Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.9593319053766711 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 2.6905460063026077 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.508388375373196 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 9.868891475472363 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.6204961666247417 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 20.54621728883039 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.402721972463188 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 22.75256247585027 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.175878532608057 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 8.492035346993877 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.48214192636694975
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +8.687317385209781E-4
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 +0.30702289455493315
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 -0.308103944541287
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.1577753673207809
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.5755190026281838
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.6172259757336178
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.11694875411376415
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 +0.34468422620012973
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.26026656001130277
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 -0.4779479554773758
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 +0.13217356645898803
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.06355528870795979
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 -0.024010517778023655
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 +0.014349807302593831
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 -0.22498962710162118
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.12726629081663532
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.09048475229434416
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 +0.002049858413343486
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 -0.09303550269889627
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 +0.10396837018598148
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.39162878765604603
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 +0.26088263818672885
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.5187652858340925
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.5601840646442469
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 -0.3944452351422285
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.17545493165114578
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +0.06259771794925939
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 +0.8888575566110575
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 -0.2776923414912744
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 +0.1299341236925926
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -1.1269386476736116
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 -0.46731534693618926
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.24417282137663676
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.4072093256670968
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.3836507093110413
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 -0.175946389106727
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.19686501745783858
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.13848275546348532
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.07100849238663898
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.15657799648987236
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 +0.43924961763681836
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 -0.17625274586251294
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 +0.3114941335271624
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.35063919801343957
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 +0.0011496499316052677
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 -0.3990541786182433
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 +0.23068845008349115
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 -0.21873192741765024
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 -0.10353269573970181
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 -0.16931198803111158
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.036273899358477024
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 +0.03228562204110119
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 +0.10525322266489923
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 -0.14308807485134878
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.16306026936415208
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 +0.362329243013221
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.5533348560986724
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 -0.073039349949795
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.4047747956789749
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +0.6063767547891814
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.11165866494322074
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 +0.23135295206367346
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 -0.13746577795234316
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.25478592191967664
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.18582150154176702
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.6366152856584932
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -0.34254317560703385
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2016 -0.7269803752230217
Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2016 -0.11520671944607841
Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2016 +0.25889046941678373
Nájdených 4 195 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií