Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Euro konzervatívna stratégia

  • Správca fondov Generali Investments Europe & Generali Investments CEE
  • Nižšia úroveň rizika
  • Referenčná mena EUR

Výkonnosť stratégie

Aktuálne hodnoty ku dňu Mon Jan 22 00:00:00 CET 2018

Výkonnosť stratégie za 1 mesiac 1.53939307452573 %
Výkonnosť stratégie za 3 mesiace 3.2358764170098198 %
Výkonnosť stratégie za 6 mesiacov 4.675856125558919 %
Výkonnosť stratégie za 12 mesiacov 8.313111037220278 %
Výkonnosť stratégie od začiatku roku 1.717137991758655 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky 16.14364380208322 %
Výkonnosť stratégie za 3 roky p.a. 5.100783754543614 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov 28.78460859030656 %
Výkonnosť stratégie za 5 rokov p.a. 5.180863545416559 %
Výkonnosť stratégie za rok 2017 6.398501380027755 %
Dátum platnosti kurzu Relatívna zmena (v %)
Sun Dec 18 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 17 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 16 00:00:00 CET 2016 -0.17580419465524244
Thu Dec 15 00:00:00 CET 2016 +0.351470184116522
Wed Dec 14 00:00:00 CET 2016 +0.3203414034371974
Tue Dec 13 00:00:00 CET 2016 -0.03802951972575386
Mon Dec 12 00:00:00 CET 2016 -0.11175890905686003
Sun Dec 11 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 10 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 09 00:00:00 CET 2016 -0.21671597023659217
Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016 +0.3680362577742642
Wed Dec 07 00:00:00 CET 2016 +0.44165575218542585
Tue Dec 06 00:00:00 CET 2016 -0.05811523975303601
Mon Dec 05 00:00:00 CET 2016 +0.09944818721743331
Sun Dec 04 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Dec 03 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Dec 02 00:00:00 CET 2016 -0.3742258823009763
Thu Dec 01 00:00:00 CET 2016 -0.18841314264309972
Wed Nov 30 00:00:00 CET 2016 -0.02808880468366226
Tue Nov 29 00:00:00 CET 2016 +0.03719018509693228
Mon Nov 28 00:00:00 CET 2016 +0.03913387367475707
Sun Nov 27 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 26 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 25 00:00:00 CET 2016 +0.10234878036668249
Thu Nov 24 00:00:00 CET 2016 -0.3121381878384284
Wed Nov 23 00:00:00 CET 2016 +0.26968671668829813
Tue Nov 22 00:00:00 CET 2016 +0.17928473952608215
Mon Nov 21 00:00:00 CET 2016 -0.04280006295751093
Sun Nov 20 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 19 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 18 00:00:00 CET 2016 -0.11611550872936505
Thu Nov 17 00:00:00 CET 2016 -0.2143944251945129
Wed Nov 16 00:00:00 CET 2016 +0.13448675939274324
Tue Nov 15 00:00:00 CET 2016 -0.1810084204677196
Mon Nov 14 00:00:00 CET 2016 -0.7101516173703146
Sun Nov 13 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 12 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 11 00:00:00 CET 2016 -0.5946094176357235
Thu Nov 10 00:00:00 CET 2016 -0.21484576079241435
Wed Nov 09 00:00:00 CET 2016 -0.08229427784064569
Tue Nov 08 00:00:00 CET 2016 -0.008391146528367699
Mon Nov 07 00:00:00 CET 2016 +0.05281089366863512
Sun Nov 06 00:00:00 CET 2016 +0.0
Sat Nov 05 00:00:00 CET 2016 +0.0
Fri Nov 04 00:00:00 CET 2016 +0.022754484529656338
Thu Nov 03 00:00:00 CET 2016 -0.048735846297972785
Wed Nov 02 00:00:00 CET 2016 +0.03006280689115215
Tue Nov 01 00:00:00 CET 2016 -0.05413789463139551
Mon Oct 31 00:00:00 CET 2016 -0.02354443945291962
Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2016 -0.36105950336117587
Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2016 -0.3281605272069612
Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2016 -0.0534553942939624
Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2016 +0.051601667378875504
Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0034939849704755943
Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2016 -0.05748330566613902
Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2016 +0.1064842451718988
Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2016 +0.11899505712840153
Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2016 -0.1760284225434532
Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2016 -0.06740969517926487
Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2016 +0.1325778457847946
Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2016 -0.165113082325675
Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2016 -0.006443022206937599
Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2016 -0.03059499208286809
Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2016 -0.04962512909241923
Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2016 +0.035152308782173236
Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2016 -0.2649509974468316
Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2016 -0.032639869868589244
Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2016 -0.051875818915945615
Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2016 +0.03504182281676549
Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2016 -0.1487729569760461
Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2016 -0.0851313665051947
Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2016 +0.13869736715517433
Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2016 +0.00828511485573813
Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2016 -0.185935090780049
Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2016 +0.37997766727451676
Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2016 +0.056801283923363144
Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2016 +0.16236118789348097
Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2016 +0.12386978893769651
Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2016 +0.10247885869215168
Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2016 -0.02769658525303953
Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2016 +0.10794484852725361
Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2016 -0.049237359047964446
Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2016 -0.26940508166674704
Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2016 -0.3444209422907818
Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2016 +0.0
Nájdených 5 020 záznamov, zobrazujem 401 až 500.[<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>]
Stiahnuť hodnoty v tabuľke
Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií