Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 7 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont do 1 roka
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.09208103130755596 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace -0.21459227467811592 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov -0.4282655246252709 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov -0.8830694275274054 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku -0.030712530712528885 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. -0.6473159573197829 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov -1.9398733261995038 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. -0.38974184015857505 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 -1.0334346504559333 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 3.255 +0.0 +0.0
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 3.255 -9.999999999998899E-4 -0.030712530712534658
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 3.256 +0.0 +0.0
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 3.256 +9.999999999998899E-4 +0.030721966205831563
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 3.255 +0.0 +0.0
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 3.255 +9.999999999998899E-4 +0.03073140749845038
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 3.254 -9.999999999998899E-4 -0.030721966205831563
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 3.255 +0.0 +0.0
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 3.255 -9.999999999998899E-4 -0.030712530712534658
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 3.256 +0.0 +0.0
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 3.256 +0.0 +0.0
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 3.256 +9.999999999998899E-4 +0.030721966205831563
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 3.255 +0.0 +0.0
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 3.255 -9.999999999998899E-4 -0.030712530712534658
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 3.256 +0.0 +0.0
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 3.256 -0.001000000000000334 -0.030703101013202172
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 3.257 +0.0 +0.0
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 3.257 -9.999999999998899E-4 -0.030693677102505035
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 3.258 +0.0 +0.0
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 3.258 +0.0 +0.0
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 3.258 -0.0019999999999997797 -0.06134969325152895
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 3.26 +0.0 +0.0
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 3.26 +0.0 +0.0
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 3.26 +9.999999999998899E-4 +0.030684258975142598
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 3.259 -0.002000000000000224 -0.06133088009812582
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 3.261 +0.0 +0.0
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 3.261 -9.999999999998899E-4 -0.03065603923973015
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 3.262 +9.999999999998899E-4 +0.03066544004906291
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 3.261 -9.999999999998899E-4 -0.03065603923973015
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 3.262 +9.999999999998899E-4 +0.03066544004906291
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 3.261 -9.999999999998899E-4 -0.03065603923973015
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 3.262 +0.0 +0.0
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 3.262 +9.999999999998899E-4 +0.03066544004906291
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 3.261 +0.0 +0.0
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 3.261 -9.999999999998899E-4 -0.03065603923973015
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 3.262 -9.999999999998899E-4 -0.03064664419245844
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 3.263 -0.002000000000000224 -0.06125574272589063
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 3.265 +0.002000000000000224 +0.06129328838493109
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 3.263 +0.0 +0.0
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 3.263 +0.0 +0.0
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 3.263 -9.999999999998899E-4 -0.03063725490196134
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 3.264 +0.0 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 3.264 +9.999999999998899E-4 +0.03064664419245844
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 3.263 +9.999999999998899E-4 +0.03065603923973015
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 3.262 -9.999999999998899E-4 -0.03064664419245844
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 3.263 +0.0019999999999997797 +0.06133088009812582
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 3.261 +0.0 +0.0
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 3.261 -9.999999999998899E-4 -0.03065603923973015
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 3.262 +9.999999999998899E-4 +0.03066544004906291
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 3.261 -9.999999999998899E-4 -0.03065603923973015
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 3.262 +0.0 +0.0
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 3.262 -9.999999999998899E-4 -0.03064664419245844
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 3.263 +9.999999999998899E-4 +0.03065603923973015
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 3.262 -9.999999999998899E-4 -0.03064664419245844
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 3.263 +9.999999999998899E-4 +0.03065603923973015
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 3.262 +0.0 +0.0
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 3.262 +0.0 +0.0
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 3.262 +0.0 +0.0
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 3.262 +0.0 +0.0
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 3.262 +0.0 +0.0
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 3.262 +0.0 +0.0
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 3.262 -9.999999999998899E-4 -0.03064664419245844
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 3.263 +9.999999999998899E-4 +0.03065603923973015
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 3.262 -9.999999999998899E-4 -0.03064664419245844
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 3.263 +0.0 +0.0
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 3.263 -9.999999999998899E-4 -0.03063725490196134
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 3.264 +0.0 +0.0
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 3.264 +0.0 +0.0
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 3.264 +0.0 +0.0
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 3.264 +0.0 +0.0
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 3.264 +0.0 +0.0
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 3.264 +0.0 +0.0
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 3.264 +0.0 +0.0
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 3.264 +9.999999999998899E-4 +0.03064664419245844
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 3.263 +0.0 +0.0
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 3.263 -9.999999999998899E-4 -0.03063725490196134
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 3.264 -0.001000000000000334 -0.03062787136295242
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 3.265 -9.999999999998899E-4 -0.03061849357011681
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 3.266 +9.999999999998899E-4 +0.030627871362938208
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 3.265 -9.999999999998899E-4 -0.03061849357011681
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 3.266 +0.0 +0.0
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 3.266 +0.0 +0.0
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 3.266 -9.999999999998899E-4 -0.030609121518210713
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 3.267 +9.999999999998899E-4 +0.03061849357011681
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 3.266 -9.999999999998899E-4 -0.030609121518210713
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 3.267 +9.999999999998899E-4 +0.03061849357011681
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 3.266 +0.0 +0.0
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 3.266 -9.999999999998899E-4 -0.030609121518210713
Nájdených 2 617 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií