Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 7 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont do 1 roka
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.09208103130755596 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.21459227467811592 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.4282655246252709 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.8830694275274054 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.030712530712528885 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.6473159573197829 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. -0.38974184015857505 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 -1.0334346504559333 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Thu Oct 02 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Oct 01 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 30 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 29 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 26 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 25 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 24 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 23 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 22 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 19 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 18 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 17 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 16 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 15 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 12 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 11 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 10 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 09 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 08 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 05 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 04 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 03 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 02 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 01 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 29 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 28 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 27 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 26 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 25 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 22 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 21 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 20 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 19 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 18 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 15 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 14 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 13 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 12 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 11 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 08 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 07 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 06 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 05 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 04 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 01 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 31 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 30 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 29 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 28 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jul 25 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 24 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 23 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 22 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 21 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jul 18 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 17 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 15 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 14 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jul 11 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 10 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 09 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 08 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 07 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jul 04 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 03 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 02 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 01 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jun 30 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jun 27 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jun 26 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jun 25 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jun 24 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jun 23 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jun 20 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jun 19 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jun 18 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jun 17 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jun 16 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jun 13 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jun 12 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jun 11 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jun 10 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jun 09 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jun 06 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jun 05 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jun 04 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jun 03 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jun 02 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri May 30 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu May 29 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed May 28 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon May 26 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri May 23 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu May 22 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed May 21 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Tue May 20 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Mon May 19 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Fri May 16 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Thu May 15 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Wed May 14 00:00:00 CEST 2014 3.319392 +0.0 +0.0
Nájdených 2 617 záznamov, zobrazujem 801 až 900.[<<] 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií