Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Amundi - Rentier Invest Línia 5 (Pioneer)

  • Správca fondov Rentier Invest je Generali Poisťovňa
  • Produkt životného cyklu - investičný horizont 3 - 5 rokov
  • Referenčná mena EUR
  • Poradca a administrátor Amundi Czech Republic Asset Management, a.s.
  • Skladba fondov a ich podiely v jednotlivých líniách môžu byť v priebehu času menené. Tieto činnosti vykonáva správca fondov spolu s administrátorom. Správca s administrátorom dodržiava cieľový podiel akciových, dlhopisových a peňažných fondov v jednotlivých líniách.
  • Spoločnosť Pioneer sa 3.7.2017 stala súčasťou skupiny Amundi. K 1.11.2017 sa Pioneer Asset Management, a. s. premenoval na na Amundi Czech Republic Asset Management, a. s.

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 0.5251641137855589 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 1.7271922054916011 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 2.7510624021471752 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 3.9601719846119154 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.055873295204579 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 6.614063587839403 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 2.149854814029517 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.76643215517001 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.17499622181592 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 2.019748653500897 %
Dátum platnosti kurzu Hodnota podielového listu (v EUR) Absolútna zmena (v EUR) Relatívna zmena (v %)
Fri Jan 19 00:00:00 CET 2018 4.594 +0.01100000000000012 +0.24001745581496436
Thu Jan 18 00:00:00 CET 2018 4.583 -0.0019999999999997797 -0.0436205016357718
Wed Jan 17 00:00:00 CET 2018 4.585 +0.0030000000000001137 +0.0654735923177725
Tue Jan 16 00:00:00 CET 2018 4.582 +0.006000000000000227 +0.13111888111889414
Mon Jan 15 00:00:00 CET 2018 4.576 -0.006000000000000227 -0.1309471846355308
Fri Jan 12 00:00:00 CET 2018 4.582 +0.009999999999999787 +0.21872265966753446
Thu Jan 11 00:00:00 CET 2018 4.572 -0.006000000000000227 -0.13106159895150427
Wed Jan 10 00:00:00 CET 2018 4.578 -0.005999999999999339 -0.13089005235600837
Tue Jan 09 00:00:00 CET 2018 4.584 -0.001000000000000334 -0.021810250817893007
Mon Jan 08 00:00:00 CET 2018 4.585 +0.006999999999999673 +0.15290519877675024
Fri Jan 05 00:00:00 CET 2018 4.578 +0.015000000000000568 +0.32873109796187805
Thu Jan 04 00:00:00 CET 2018 4.563 +0.01499999999999968 +0.32981530343008103
Wed Jan 03 00:00:00 CET 2018 4.548 +0.01499999999999968 +0.3309066843150106
Tue Jan 02 00:00:00 CET 2018 4.533 -0.0129999999999999 -0.2859656841179117
Fri Dec 29 00:00:00 CET 2017 4.546 -0.008999999999999453 -0.19758507135014725
Thu Dec 28 00:00:00 CET 2017 4.555 -0.01100000000000012 -0.24091108190977195
Wed Dec 27 00:00:00 CET 2017 4.566 -0.001000000000000334 -0.021896211955336753
Fri Dec 22 00:00:00 CET 2017 4.567 -9.999999999994458E-4 -0.021891418563910747
Thu Dec 21 00:00:00 CET 2017 4.568 +0.010999999999999233 +0.24138687733154995
Wed Dec 20 00:00:00 CET 2017 4.557 -0.0129999999999999 -0.2844638949671747
Tue Dec 19 00:00:00 CET 2017 4.57 -0.019000000000000128 -0.4140335585094874
Mon Dec 18 00:00:00 CET 2017 4.589 +0.016000000000000014 +0.34987972884322005
Fri Dec 15 00:00:00 CET 2017 4.573 +0.001000000000000334 +0.021872265966777604
Thu Dec 14 00:00:00 CET 2017 4.572 -0.004999999999999893 -0.10924186148130843
Wed Dec 13 00:00:00 CET 2017 4.577 -0.012000000000000455 -0.2614948790586311
Tue Dec 12 00:00:00 CET 2017 4.589 +0.0030000000000001137 +0.0654164849542127
Mon Dec 11 00:00:00 CET 2017 4.586 -9.999999999994458E-4 -0.021800741225192155
Fri Dec 08 00:00:00 CET 2017 4.587 +0.01100000000000012 +0.2403846153846274
Thu Dec 07 00:00:00 CET 2017 4.576 +0.005999999999999339 +0.13129102844638396
Wed Dec 06 00:00:00 CET 2017 4.57 -0.0019999999999997797 -0.043744531933498365
Tue Dec 05 00:00:00 CET 2017 4.572 +0.004999999999999893 +0.10948105977665534
Mon Dec 04 00:00:00 CET 2017 4.567 +0.0030000000000001137 +0.06573181419807383
Fri Dec 01 00:00:00 CET 2017 4.564 +0.004999999999999893 +0.10967317394165832
Thu Nov 30 00:00:00 CET 2017 4.559 +0.001000000000000334 +0.021939447125944866
Wed Nov 29 00:00:00 CET 2017 4.558 -0.0030000000000001137 -0.06577504933127898
Tue Nov 28 00:00:00 CET 2017 4.561 +0.009999999999999787 +0.21973192704901123
Mon Nov 27 00:00:00 CET 2017 4.551 +0.0 +0.0
Fri Nov 24 00:00:00 CET 2017 4.551 -0.008000000000000007 -0.17547707830665615
Thu Nov 23 00:00:00 CET 2017 4.559 -0.004999999999999893 -0.10955302366345165
Wed Nov 22 00:00:00 CET 2017 4.564 +0.001000000000000334 +0.021915406530808923
Tue Nov 21 00:00:00 CET 2017 4.563 +0.0129999999999999 +0.2857142857142918
Mon Nov 20 00:00:00 CET 2017 4.55 +0.01499999999999968 +0.3307607497243623
Thu Nov 16 00:00:00 CET 2017 4.535 +0.01100000000000012 +0.24314765694074936
Wed Nov 15 00:00:00 CET 2017 4.524 -0.006000000000000227 -0.13245033112583826
Tue Nov 14 00:00:00 CET 2017 4.53 -0.006999999999999673 -0.1542869737712067
Mon Nov 13 00:00:00 CET 2017 4.537 -0.006999999999999673 -0.15404929577464088
Fri Nov 10 00:00:00 CET 2017 4.544 -0.01100000000000012 -0.24149286498354172
Thu Nov 09 00:00:00 CET 2017 4.555 -0.025000000000000355 -0.54585152838429
Wed Nov 08 00:00:00 CET 2017 4.58 -0.006999999999999673 -0.15260518857640193
Tue Nov 07 00:00:00 CET 2017 4.587 +0.005999999999999339 +0.13097576948261747
Mon Nov 06 00:00:00 CET 2017 4.581 +0.007000000000000561 +0.15303891560998295
Fri Nov 03 00:00:00 CET 2017 4.574 +0.0039999999999995595 +0.08752735229758457
Thu Nov 02 00:00:00 CET 2017 4.57 +0.002000000000000668 +0.04378283712786413
Wed Nov 01 00:00:00 CET 2017 4.568 +0.0 +0.0
Tue Oct 31 00:00:00 CET 2017 4.568 +0.009999999999999787 +0.21939447125932077
Mon Oct 30 00:00:00 CET 2017 4.558 +0.009999999999999787 +0.21987686895337788
Fri Oct 27 00:00:00 CEST 2017 4.548 +0.017000000000000348 +0.3751931141028564
Thu Oct 26 00:00:00 CEST 2017 4.531 +0.02799999999999958 +0.6218076837663631
Wed Oct 25 00:00:00 CEST 2017 4.503 -0.009999999999999787 -0.22158209616662816
Tue Oct 24 00:00:00 CEST 2017 4.513 -0.0129999999999999 -0.2872293415819769
Mon Oct 23 00:00:00 CEST 2017 4.526 +0.011999999999999567 +0.2658396101018923
Fri Oct 20 00:00:00 CEST 2017 4.514 -0.0019999999999997797 -0.04428697962798367
Thu Oct 19 00:00:00 CEST 2017 4.516 -0.008000000000000007 -0.1768346595932826
Wed Oct 18 00:00:00 CEST 2017 4.524 -0.0039999999999995595 -0.08833922261483451
Tue Oct 17 00:00:00 CEST 2017 4.528 +0.0 +0.0
Mon Oct 16 00:00:00 CEST 2017 4.528 +0.008999999999999453 +0.19915910599688402
Fri Oct 13 00:00:00 CEST 2017 4.519 +0.007000000000000561 +0.15514184397164854
Thu Oct 12 00:00:00 CEST 2017 4.512 +0.0019999999999997797 +0.04434589800443689
Wed Oct 11 00:00:00 CEST 2017 4.51 +0.0019999999999997797 +0.04436557231588267
Tue Oct 10 00:00:00 CEST 2017 4.508 -0.001000000000000334 -0.022177866489244025
Mon Oct 09 00:00:00 CEST 2017 4.509 +0.004000000000000448 +0.08879023307437706
Fri Oct 06 00:00:00 CEST 2017 4.505 -0.004000000000000448 -0.0887114659569761
Thu Oct 05 00:00:00 CEST 2017 4.509 +0.007000000000000561 +0.15548645046648346
Wed Oct 04 00:00:00 CEST 2017 4.502 -0.004000000000000448 -0.08877052818465359
Tue Oct 03 00:00:00 CEST 2017 4.506 +0.0 +0.0
Mon Oct 02 00:00:00 CEST 2017 4.506 +0.007000000000000561 +0.15559013114025788
Fri Sep 29 00:00:00 CEST 2017 4.499 +0.011999999999999567 +0.26743926899932546
Wed Sep 27 00:00:00 CEST 2017 4.487 +0.0019999999999997797 +0.04459308807133766
Tue Sep 26 00:00:00 CEST 2017 4.485 +0.002000000000000668 +0.04461298237788469
Mon Sep 25 00:00:00 CEST 2017 4.483 +0.006999999999999673 +0.1563896336014352
Fri Sep 22 00:00:00 CEST 2017 4.476 +0.0019999999999997797 +0.044702726866347575
Thu Sep 21 00:00:00 CEST 2017 4.474 +0.001000000000000334 +0.022356360384549134
Wed Sep 20 00:00:00 CEST 2017 4.473 +0.0 +0.0
Tue Sep 19 00:00:00 CEST 2017 4.473 +0.004999999999999893 +0.111906893464635
Mon Sep 18 00:00:00 CEST 2017 4.468 +0.0019999999999997797 +0.04478280340349272
Fri Sep 15 00:00:00 CEST 2017 4.466 -0.0039999999999995595 -0.08948545861296964
Wed Sep 13 00:00:00 CEST 2017 4.47 +0.005999999999999339 +0.13440860215052908
Tue Sep 12 00:00:00 CEST 2017 4.464 -0.0019999999999997797 -0.04478280340349272
Mon Sep 11 00:00:00 CEST 2017 4.466 +0.01100000000000012 +0.24691358024691112
Fri Sep 08 00:00:00 CEST 2017 4.455 -0.0039999999999995595 -0.08970621215517838
Thu Sep 07 00:00:00 CEST 2017 4.459 +0.0129999999999999 +0.29239766081872176
Wed Sep 06 00:00:00 CEST 2017 4.446 -0.0030000000000001137 -0.0674308833445707
Tue Sep 05 00:00:00 CEST 2017 4.449 +0.0 +0.0
Mon Sep 04 00:00:00 CEST 2017 4.449 -0.0030000000000001137 -0.06738544474393393
Fri Sep 01 00:00:00 CEST 2017 4.452 +0.0019999999999997797 +0.044943820224702336
Thu Aug 31 00:00:00 CEST 2017 4.45 +0.0129999999999999 +0.2929907595222119
Wed Aug 30 00:00:00 CEST 2017 4.437 +0.009000000000000341 +0.2032520325203393
Tue Aug 29 00:00:00 CEST 2017 4.428 -0.006000000000000227 -0.13531799729365446
Mon Aug 28 00:00:00 CEST 2017 4.434 -0.006000000000000227 -0.13513513513514397
Fri Aug 25 00:00:00 CEST 2017 4.44 -0.0039999999999995595 -0.09000900090008201
Nájdených 2 616 záznamov, zobrazujem 1 až 100.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií