Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

PG konzervatívna investičná stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe, Generali Investments CEE a BNP Paribas Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.5025753640721007 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.2395103746501563 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 5.134891890670956 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 8.375949686788164 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 2.188524088373356 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.702716654362494 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.268692355175353 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 31.678639915235117 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.648622336152775 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.014380286332366 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sat Nov 14 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Nov 13 00:00:00 CET 2015 +0.005960961123705033
Thu Nov 12 00:00:00 CET 2015 +0.1188183273200849
Wed Nov 11 00:00:00 CET 2015 +0.39818284817849303
Tue Nov 10 00:00:00 CET 2015 -0.344698429586515
Mon Nov 09 00:00:00 CET 2015 -0.5522505695252704
Sun Nov 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Nov 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Nov 06 00:00:00 CET 2015 -0.26757977592212967
Thu Nov 05 00:00:00 CET 2015 +0.037162708030379576
Wed Nov 04 00:00:00 CET 2015 -0.033919658865130486
Tue Nov 03 00:00:00 CET 2015 -0.4459571731032099
Mon Nov 02 00:00:00 CET 2015 +0.015546596903547538
Sun Nov 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Oct 31 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Oct 30 00:00:00 CET 2015 -0.38875598086123375
Thu Oct 29 00:00:00 CET 2015 +0.2559078303513047
Wed Oct 28 00:00:00 CET 2015 +0.1361696652585067
Tue Oct 27 00:00:00 CET 2015 -0.1295683553385345
Mon Oct 26 00:00:00 CET 2015 +0.13081005736341922
Sun Oct 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 23 00:00:00 CEST 2015 +0.6018962969355215
Thu Oct 22 00:00:00 CEST 2015 +0.41103679835367757
Wed Oct 21 00:00:00 CEST 2015 -0.25280489188268973
Tue Oct 20 00:00:00 CEST 2015 +0.010264499956761597
Mon Oct 19 00:00:00 CEST 2015 +0.16775436431919388
Sun Oct 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 16 00:00:00 CEST 2015 -0.06759716416375738
Thu Oct 15 00:00:00 CEST 2015 +0.15164726845355858
Wed Oct 14 00:00:00 CEST 2015 -0.038438633533644406
Tue Oct 13 00:00:00 CEST 2015 +0.020577023046271847
Mon Oct 12 00:00:00 CEST 2015 +0.03900325027083795
Sun Oct 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 09 00:00:00 CEST 2015 +0.12366302909336468
Thu Oct 08 00:00:00 CEST 2015 +0.04449508926147416
Wed Oct 07 00:00:00 CEST 2015 -0.09053600568154252
Tue Oct 06 00:00:00 CEST 2015 -0.14399939368674097
Mon Oct 05 00:00:00 CEST 2015 +0.4316883145126553
Sun Oct 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Oct 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Oct 02 00:00:00 CEST 2015 +0.3278277186245617
Thu Oct 01 00:00:00 CEST 2015 +0.005455001691046846
Wed Sep 30 00:00:00 CEST 2015 +0.23182827211390133
Tue Sep 29 00:00:00 CEST 2015 +0.10454125000684655
Mon Sep 28 00:00:00 CEST 2015 -0.18302210469956037
Sun Sep 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 25 00:00:00 CEST 2015 +0.10117416722724215
Thu Sep 24 00:00:00 CEST 2015 -0.002187501708988293
Wed Sep 23 00:00:00 CEST 2015 +0.300038396138433
Tue Sep 22 00:00:00 CEST 2015 -0.37813794384760513
Mon Sep 21 00:00:00 CEST 2015 +0.7792408046831696
Sun Sep 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 18 00:00:00 CEST 2015 -0.06329044259283023
Thu Sep 17 00:00:00 CEST 2015 -0.0995145230725143
Wed Sep 16 00:00:00 CEST 2015 -0.17288883522323317
Tue Sep 15 00:00:00 CEST 2015 +0.09064290540727882
Mon Sep 14 00:00:00 CEST 2015 -0.05380742432646457
Sun Sep 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 11 00:00:00 CEST 2015 -0.06913314714934415
Thu Sep 10 00:00:00 CEST 2015 +0.06478568565766807
Wed Sep 09 00:00:00 CEST 2015 +0.13579486728390577
Tue Sep 08 00:00:00 CEST 2015 -0.1394485742207081
Mon Sep 07 00:00:00 CEST 2015 +0.43893024538186864
Sun Sep 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Sep 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Sep 04 00:00:00 CEST 2015 +0.12201248833704881
Thu Sep 03 00:00:00 CEST 2015 +0.1116472389416856
Wed Sep 02 00:00:00 CEST 2015 -0.004974134500585592
Tue Sep 01 00:00:00 CEST 2015 -0.5244928253340078
Mon Aug 31 00:00:00 CEST 2015 +0.0907965332232834
Sun Aug 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 29 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 28 00:00:00 CEST 2015 +0.04514349575816823
Thu Aug 27 00:00:00 CEST 2015 +0.17537570660417146
Wed Aug 26 00:00:00 CEST 2015 -0.4627596504325737
Tue Aug 25 00:00:00 CEST 2015 -0.1841055538508698
Mon Aug 24 00:00:00 CEST 2015 -0.40328962088592846
Sun Aug 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 22 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 21 00:00:00 CEST 2015 -0.24443089519412808
Thu Aug 20 00:00:00 CEST 2015 -0.13156893233443157
Wed Aug 19 00:00:00 CEST 2015 -0.28515667353354957
Tue Aug 18 00:00:00 CEST 2015 +0.15148142316525082
Mon Aug 17 00:00:00 CEST 2015 -0.048841109018781026
Sun Aug 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 15 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 14 00:00:00 CEST 2015 -0.019532627626730914
Thu Aug 13 00:00:00 CEST 2015 -0.040134287155396464
Wed Aug 12 00:00:00 CEST 2015 +0.2740962708767398
Tue Aug 11 00:00:00 CEST 2015 -0.1265547770354658
Mon Aug 10 00:00:00 CEST 2015 +0.2231899836690161
Sun Aug 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 08 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Aug 07 00:00:00 CEST 2015 +0.08335739619825233
Nájdených 4 198 záznamov, zobrazujem 801 až 900.[<<] 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií