0.1700000000000017 +0.13921873720417466
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 122.11 +0.25 +0.20515345478418112
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 121.86 +1.3599999999999994 +1.128630705394201
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 120.5 +0.6500000000000057 +0.5423445974134466
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 119.85 +0.1599999999999966 +0.1336786698972361
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 119.69 -0.09000000000000341 -0.0751377525463397
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 119.78 -0.5499999999999972 -0.457076373306748
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 120.33 +0.6799999999999926 +0.5683242791475038
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 119.65 +1.3400000000000034 +1.1326176992646424
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 118.31 -0.1700000000000017 -0.14348413234300494
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 118.48 -1.5799999999999983 -1.3160086623355056
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 120.06 +0.5400000000000063 +0.45180722891566916
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 119.52 -1.1700000000000017 -0.9694258016405684
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 120.69 -1.5600000000000023 -1.2760736196319016
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 122.25 -0.7999999999999972 -0.6501422186103127
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 123.05 +0.269999999999996 +0.2199055220720112
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 122.78 +0.18000000000000682 +0.14681892332791335
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 122.6 -0.6099999999999994 -0.49508968427886657
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 123.21 +0.09999999999999432 +0.08122816992933224
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 123.11 +0.6799999999999926 +0.5554194233439347
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 122.43 +0.3400000000000034 +0.2784830862478458
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 122.09 -1.3799999999999955 -1.1176804081963212
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 123.47 -0.8400000000000034 -0.6757300297642956
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 124.31 +0.4300000000000068 +0.3471101065547231
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 123.88 -0.6000000000000085 -0.4820051413881856
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 124.48 +0.1700000000000017 +0.1367548869761066
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 124.31 +0.8599999999999994 +0.6966383151073359
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 123.45 +1.230000000000004 +1.0063819342169893
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 122.22 +0.4200000000000017 +0.3448275862069039
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 121.8 +1.259999999999991 +1.045296167247372
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 120.54 -0.4299999999999926 -0.35546003141273275
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 120.97 -0.3400000000000034 -0.2802736790042104
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 121.31 +0.269999999999996 +0.2230667547918017
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 121.04 +1.0700000000000074 +0.891889639076453
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 119.97 +0.4000000000000057 +0.33453207326252254
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 119.57 -0.7700000000000102 -0.6398537477148096
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 120.34 -0.9799999999999898 -0.8077810748433762
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 121.32 +0.21999999999999886 +0.1816680429397053
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 121.1 -0.6000000000000085 -0.4930156121610594
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 121.7 -0.4299999999999926 -0.35208384508310075
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 122.13 +0.9499999999999886 +0.7839577488034166
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 121.18 -0.18999999999999773 -0.15654609870642844
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 121.37 -0.6299999999999955 -0.5163934426229417
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 122.0 +0.46999999999999886 +0.3867357854027773
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 121.53 +0.4200000000000017 +0.3467921724052587
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 121.11 +0.45000000000000284 +0.37294878170064294
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 120.66 +0.9299999999999926 +0.7767476822851336
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 119.73 +0.1700000000000017 +0.14218802275007647
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 119.56 -0.519999999999996 -0.4330446369087184
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 120.08 +0.35999999999999943 +0.3007016371533666
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 119.72 +0.9299999999999926 +0.7828941830120328
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 118.79 +0.39000000000000057 +0.3293918918919019
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 118.4 -0.5599999999999881 -0.470746469401476
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 118.96 +0.23999999999999488 +0.2021563342318018
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 118.72 +0.09000000000000341 +0.07586613841354506
Fri Feb 27 00:00:00 CET 2015 118.63 +1.0 +0.8501232678738404
Wed Feb 25 00:00:00 CET 2015 117.63 +0.8799999999999955 +0.7537473233404626
Mon Feb 23 00:00:00 CET 2015 116.75 +0.04999999999999716 +0.04284490145671782
Fri Feb 20 00:00:00 CET 2015 116.7 +0.2600000000000051 +0.2232909653040167
Nájdených 1 549 záznamov, zobrazujem 701 až 800.[<<] 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 [>>]
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií