Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro rastová stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 4.072624135650393 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 6.099818147291347 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 10.241034394477389 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 16.887965675784077 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.9562608591650728 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 20.50965399193445 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.386009622965849 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 23.274109945360657 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.2616799477399825 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.634661572669128 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 -0.3867028358871494
Mon Nov 09 00:00:00 CET 2015 -0.36644781588772446
Sun Nov 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Nov 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 -0.45715007589559775
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 +0.40628895666976916
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 +0.13177139251008896
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 +0.8229456371675781
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 +0.031823485732473955
Sun Nov 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Oct 31 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Oct 30 00:00:00 CET 2015 -0.41041280472005326
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 +0.3177358173648912
Wed Oct 28 00:00:00 CET 2015 -0.3518860574614422
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 -0.21056775748319012
Mon Oct 26 00:00:00 CET 2015 +0.7288393248772564
Sun Oct 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 23 00:00:00 CEST 2015 +1.322112457688334
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 -0.15520588080349285
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 -0.1517334023888708
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 +0.05303364600241878
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 -0.06978564681180899
Sun Oct 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 +0.685532733882539
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 -0.14154943756470573
Wed Oct 14 00:00:00 CEST 2015 -0.5837181654225247
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 +0.010110446517757055
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 +0.38690137871675745
Sun Oct 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 09 00:00:00 CEST 2015 +0.345462545016062
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 +0.6913949934880463
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 +0.10882174792365618
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 +1.5110935106349928
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 +0.2207934359385746
Sun Oct 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 02 00:00:00 CEST 2015 -0.020466724864547814
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 +1.043937376418853
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 +0.12254410002981331
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 -1.219265310211398
Mon Sep 28 00:00:00 CEST 2015 +0.7805565488084483
Sun Sep 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 -0.9570354815592594
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 -0.2988807031900649
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 -1.0111414713979485
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 +0.46392018755099684
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 -0.5703289300736003
Sun Sep 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 -0.019712201852968292
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 +0.3991160075205329
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 +0.5213902635134531
Tue Sep 15 00:00:00 CEST 2015 -0.11322637201590169
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 -0.27310672837542427
Sun Sep 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 +0.010529032258048687
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 +0.27969624697736606
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 +0.5359569902320516
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 -0.4256968350455992
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 -0.9653000989314506
Sun Sep 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 +1.227093289008934
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 +0.31911190593805827
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 -1.613697045759352
Tue Sep 01 00:00:00 CEST 2015 -0.20955179653829248
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 +0.29678828281502945
Sun Aug 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 29 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 +1.9583223468059572
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 +0.3424837314977651
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 +1.0484079730779285
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 -3.598049403120612
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 -1.8831571532074776
Sun Aug 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 22 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 -1.1418333617716883
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 -0.48315664977165795
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 -0.40705483048230917
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 +0.006293031058078213
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 -0.28336444786094717
Sun Aug 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 15 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 +0.3299446944224087
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 -0.9289850750341486
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 -0.2158932437084644
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 +0.18394423995368925
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 +0.07078286235757503
Sun Aug 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 08 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 -0.9487240897116038
Thu Aug 06 00:00:00 CEST 2015 +0.32903788392599154
Wed Aug 05 00:00:00 CEST 2015 -0.16907707902903724
Tue Aug 04 00:00:00 CEST 2015 -0.021275196602161373
Mon Aug 03 00:00:00 CEST 2015 +0.3633808394252611
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 801 až 900.[<<] 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií