Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro rastová stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 5.286956963998368 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 7.685260101304903 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 11.96569939619505 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 18.290789795857787 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 5.267839506930971 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 19.873388330035514 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.210934633435428 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.246176549332432 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.43009192807462 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 13.634661572669128 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 +0.6037806208904755
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 -0.014073437757019747
Sun Apr 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 -0.062468948183649786
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 +0.03453423548694445
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 +0.37966812970344677
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 -0.4271740400911881
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 -0.027387155789099893
Sun Apr 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 +0.013878084678225378
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 +0.37593364798607354
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 -0.36033370590342884
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 +0.1345983628742573
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 +0.32824302827589236
Sun Apr 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 +0.47414420841695915
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 +0.47938087996396916
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 +0.7509718404222383
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 +0.005785654562814102
Mon Apr 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sun Apr 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 03 00:00:00 CEST 2015 +0.011199295191019587
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 +0.17613863718806044
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0041138104356122085
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 +0.8293975131272475
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 -0.14778696085998888
Sun Mar 29 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 28 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 -0.37156452862322453
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 -0.5536084339484546
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 -0.21163095433091428
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 -0.006141945954567518
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 +0.08121403810727656
Sun Mar 22 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 21 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 +0.7921011426232525
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 +0.058047245573661144
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 +0.044917550922221494
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 +0.518189529284399
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 -0.43655391375003205
Sun Mar 15 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 14 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 +0.34368671474381074
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 +1.0425725052252517
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 -0.8362361431019139
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 +0.16175958056159345
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 +0.20802964042761118
Sun Mar 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 +0.32486451283652684
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 +0.18180465442807758
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 -0.5590587628240229
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 -0.22599511668845196
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 +0.04260516374586132
Sun Mar 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 28 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 27 00:00:00 CET 2015 +0.5475706786944414
Thu Feb 26 00:00:00 CET 2015 -0.10422669686960262
Wed Feb 25 00:00:00 CET 2015 +0.44243983792489416
Tue Feb 24 00:00:00 CET 2015 +0.3896983098370015
Mon Feb 23 00:00:00 CET 2015 +0.004027556155648426
Sun Feb 22 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 21 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 20 00:00:00 CET 2015 +0.26903380518415076
Thu Feb 19 00:00:00 CET 2015 +0.3750487389637698
Wed Feb 18 00:00:00 CET 2015 -0.2766105296793313
Tue Feb 17 00:00:00 CET 2015 +0.07281483265111888
Mon Feb 16 00:00:00 CET 2015 +0.33863382897834526
Sun Feb 15 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 14 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 13 00:00:00 CET 2015 +1.1094477971295618
Thu Feb 12 00:00:00 CET 2015 -0.12043418769385994
Wed Feb 11 00:00:00 CET 2015 +0.04667294180136139
Tue Feb 10 00:00:00 CET 2015 -0.4599175802814415
Mon Feb 09 00:00:00 CET 2015 +0.07586810621533857
Sun Feb 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 06 00:00:00 CET 2015 +0.041452834264561034
Thu Feb 05 00:00:00 CET 2015 +0.02530625434343392
Wed Feb 04 00:00:00 CET 2015 +0.33692590755143215
Tue Feb 03 00:00:00 CET 2015 +0.2551504957125701
Mon Feb 02 00:00:00 CET 2015 +0.07917299495370855
Sun Feb 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 31 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 30 00:00:00 CET 2015 -0.011169199658255025
Thu Jan 29 00:00:00 CET 2015 -0.2852721418076243
Wed Jan 28 00:00:00 CET 2015 -1.010987990770161
Tue Jan 27 00:00:00 CET 2015 +0.15283885089981197
Mon Jan 26 00:00:00 CET 2015 +0.9290722181599023
Sun Jan 25 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 24 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 23 00:00:00 CET 2015 +1.7753245409466842
Thu Jan 22 00:00:00 CET 2015 +0.9065518702275739
Wed Jan 21 00:00:00 CET 2015 +0.2705875010318124
Tue Jan 20 00:00:00 CET 2015 -0.14876255686650097
Mon Jan 19 00:00:00 CET 2015 +0.22121977116447056
Nájdených 5 020 záznamov, zobrazujem 1 001 až 1 100.[<<] 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií