Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 5 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 3 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac -0.13074743952931067 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.3041556145004352 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.780892576810956 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.664329337254002 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 0.8139023317201843 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.358783940589463 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.0666565705970585 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.458110267118887 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.1218204637203835 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.019748653500897 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Wed Aug 23 00:00:00 CEST 2017 4.443 -0.009000000000000341 -0.202156334231816
Tue Aug 22 00:00:00 CEST 2017 4.452 +0.009999999999999787 +0.2251238180999593
Mon Aug 21 00:00:00 CEST 2017 4.442 -0.006999999999999673 -0.15733872780398883
Fri Aug 18 00:00:00 CEST 2017 4.449 -0.01100000000000012 -0.24663677130044448
Thu Aug 17 00:00:00 CEST 2017 4.46 -0.006999999999999673 -0.15670472352809384
Wed Aug 16 00:00:00 CEST 2017 4.467 +0.008000000000000007 +0.17941242431038518
Tue Aug 15 00:00:00 CEST 2017 4.459 +0.0 +0.0
Mon Aug 14 00:00:00 CEST 2017 4.459 +0.011999999999999567 +0.2698448392174413
Fri Aug 11 00:00:00 CEST 2017 4.447 -0.009000000000000341 -0.20197486535009546
Thu Aug 10 00:00:00 CEST 2017 4.456 -0.0129999999999999 -0.29089281718505333
Wed Aug 09 00:00:00 CEST 2017 4.469 -0.004999999999999893 -0.11175681716584052
Tue Aug 08 00:00:00 CEST 2017 4.474 +0.001000000000000334 +0.022356360384549134
Fri Aug 04 00:00:00 CEST 2017 4.473 +0.008999999999999453 +0.20161290322579362
Thu Aug 03 00:00:00 CEST 2017 4.464 +0.004000000000000448 +0.08968609865472388
Wed Aug 02 00:00:00 CEST 2017 4.46 -0.008000000000000007 -0.179051029543416
Tue Aug 01 00:00:00 CEST 2017 4.468 +0.019999999999999574 +0.4496402877697676
Mon Jul 31 00:00:00 CEST 2017 4.448 +0.0 +0.0
Fri Jul 28 00:00:00 CEST 2017 4.448 -0.020999999999999908 -0.46990378160661805
Thu Jul 27 00:00:00 CEST 2017 4.469 +0.004000000000000448 +0.08958566629340226
Wed Jul 26 00:00:00 CEST 2017 4.465 +0.008999999999999453 +0.20197486535008125
Tue Jul 25 00:00:00 CEST 2017 4.456 -0.005999999999999339 -0.1344688480501901
Mon Jul 24 00:00:00 CEST 2017 4.462 -0.001000000000000334 -0.02240645305849398
Fri Jul 21 00:00:00 CEST 2017 4.463 -0.008000000000000007 -0.1789308879445315
Thu Jul 20 00:00:00 CEST 2017 4.471 +0.0 +0.0
Wed Jul 19 00:00:00 CEST 2017 4.471 +0.012000000000000455 +0.269118636465592
Tue Jul 18 00:00:00 CEST 2017 4.459 -0.008000000000000007 -0.17909111260352972
Mon Jul 17 00:00:00 CEST 2017 4.467 +0.004999999999999893 +0.11205737337516553
Fri Jul 14 00:00:00 CEST 2017 4.462 +0.0039999999999995595 +0.08972633467921298
Thu Jul 13 00:00:00 CEST 2017 4.458 +0.0 +0.0
Wed Jul 12 00:00:00 CEST 2017 4.458 +0.02800000000000047 +0.6320541760722449
Tue Jul 11 00:00:00 CEST 2017 4.43 -0.010000000000000675 -0.22522522522524469
Mon Jul 10 00:00:00 CEST 2017 4.44 +0.012000000000000455 +0.27100271002711906
Fri Jul 07 00:00:00 CEST 2017 4.428 -0.03200000000000003 -0.7174887892376631
Mon Jul 03 00:00:00 CEST 2017 4.46 +0.0129999999999999 +0.2923319091522387
Fri Jun 30 00:00:00 CEST 2017 4.447 -0.006999999999999673 -0.1571621014818163
Thu Jun 29 00:00:00 CEST 2017 4.454 -0.03500000000000014 -0.7796836711962669
Wed Jun 28 00:00:00 CEST 2017 4.489 +0.0039999999999995595 +0.08918617614268953
Tue Jun 27 00:00:00 CEST 2017 4.485 -0.03799999999999937 -0.840150342692894
Mon Jun 26 00:00:00 CEST 2017 4.523 -0.0030000000000001137 -0.06628369421122215
Fri Jun 23 00:00:00 CEST 2017 4.526 +0.0 +0.0
Thu Jun 22 00:00:00 CEST 2017 4.526 +0.0 +0.0
Wed Jun 21 00:00:00 CEST 2017 4.526 +0.0 +0.0
Tue Jun 20 00:00:00 CEST 2017 4.526 +0.0030000000000001137 +0.06632765863365364
Mon Jun 19 00:00:00 CEST 2017 4.523 +0.020999999999999908 +0.46645935139937933
Fri Jun 16 00:00:00 CEST 2017 4.502 +0.0 +0.0
Thu Jun 15 00:00:00 CEST 2017 4.502 -0.007000000000000561 -0.15524506542470817
Wed Jun 14 00:00:00 CEST 2017 4.509 +0.002000000000000668 +0.044375416019533986
Tue Jun 13 00:00:00 CEST 2017 4.507 +0.006999999999999673 +0.15555555555555145
Mon Jun 12 00:00:00 CEST 2017 4.5 -0.006999999999999673 -0.15531395606832632
Fri Jun 09 00:00:00 CEST 2017 4.507 +0.009999999999999787 +0.22237046920167813
Thu Jun 08 00:00:00 CEST 2017 4.497 +0.009999999999999787 +0.22286605749943078
Wed Jun 07 00:00:00 CEST 2017 4.487 -0.006000000000000227 -0.13354106387714637
Tue Jun 06 00:00:00 CEST 2017 4.493 -0.009999999999999787 -0.22207417277370212
Mon Jun 05 00:00:00 CEST 2017 4.503 +0.0 +0.0
Fri Jun 02 00:00:00 CEST 2017 4.503 +0.004999999999999893 +0.11116051578478903
Thu Jun 01 00:00:00 CEST 2017 4.498 +0.007000000000000561 +0.15586729013583067
Wed May 31 00:00:00 CEST 2017 4.491 -0.007000000000000561 -0.1556247220987217
Tue May 30 00:00:00 CEST 2017 4.498 -0.0030000000000001137 -0.06665185514330574
Mon May 29 00:00:00 CEST 2017 4.501 +0.001000000000000334 +0.022222222222239907
Fri May 26 00:00:00 CEST 2017 4.5 +0.009999999999999787 +0.22271714922048602
Thu May 25 00:00:00 CEST 2017 4.49 +0.0 +0.0
Wed May 24 00:00:00 CEST 2017 4.49 +0.004000000000000448 +0.08916629514044416
Tue May 23 00:00:00 CEST 2017 4.486 +0.0039999999999995595 +0.08924587237839887
Mon May 22 00:00:00 CEST 2017 4.482 -0.006999999999999673 -0.1559367342392477
Fri May 19 00:00:00 CEST 2017 4.489 +0.006000000000000227 +0.13383894713361144
Thu May 18 00:00:00 CEST 2017 4.483 +0.0 +0.0
Wed May 17 00:00:00 CEST 2017 4.483 -0.015000000000000568 -0.3334815473543955
Tue May 16 00:00:00 CEST 2017 4.498 -9.999999999994458E-4 -0.02222716159144511
Mon May 15 00:00:00 CEST 2017 4.499 -0.004999999999999893 -0.1110124333925313
Fri May 12 00:00:00 CEST 2017 4.504 +0.004999999999999893 +0.11113580795732503
Thu May 11 00:00:00 CEST 2017 4.499 -0.010000000000000675 -0.22177866489244025
Wed May 10 00:00:00 CEST 2017 4.509 +0.005000000000000782 +0.11101243339255973
Tue May 09 00:00:00 CEST 2017 4.504 -0.001000000000000334 -0.02219755826860137
Fri May 05 00:00:00 CEST 2017 4.505 +0.009999999999999787 +0.22246941045605695
Thu May 04 00:00:00 CEST 2017 4.495 +0.004999999999999893 +0.11135857461025012
Wed May 03 00:00:00 CEST 2017 4.49 +0.004000000000000448 +0.08916629514044416
Tue May 02 00:00:00 CEST 2017 4.486 +0.006999999999999673 +0.15628488501897664
Fri Apr 28 00:00:00 CEST 2017 4.479 -0.006000000000000227 -0.13377926421405562
Thu Apr 27 00:00:00 CEST 2017 4.485 +0.009000000000000341 +0.20107238605899624
Wed Apr 26 00:00:00 CEST 2017 4.476 +0.0039999999999995595 +0.08944543828263818
Tue Apr 25 00:00:00 CEST 2017 4.472 -0.010999999999999233 -0.24537140307828054
Mon Apr 24 00:00:00 CEST 2017 4.483 +0.02799999999999958 +0.6285072951739608
Fri Apr 21 00:00:00 CEST 2017 4.455 +0.0019999999999997797 +0.044913541432748616
Thu Apr 20 00:00:00 CEST 2017 4.453 +0.002000000000000668 +0.04493372275895524
Wed Apr 19 00:00:00 CEST 2017 4.451 -0.001000000000000334 -0.02246181491464938
Tue Apr 18 00:00:00 CEST 2017 4.452 -0.008000000000000007 -0.17937219730941933
Thu Apr 13 00:00:00 CEST 2017 4.46 -0.006999999999999673 -0.15670472352809384
Wed Apr 12 00:00:00 CEST 2017 4.467 -0.001000000000000334 -0.022381378692941212
Tue Apr 11 00:00:00 CEST 2017 4.468 -0.006000000000000227 -0.13410818059902851
Mon Apr 10 00:00:00 CEST 2017 4.474 +0.0 +0.0
Fri Apr 07 00:00:00 CEST 2017 4.474 +0.008000000000000007 +0.17913121361397089
Thu Apr 06 00:00:00 CEST 2017 4.466 +0.0019999999999997797 +0.04480286738350969
Wed Apr 05 00:00:00 CEST 2017 4.464 -9.999999999994458E-4 -0.022396416573329248
Tue Apr 04 00:00:00 CEST 2017 4.465 +0.0039999999999995595 +0.0896659941717104
Mon Apr 03 00:00:00 CEST 2017 4.461 +0.0030000000000001137 +0.06729475100941329
Fri Mar 31 00:00:00 CEST 2017 4.458 +0.001000000000000334 +0.022436616558223932
Thu Mar 30 00:00:00 CEST 2017 4.457 +0.004999999999999893 +0.11230907457321848
Wed Mar 29 00:00:00 CEST 2017 4.452 +0.014000000000000234 +0.31545741324920584
Tue Mar 28 00:00:00 CEST 2017 4.438 +0.0129999999999999 +0.29378531073444947
Mon Mar 27 00:00:00 CEST 2017 4.425 -0.006000000000000227 -0.13540961408260443
Nájdených 2 615 záznamov, zobrazujem 101 až 200.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií