Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB dynamická investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Vyššia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.1916376684375285 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.536577211536616 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.4255392280483123 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 4.9018672837037425 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.0287618814804889 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 7.596444732391738 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.45923960109673 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 12.956304242919137 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 2.4597240957044963 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 3.9907856246752305 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 +0.045521033752308426
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 +0.0036418153235473483
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 +0.4664975486011258
Sun Apr 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 -0.7738992055280249
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 -0.3629370165612755
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 +0.1352289534848552
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 -0.01327965134878184
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 -0.009053488007140231
Sun Apr 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 +0.4102905972546296
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 +0.5318889674164495
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 +0.4565874677144848
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 +0.571224562656198
Mon Apr 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sun Apr 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 +0.06652294425622074
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 +0.3331046714994983
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 +0.128710481859855
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 +0.4606432843057888
Sun Mar 29 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 28 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 +0.11326860841424491
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 -0.2805153538713654
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 -0.20994481981284707
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 +0.022299996902773955
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 -0.2453161303079554
Sun Mar 22 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 21 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 +0.19378525127076784
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 +0.0755900047708451
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 +0.35566609668893534
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 -0.11676075844808054
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 +0.3909318768471053
Sun Mar 15 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 14 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 -0.3869348918383366
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 +0.13308871544511192
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 +0.6787259487449404
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 -0.39042766173747623
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 +0.022457751355275946
Sun Mar 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 -0.03554546701755612
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 +0.31591524713330443
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 -0.18420461073507965
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 -0.07986223764005729
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 +0.07742644487736072
Sun Mar 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 28 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 27 00:00:00 CET 2015 -0.0068680032217116604
Thu Feb 26 00:00:00 CET 2015 +0.2553910675722477
Wed Feb 25 00:00:00 CET 2015 +0.08896518454008628
Tue Feb 24 00:00:00 CET 2015 +0.25060610247842874
Mon Feb 23 00:00:00 CET 2015 -0.11042097998620193
Sun Feb 22 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 21 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 20 00:00:00 CET 2015 +0.05963777896353406
Thu Feb 19 00:00:00 CET 2015 +0.08482030660972839
Wed Feb 18 00:00:00 CET 2015 +0.16110355938174337
Tue Feb 17 00:00:00 CET 2015 -0.12193742221775494
Mon Feb 16 00:00:00 CET 2015 -0.16127514040977076
Sun Feb 15 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 14 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 13 00:00:00 CET 2015 +0.40323850927764227
Thu Feb 12 00:00:00 CET 2015 +0.7113214970112978
Wed Feb 11 00:00:00 CET 2015 -0.12927920505961765
Tue Feb 10 00:00:00 CET 2015 -0.23392848110867703
Mon Feb 09 00:00:00 CET 2015 +0.04047968425844317
Sun Feb 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 06 00:00:00 CET 2015 -0.11182643526387892
Thu Feb 05 00:00:00 CET 2015 +0.25145043196270933
Wed Feb 04 00:00:00 CET 2015 -0.36538497945892345
Tue Feb 03 00:00:00 CET 2015 +0.4131524418449857
Mon Feb 02 00:00:00 CET 2015 +0.32485696122060403
Sun Feb 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 31 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 30 00:00:00 CET 2015 -0.1884553639980453
Thu Jan 29 00:00:00 CET 2015 -0.1330739447553384
Wed Jan 28 00:00:00 CET 2015 -0.3724818020543097
Tue Jan 27 00:00:00 CET 2015 -0.3497889313193099
Mon Jan 26 00:00:00 CET 2015 -0.2791753974328657
Sun Jan 25 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 24 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 23 00:00:00 CET 2015 +1.4324167817393914
Thu Jan 22 00:00:00 CET 2015 +0.612715282668546
Wed Jan 21 00:00:00 CET 2015 +0.44437584807619146
Tue Jan 20 00:00:00 CET 2015 +0.07723051377598722
Mon Jan 19 00:00:00 CET 2015 -0.03924343798250618
Sun Jan 18 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 17 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 16 00:00:00 CET 2015 +0.2217981121369803
Thu Jan 15 00:00:00 CET 2015 +0.28385394776829287
Wed Jan 14 00:00:00 CET 2015 -0.05363836112186959
Nájdených 3 726 záznamov, zobrazujem 1 001 až 1 100.[<<] 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií