Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG rastová investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 2.1904679144994166 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.1934094221367726 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.308875902027178 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 10.051035943258114 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 3.332040486007992 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.533993619073467 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.995429797140873 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 24.192195198537792 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.4235034567297715 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.02425525019983 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 -0.2116442836803003
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.5844557981111791
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 -0.2856040138942717
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 +0.4419289812374103
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 -0.5666268357552724
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.71431344384483
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +1.3176526117054834
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.9169213670463989
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.20284782435764726
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 +0.08757961783440749
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.41625371655104004
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 -0.5519416518825153
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 +0.031549473518154514
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.2870625245772658
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 +0.07477076856478959
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 +0.0
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 +0.15766032083874393
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.15790928111800895
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.29695913842256516
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 +0.027723870252287952
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 -0.03958984916265251
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 +0.4014627553859498
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.3070053028188653
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 +0.6864712966679889
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 +0.0441784810635113
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.6265964240102164
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 -0.4805973706160387
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.5752406822993663
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +0.03196803196803444
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 +1.7235071745051158
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 -0.6421647819063168
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 +0.04444624025212818
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -1.9064605628220335
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 -0.4105155127496829
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.31086451815997407
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.5751173708920305
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.9148705225616425
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 -0.05424254165052389
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.40457480743796737
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.18317159671070726
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.1053370786516723
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.28953752249785225
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 +0.8762235554152085
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 -0.38922744250049846
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 +0.8205168859996945
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.6341328921973997
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 +0.04334462920638771
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 -0.5603228713608246
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 +0.5436709608793251
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 -0.40805116333818603
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 +0.01962169374461098
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 -0.38700598100153627
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.32945052359099236
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 +0.11779950524208971
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 +0.011781338360037807
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 -0.17640832647299476
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.3185464841906338
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 +0.6571134510331831
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.9993337774816808
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 -0.22678396871944528
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.704835407150739
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +1.0223159234655128
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.25923267129297756
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 +0.5292278085157704
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 +0.1606296682997339
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.5653824408367427
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.2135804956679408
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -1.0802838236466528
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -0.7045598480050614
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 2 175 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií