Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG rastová investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Tue Jan 23 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.648702400141145 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.690915320793353 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.7671103876689065 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 11.029421621944845 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.790274971649721 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.316033846315577 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.932067758902094 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.415392455404472 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.460969261060255 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.02425525019983 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 -1.2083056348492676
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 -0.45155514033243094
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 +0.34765625
Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2016 +0.10558010401595652
Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2016 +0.4438334642576507
Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2016 +0.6483238456673064
Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2016 -0.16969888314456227
Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2016 -0.24801196756160948
Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2016 -0.01574431236716123
Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2016 +0.15769139793422937
Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2016 +0.19354583876449283
Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2016 -0.4208621774701129
Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2016 +0.08266740148800977
Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2016 +0.49450114724263017
Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2016 +0.07522071340908099
Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2016 -0.355043591463172
Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2016 +0.011836187169578238
Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2016 -0.33031852143137996
Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2016 -0.4345953564856728
Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2016 +0.06268364348677835
Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2016 +0.04703484498101318
Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2016 -0.14090571059533374
Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2016 +0.38505363247023183
Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2016 +0.4538995895168938
Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2016 +1.0207336523126145
Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2016 +0.6137922734384489
Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2016 -0.14021312394841345
Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2016 -0.7119844079391981
Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2016 -0.09934037987761712
Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2016 -0.023836008263174335
Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2016 -0.4193369728617711
Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2016 -0.015821533106546326
Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2016 +0.22596630327056744
Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2016 +0.18667090316944268
Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2016 -0.039701445132607205
Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2016 +0.09139678124378747
Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2016 +0.5554223607448137
Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2016 -0.14762797749669687
Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2016 -0.019945747566623595
Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2016 -0.11555165956089297
Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2016 +0.601274702369011
Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2016 -0.06809806120813278
Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2016 +0.68564975397274
Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2016 +0.9856630824372843
Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2016 +1.0536713862364024
Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2016 +0.6795955577656514
Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2016 -0.23564430112863022
Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2016 -0.9256604546385176
Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2016 +0.03277748186995666
Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2016 +0.3659840447405145
Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2016 +0.6956521739130466
Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2016 +1.6585283717797523
Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2016 +0.9948133662103658
Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2016 -1.4331210191082846
Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2016 -1.514588749948416
Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2016 +0.25652695601803543
Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2016 +0.44885914966125995
Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2016 +1.3222722870257542
Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2016 +0.17717781058846072
Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2016 -0.13901760889713444
Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2016 +0.15188591680026775
Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2016 -0.637209692294789
Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2016 -0.7406790945405959
Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2016 -1.0295692282349052
Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2016 -0.20959191221797369
Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2016 +0.024663953631758773
Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2016 +0.5580357142857224
Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2016 +0.5569872807382268
Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2016 -0.43454869014610153
Nájdených 2 176 záznamov, zobrazujem 501 až 600.[<<] 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií