Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB dynamická investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.1916376684375285 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.536577211536616 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.4255392280483123 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 4.9018672837037425 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.0287618814804889 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.596444732391738 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.4569787413758926 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.956304242919137 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.458364339417174 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.9907856246752305 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 -0.22863762460751502
Sun Oct 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Oct 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 -0.1704251498828171
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 +0.17743469671469825
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 +0.06711655094147773
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 +0.08488290433878376
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 +0.16086414014139905
Sun Oct 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 +0.19365592979360713
Thu Sep 28 00:00:00 CEST 2017 -0.07960515841428162
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 -0.18519763582688142
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 +0.1058518319097459
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 +0.12374872881875376
Sun Sep 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 -0.029396994157337986
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 +0.012862839257365977
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0018375822318006385
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 -0.147401513159096
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 -0.16730474498237413
Sun Sep 17 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Sep 14 00:00:00 CEST 2017 +0.11798508375109407
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 +0.3035227028850045
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Sep 10 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 -0.13716329167408503
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 -0.02265130459268505
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 -0.012242449469297867
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 -0.04160700955736729
Sun Sep 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Sep 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 +0.30748835410874165
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 +0.14690154523214005
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Aug 27 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Aug 24 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 -0.04177879357588665
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 +0.26797760076881616
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Aug 20 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 19 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 -0.19306324973408096
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 -0.0939838077570414
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 +0.2808954157375183
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 +0.1400275120133898
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 +0.26967682078242206
Sun Aug 13 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 12 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 -0.30216137884254124
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 -0.4102362543219158
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 -0.17043608340333094
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 +0.10986178282965398
Mon Aug 07 00:00:00 CEST 2017 +0.15059592960714951
Sun Aug 06 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Aug 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 +0.2081934597687649
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 +0.024028094387290366
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 -0.0652645059600161
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 -0.028929663985024945
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 -0.01600108315024329
Sun Jul 30 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 29 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 -0.2859685189162633
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 +0.18259169545918041
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 -0.14181436438310868
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 -0.13732810996057765
Sun Jul 23 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 22 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 -0.3591914527094957
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 -0.0939855359922177
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 +0.24226258572485904
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 -0.1783195217128366
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 +0.3001329160056798
Sun Jul 16 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 15 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 +0.1945453652788558
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 +0.42340238017466447
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 -0.08620848907305856
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 +0.274153612467785
Sun Jul 09 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sat Jul 08 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 +0.057457061658226394
Thu Jul 06 00:00:00 CEST 2017 -0.5248472780461526
Wed Jul 05 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Tue Jul 04 00:00:00 CEST 2017 +0.2983418603217842
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Sun Jul 02 00:00:00 CEST 2017 +0.0
Nájdených 3 726 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií