Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG rastová investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.6973183603947062 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.2086068846753903 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 6.037781937548092 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 9.024091341423812 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.605721789351656 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 22.403950730966816 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.944543153263205 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 23.64836413541742 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.327152046094973 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 9.02425525019983 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Aug 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 +0.23086609766333765
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 +0.9249452799548123
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 +0.06358626536666634
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 +0.24079320113317237
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 -1.1758118701007874
Sun Jul 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 -0.7019250816595957
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 -1.0180917658389035
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 -0.6424714646982466
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 +0.1437371663244278
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 -0.1025641025641022
Sun Jul 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 +0.04104247896572133
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 +0.9669176048069374
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 -0.09659835782790083
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 +0.78581363004173
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 +0.9831460674157455
Sun Jul 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 -0.18225150707976923
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 +0.34465780403742485
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 -1.6328789870615168
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 +0.4168693114708475
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 -0.5390090525879287
Sun Jul 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 -0.6180894169356463
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 +0.2340469470640869
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 +0.5259151615805422
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 +0.31933356473446395
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 -1.2341446691806652
Sun Jun 28 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 -0.5048093321508702
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 -0.1362490632876927
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 +1.1577424023154776
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 +0.3110742430526727
Sun Jun 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 +0.18699355911076054
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 +0.12481797378821113
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 -0.13157894736841058
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 +0.2360127724559078
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 -0.0069410703130330376
Sun Jun 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 -0.31827302290182047
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 +0.5635958808794612
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 +0.4964687784071202
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 -0.19540791402052093
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 -0.8853842429273016
Sun Jun 07 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 -0.17952081751018056
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 -1.180403930131007
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 -0.6440241339570036
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 -1.1260808365171897
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 -0.046898030282733316
Sun May 31 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 +0.09388412017166559
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 -0.7982969664715256
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 -0.21242697822623313
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 +0.05313496280552954
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sun May 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 +0.6551678031822661
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 +0.26141162276292107
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 -0.07367716008039338
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 -0.273862801416044
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 -0.040061427522203985
Sun May 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 +0.17390141127681602
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 +0.9656942193408895
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 -0.61077924692934
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 -0.1072745558162751
Sun May 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 +1.118644067796609
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 -0.6198625522166878
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 -1.059929338044114
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 -0.03998134204039161
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 +0.03999733351109569
Sun May 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 -1.5682414698162717
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 -1.3336786222970431
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 -0.20029721522256239
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 +0.3891807744697502
Sun Apr 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Nájdených 2 171 záznamov, zobrazujem 901 až 1 000.[<<] 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií