Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.3933206459042946 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.8590917051960254 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.025321602362709 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 9.40147250569594 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.3014009745493613 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 20.549944457152346 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 6.403814591707557 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 22.43346728377489 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 4.121779646755019 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 8.492035346993877 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 -0.05739700501884215
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 +0.00380847712602872
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.19521068635968675
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.13974758432435408
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 +0.05740012785808801
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.03782765827746459
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.2280290218755141
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.24389710385861463
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 -0.09751833590561887
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 +0.07626993543026117
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 +0.20846744921858829
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 -0.03149304414500875
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 +0.09868421052630083
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 -0.022199018310061547
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 +0.08091369388840519
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 -0.055100647775262246
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 +0.1785042442816689
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 -0.08862426603741369
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 -0.08964135235083859
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 +0.07736519389310104
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 +0.07852418462516653
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.45176112372134014
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 -0.04521082302994728
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0261960568040962
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 +0.04193126582767093
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.10306664609007044
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.12220766495283897
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.1455395437555751
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.42907999712100775
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 +0.43567593717592956
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 -0.21224295020476802
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 -0.24521064313825036
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 -0.07715686626971774
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.031259682202460226
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.21778915029106827
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.43720543387857447
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 +0.06908012462164947
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.14543903195782093
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.4377170312469758
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.25550341639038265
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.4868194738904208
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.12100254493884677
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.5429352176433326
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.13121406085467413
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.04826374620441243
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 -0.08790058141137536
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.2882274426792293
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 -0.061034886546920575
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.11806375442741057
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 +0.13534939479484365
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 -0.03589613315809004
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.4579162337626741
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 -0.0035730482224067828
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.17842048311200642
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 -0.07648604404825221
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 +0.051475729331244224
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.05227420295597085
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.061040996453030516
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +0.4815622176727743
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.14098185169041244
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 +0.017660336539805144
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.17636196773516133
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.18055740174575874
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +0.6929359571020939
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.09304839352225258
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.21805166232982742
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 -0.09622974642765314
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 -0.5955665229506621
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 +0.013033181926573434
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 -0.05930737850302137
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0973699029907209
Nájdených 4 194 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií