Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB vyvážená investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Stredná úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Zloženie stratégie do 15.3.2017: VUB AM Eurový fond 30%, VUB AM Konzervatívne portfólio 30%, VUB AM Dynamické portfólio 30%, VUB AM Vyvážený rastový fond 10%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.805689914477381 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.1441362895396212 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.13909504404155 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.2468112557349604 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8525233319266468 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 5.635711283507727 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 1.8358853362672178 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 9.992544837253824 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.9178015884436128 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.5607982950109687 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Fri Apr 24 00:00:00 CEST 2015 +0.04975536943364034
Thu Apr 23 00:00:00 CEST 2015 +0.11860567172318781
Wed Apr 22 00:00:00 CEST 2015 +0.18715354314335286
Tue Apr 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon Apr 20 00:00:00 CEST 2015 +0.33203381141433397
Sun Apr 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 17 00:00:00 CEST 2015 -0.7748544929730627
Thu Apr 16 00:00:00 CEST 2015 -0.25310779796215854
Wed Apr 15 00:00:00 CEST 2015 +0.20574063673180376
Tue Apr 14 00:00:00 CEST 2015 -0.018324112167206863
Mon Apr 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0023644574752381686
Sun Apr 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 10 00:00:00 CEST 2015 +0.4268252865784632
Thu Apr 09 00:00:00 CEST 2015 +0.5317434740573503
Wed Apr 08 00:00:00 CEST 2015 +0.27888160099584525
Tue Apr 07 00:00:00 CEST 2015 +0.49073851335094787
Mon Apr 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sun Apr 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Apr 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 02 00:00:00 CEST 2015 +0.08486869428611499
Wed Apr 01 00:00:00 CEST 2015 +0.2340860688623536
Tue Mar 31 00:00:00 CEST 2015 +0.10448247955645229
Mon Mar 30 00:00:00 CEST 2015 +0.41298507553200636
Sun Mar 29 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 28 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 27 00:00:00 CET 2015 +0.1798287981239497
Thu Mar 26 00:00:00 CET 2015 -0.20250401673386875
Wed Mar 25 00:00:00 CET 2015 -0.319104573227861
Tue Mar 24 00:00:00 CET 2015 -0.011481611293078231
Mon Mar 23 00:00:00 CET 2015 -0.25556640507274153
Sun Mar 22 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 21 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 20 00:00:00 CET 2015 +0.16724124398506035
Thu Mar 19 00:00:00 CET 2015 -0.05611807726191387
Wed Mar 18 00:00:00 CET 2015 +0.3506052330404401
Tue Mar 17 00:00:00 CET 2015 -0.0901435036178384
Mon Mar 16 00:00:00 CET 2015 +0.24258302403998755
Sun Mar 15 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 14 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 13 00:00:00 CET 2015 -0.23777112260641786
Thu Mar 12 00:00:00 CET 2015 +0.0853800319720932
Wed Mar 11 00:00:00 CET 2015 +0.538783263017578
Tue Mar 10 00:00:00 CET 2015 -0.273209114256062
Mon Mar 09 00:00:00 CET 2015 +0.02975828980930828
Sun Mar 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Mar 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Mar 06 00:00:00 CET 2015 -0.03824602514525566
Thu Mar 05 00:00:00 CET 2015 +0.2324435168338681
Wed Mar 04 00:00:00 CET 2015 -0.07539598090777133
Tue Mar 03 00:00:00 CET 2015 -0.04193662100233553
Mon Mar 02 00:00:00 CET 2015 +0.08211728781803629
Sun Mar 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 28 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 27 00:00:00 CET 2015 +0.02859715732085988
Thu Feb 26 00:00:00 CET 2015 +0.20058162574760274
Wed Feb 25 00:00:00 CET 2015 +0.038424005855091536
Tue Feb 24 00:00:00 CET 2015 +0.18881644475132475
Mon Feb 23 00:00:00 CET 2015 -0.14826656253433157
Sun Feb 22 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 21 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 20 00:00:00 CET 2015 +0.15399469573826252
Thu Feb 19 00:00:00 CET 2015 -0.08608952089045374
Wed Feb 18 00:00:00 CET 2015 +0.21170236849674495
Tue Feb 17 00:00:00 CET 2015 -0.012847336930590814
Mon Feb 16 00:00:00 CET 2015 -0.1429513965251914
Sun Feb 15 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 14 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 13 00:00:00 CET 2015 +0.3205265706108378
Thu Feb 12 00:00:00 CET 2015 +0.486516113536851
Wed Feb 11 00:00:00 CET 2015 -0.0799955694761394
Tue Feb 10 00:00:00 CET 2015 -0.11248248223635926
Mon Feb 09 00:00:00 CET 2015 +0.18597204261348566
Sun Feb 08 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Feb 07 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Feb 06 00:00:00 CET 2015 -0.057236757076125855
Thu Feb 05 00:00:00 CET 2015 +0.28762413820768984
Wed Feb 04 00:00:00 CET 2015 -0.2941628973199073
Tue Feb 03 00:00:00 CET 2015 +0.38673248120393566
Mon Feb 02 00:00:00 CET 2015 +0.21545186074874323
Sun Feb 01 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 31 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 30 00:00:00 CET 2015 -0.2322464282846397
Thu Jan 29 00:00:00 CET 2015 -0.09256573710096916
Wed Jan 28 00:00:00 CET 2015 -0.3413242149542839
Tue Jan 27 00:00:00 CET 2015 -0.31327975084758464
Mon Jan 26 00:00:00 CET 2015 -0.298286685289213
Sun Jan 25 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 24 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 23 00:00:00 CET 2015 +0.9945058336934522
Thu Jan 22 00:00:00 CET 2015 +0.5287393414340471
Wed Jan 21 00:00:00 CET 2015 +0.36061510099089844
Tue Jan 20 00:00:00 CET 2015 +0.0691812923813302
Mon Jan 19 00:00:00 CET 2015 -0.007478499314458986
Sun Jan 18 00:00:00 CET 2015 +0.0
Sat Jan 17 00:00:00 CET 2015 +0.0
Fri Jan 16 00:00:00 CET 2015 +0.2912609222845788
Thu Jan 15 00:00:00 CET 2015 +0.24498286373062683
Nájdených 3 727 záznamov, zobrazujem 1 001 až 1 100.[<<] 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií