Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB aktívna investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.8170386097333227 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.2287416645454519 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.2329865727483966 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.191954091838878 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.9738945895955586 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.368581251381066 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.7535789306506233 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov N/A
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. N/A
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.2634029971069225 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 +0.23711212182362829
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.0
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.05202873228500948
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 +0.18477098123115354
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 -0.12121824334563769
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 +0.2981038258606219
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.23827008108993653
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.32289919588694715
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 +0.16760807187914395
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 +0.026698809939816215
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.06631039542969575
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 -0.21729172294716648
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 +0.05680215613151063
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 -0.033678208632579754
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 +0.02624456012941323
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 -0.003133580625075183
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 +0.05290714991141954
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 -0.09983595582161797
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.16706340958378973
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 +0.10403253666657974
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 +0.046345390990154556
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.0
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 +0.41568726435185965
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.1826627824580811
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.3608692241311502
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 -0.3669703258180448
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 +0.004689936568595954
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 +0.4404404404404545
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 -0.12389193173396507
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 -0.039974447705986904
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 -0.6138529790954834
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 +0.0
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 -0.08678325978161183
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.11661263614524842
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.18003616243608178
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.2631517844012876
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 -0.031336198725668396
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.05225428872235227
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 +0.12129949348742741
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.12183528955280565
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.1503858738313113
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 +0.20325836396486352
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 -0.0027256125814432153
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 -0.01557250363033802
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 -0.029189921303967026
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 +0.10480424203936423
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 -0.03738827332387018
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 +0.028049070290208533
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 -0.1590808317321688
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 +0.11253324403359954
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 +0.0288230459727572
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 -0.003115907878182611
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 -0.042825385331141774
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.10210643231552297
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 +0.07175979189662485
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.2392754040447187
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 -0.10454925280320992
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.27124033998573793
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +0.182718999262093
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.13096373672769346
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 +0.15034532441704584
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 +0.11053188570532768
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.08459110383559221
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.21025152022009763
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -0.22731969415168862
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 1 264 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií