Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro rastová stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 4.434944125883544 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 6.624167427450889 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 9.432530989250987 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 17.024865844717073 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.9562608591650728 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 20.26737260879983 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.320914596088079 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 23.274109945360657 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.264058994197351 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.634661572669128 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 +0.5427647573665411
Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 -0.39572591792874334
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 -0.16560327338439151
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0739919354838463
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 +0.1918998081001746
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 +0.03475604088281159
Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 -0.23928315845705583
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 -0.020960600118101524
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 +0.014513290747572682
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 -0.05520064629077126
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 -0.40930075780832453
Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 -0.12684252290378595
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 -0.34586322028211214
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 -0.5589853670935412
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 -0.07064234929467261
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 +0.013892279266585206
Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 +0.3197477059196956
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 -0.046168878593746854
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 +0.25417523726680713
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 +0.48515564073623807
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 +0.417728603236327
Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 +0.8734183127451018
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 -0.20832446738445753
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 -0.008915816455754566
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 +2.026326027930736E-4
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 -0.10303372583312864
Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 -0.2656820012557404
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 +0.033726336027399384
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 -0.18424596231221813
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 +0.4356945602967244
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 +0.08368607791923921
Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 -0.19798175898401382
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 +0.1792931595101237
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 +0.049659477866057955
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 -0.2648230133220153
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 +0.09793883274720372
Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 +0.4071664546854379
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 -0.0739017269452944
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 +0.4671029013413488
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 +0.7575477320837649
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 +0.5829457364341124
Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 +0.45018293873108917
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 -0.3375323097681502
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 -0.34009676980254255
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 -0.23867232347508605
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 +0.16652446137169363
Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 +0.40786933282015525
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 +0.7396366441176099
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 +1.1639138210284727
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 -0.4712218814871676
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 -2.4572962370732085
Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 +0.665921944302454
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 +0.06393308062581582
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 +0.3736464373174613
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 +1.184486680546783
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 +0.45300661309698853
Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 -0.6068958594310487
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 +0.348576105433267
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 -0.524817128160592
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 -0.8096344428016948
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 -0.9944955256926704
Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 -0.6090379685965388
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 +0.20724478774252475
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 +0.6941032067321515
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 +0.30273346875226537
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 +0.2020924211209234
Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 +0.09141769821819423
Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2016 -0.5618774769809249
Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2016 -0.4498140959494066
Tue May 31 00:00:00 CEST 2016 +0.005323527123366034
Mon May 30 00:00:00 CEST 2016 +0.2428086163192944
Sun May 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 5 016 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií