Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

VUB konzervatívna investičná stratégia

  • Správca fondov VÚB Asset Management
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR
  • Fond VUB AM Eurový fond sa ku dňu 16.3.2017 zlúčil do fondu VUB AM Konzervatívne portfólio.
  • Zloženie stratégie do 15.3.2017: VUB AM Eurový fond 40%, VUB AM Konzervatívne portfólio 40%, VUB AM Dynamické portfólio 20%.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.4512395953429449 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 0.7148599401674671 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 1.31676666676106 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 2.1615524609141623 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.5021629510774339 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 3.0198284038397416 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 0.9911853587009745 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 7.18869250004448 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 1.393481542007069 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 1.7348976789256287 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Aug 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Aug 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 31 00:00:00 CEST 2015 -0.012437707813390375
Thu Jul 30 00:00:00 CEST 2015 +0.04894559572599633
Wed Jul 29 00:00:00 CEST 2015 +0.18783869144584742
Tue Jul 28 00:00:00 CEST 2015 +0.1756796136713774
Mon Jul 27 00:00:00 CEST 2015 -0.2475021386510292
Sun Jul 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 24 00:00:00 CEST 2015 -0.19727953183409852
Thu Jul 23 00:00:00 CEST 2015 -0.06957962311037136
Wed Jul 22 00:00:00 CEST 2015 -0.06374066654527155
Tue Jul 21 00:00:00 CEST 2015 -0.14960779613664954
Mon Jul 20 00:00:00 CEST 2015 +0.015707152541267533
Sun Jul 19 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 18 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 17 00:00:00 CEST 2015 +0.043833894352047764
Thu Jul 16 00:00:00 CEST 2015 +0.14079724368689028
Wed Jul 15 00:00:00 CEST 2015 +0.06381356494064505
Tue Jul 14 00:00:00 CEST 2015 +0.09207568455369142
Mon Jul 13 00:00:00 CEST 2015 +0.26281427513991673
Sun Jul 12 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 11 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 10 00:00:00 CEST 2015 +0.2626707359783893
Thu Jul 09 00:00:00 CEST 2015 +0.17458421391161494
Wed Jul 08 00:00:00 CEST 2015 -0.10097301266750947
Tue Jul 07 00:00:00 CEST 2015 -0.17327268789256323
Mon Jul 06 00:00:00 CEST 2015 -0.14390883001290433
Sun Jul 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jul 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jul 03 00:00:00 CEST 2015 -0.054040571998655196
Thu Jul 02 00:00:00 CEST 2015 -0.050689291263992686
Wed Jul 01 00:00:00 CEST 2015 +0.17814479675675443
Tue Jun 30 00:00:00 CEST 2015 +0.043306266916516734
Mon Jun 29 00:00:00 CEST 2015 -0.46338511530743176
Sun Jun 28 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 27 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 26 00:00:00 CEST 2015 -0.09772094872134574
Thu Jun 25 00:00:00 CEST 2015 -0.0761312104862526
Wed Jun 24 00:00:00 CEST 2015 -0.04466575129448813
Tue Jun 23 00:00:00 CEST 2015 +0.2595679396276438
Mon Jun 22 00:00:00 CEST 2015 +0.08216722274785582
Sun Jun 21 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 20 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 19 00:00:00 CEST 2015 -0.0066393347386508594
Thu Jun 18 00:00:00 CEST 2015 +0.1113326686606797
Wed Jun 17 00:00:00 CEST 2015 -0.0024924603075504592
Tue Jun 16 00:00:00 CEST 2015 +0.06650981435447534
Mon Jun 15 00:00:00 CEST 2015 -0.22645077806164693
Sun Jun 14 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 13 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 12 00:00:00 CEST 2015 -0.16396972357023287
Thu Jun 11 00:00:00 CEST 2015 +0.07956372557144675
Wed Jun 10 00:00:00 CEST 2015 +0.1976415877761042
Tue Jun 09 00:00:00 CEST 2015 -0.05643715556735174
Mon Jun 08 00:00:00 CEST 2015 -0.19383376683620668
Sun Jun 07 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Jun 06 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri Jun 05 00:00:00 CEST 2015 -0.19428391907867137
Thu Jun 04 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Wed Jun 03 00:00:00 CEST 2015 -0.009093313934258163
Tue Jun 02 00:00:00 CEST 2015 -0.13703832119801973
Mon Jun 01 00:00:00 CEST 2015 -0.009080028065554302
Sun May 31 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 30 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 29 00:00:00 CEST 2015 -0.15000783007904772
Thu May 28 00:00:00 CEST 2015 -0.059308561026043094
Wed May 27 00:00:00 CEST 2015 +0.11628098764617789
Tue May 26 00:00:00 CEST 2015 -0.11861419087000513
Mon May 25 00:00:00 CEST 2015 -0.06503074554868249
Sun May 24 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 23 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 22 00:00:00 CEST 2015 +0.03540901529999019
Thu May 21 00:00:00 CEST 2015 +0.017295765831804033
Wed May 20 00:00:00 CEST 2015 +0.01894657067069261
Tue May 19 00:00:00 CEST 2015 +0.11958861516383479
Mon May 18 00:00:00 CEST 2015 +0.10154714924954078
Sun May 17 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 16 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 15 00:00:00 CEST 2015 +0.092551275059094
Thu May 14 00:00:00 CEST 2015 +0.09015342624374512
Wed May 13 00:00:00 CEST 2015 -0.0586893268086186
Tue May 12 00:00:00 CEST 2015 -0.1345561710101606
Mon May 11 00:00:00 CEST 2015 +0.26402913424929864
Sun May 10 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 09 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 08 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu May 07 00:00:00 CEST 2015 +0.06874446110138877
Wed May 06 00:00:00 CEST 2015 -0.41898634995257567
Tue May 05 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Mon May 04 00:00:00 CEST 2015 +0.13792761690811517
Sun May 03 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat May 02 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Fri May 01 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Thu Apr 30 00:00:00 CEST 2015 -0.10395696511668007
Wed Apr 29 00:00:00 CEST 2015 -0.267425881888272
Tue Apr 28 00:00:00 CEST 2015 -0.10439271388176508
Mon Apr 27 00:00:00 CEST 2015 +0.030422878004273457
Sun Apr 26 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Sat Apr 25 00:00:00 CEST 2015 +0.0
Nájdených 3 727 záznamov, zobrazujem 901 až 1 000.[<<] 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií