Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 7 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont do 1 roka
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.09208103130755596 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.21459227467811592 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.4282655246252709 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.8830694275274054 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.030712530712528885 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.6479025158903751 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. -0.389954398050929 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 -1.0334346504559333 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Tue Dec 10 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Dec 09 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Dec 06 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Dec 05 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Dec 04 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Dec 03 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Dec 02 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Nov 29 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Nov 28 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Nov 27 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Nov 21 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Nov 20 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Nov 18 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Nov 15 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Nov 14 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Nov 13 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Nov 12 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Nov 11 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Nov 08 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Nov 07 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Nov 06 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Nov 05 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Nov 04 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Oct 31 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Oct 30 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Oct 29 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Oct 28 00:00:00 CET 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Oct 17 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Oct 16 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Oct 15 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Oct 14 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Oct 11 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Oct 10 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Oct 09 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Oct 08 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Oct 07 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Oct 04 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Oct 03 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Oct 02 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Oct 01 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 30 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 27 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 26 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 25 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 24 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 23 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 20 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 19 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 18 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 17 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 16 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 13 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 12 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 11 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 10 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 09 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Sep 06 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Sep 05 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Sep 04 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Sep 03 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Sep 02 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 30 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 28 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 27 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 26 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 23 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 22 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 21 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 20 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 19 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 16 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 15 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 14 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 13 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 12 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 09 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 08 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Aug 07 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Aug 06 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Aug 05 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Aug 02 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Aug 01 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 31 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 30 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 29 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jul 26 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 25 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 24 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 23 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 22 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jul 19 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 18 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 17 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 16 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 15 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Fri Jul 12 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Thu Jul 11 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Wed Jul 10 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Tue Jul 09 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Mon Jul 08 00:00:00 CEST 2013 3.319392 +0.0 +0.0
Nájdených 2 617 záznamov, zobrazujem 1 001 až 1 100.[<<] 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií