Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Tlačové správy

Počet škôd po víchriciach stúpol na Slovensku 3,5-násobne. Poistiť si majetok sa naozaj oplatí

20.02.2018 Štatistiky ukazujú, že počet škôd po víchriciach stúpol minulý rok v porovnaní s rokom predtým zhruba 3,5-násobne.
 

Na Vianoce sa stane o tretinu požiarov viac ako počas roka

19.12.2017 Vianočné obdobie je časom, kedy si ľudia v domácnostiach zapaľujú sviečky na adventných vencoch, ozdobujú vianočné stromčeky svetielkami a vítajú príchod nového roka pyrotechnikou.
 

Čo robiť, ak sa pri lyžovaní zrazíte s niekým na svahu

21.11.2017 Prichádza lyžiarska sezóna a s ňou sa každoročne na svahoch stanú stovky poistných udalostí. Okrem zdravotných problémov po páde či zrážke na lyžiach vedia človeku život poriadne znepríjemniť aj nemalé finančné výdavky, ktoré so sebou takéto poistné udalosti prinášajú.
 

Bilancia víchrice: Škody sa šplhajú k státisícom

31.10.2017 Ľudia nahlasujú poisťovniam škody spôsobené silnou víchricou a búrkami, ktoré sa Slovenskom prehnali cez víkend. Poisťovni Generali klienti nahlásili zatiaľ 140 poistných udalostí, škody dosiahli takmer stotisíc eur.
 

Piatok trinásteho: Je naozaj nešťastný?

12.10.2017 Tento rok nás čaká už druhý piatok trinásteho. Počas posledných troch rokov sme zažili päť týchto „nešťastných“ dní. V poisťovni Generali sme sa teda pozreli na to, či sú piatky trinásteho naozaj nehodovejšie ako bežné dni a aké nehody sa v tento deň ľuďom stávajú.
 

Skupina Generali obnoví srdce Benátok spustením globálnej komunitnej iniciatívy – THE HUMAN SAFETY NET

10.10.2017 Budova Procuratie Vecchie, historické sídlo spoločnosti Generali, otvorí po rekonštrukcii svoje brány, aby sa stala centrom iniciatívy The Human Safety Net.
 

Prelomová zmena: Ľudia si môžu poistiť už aj používaný telefón či tablet

02.10.2017 Na trh s poistením mobilov a tabletov prichádza novinka. Ľudia si doteraz mohli poistiť len nový telefón či tablet pri jeho kúpe, po novom si budú môcť poistiť už aj používané zariadenie.
 

Bilancia búrok: 12-metrový konár zapichnutý v streche rodinného domu

19.09.2017 Ľudia nahlasujú poisťovniam škody spôsobené silnými búrkami, ktoré sa prehnali Slovenskom. Odlomený dvanásťmetrový konár stromu dokonca prerazil strechu rodinného domu.
 

Pozitívne polročné výsledky poisťovne Generali: Vyšší čistý zisk aj predpísané poistné

06.09.2017 Polročné hospodárske výsledky poisťovne Generali potvrdzujú stabilitu nášho biznisu a rovnako tak silnú pozíciu našej spoločnosti na Slovensku. Rast predpísaného poistného spoločne s rastom čistého zisku sú výsledkom nášho disciplinovaného prístupu k podnikaniu.
 

Novinka na trhu: Klienti nájdu v každom balíku poistenia všetko potrebné, poisťovňa ho vyskladá za nich

04.09.2017 V čase stále častejších výkyvov počasia, ktoré spôsobujú na Slovensku veľké škody na majetku, si ľudia už viac nemusia lámať hlavu nad tým, ako správne si poistiť svoj majetok a ktoré pripoistenia si vybrať. Poisťovňa Generali to urobila za nich.
 

Marekovi Hamšíkovi poslali slovenskí fanúšikovia originálny narodeninový darček

28.08.2017 Obrovská narodeninová pohľadnica dnes prekvapila slovenskú futbalovú hviezdu Mareka Hamšíka. Pohľadnicu s originálnymi blahoželaniami mu k nedávnym tridsiatym narodeninám venovali slovenskí futbaloví fanúšikovia.
 

Poznáme účet za silné búrky. Klientom Generali zničili majetok za viac ako 90-tisíc eur

27.07.2017 Ľudia nahlasujú poisťovniam škody spôsobené silnými búrkami, ktoré sa prehnali Slovenskom. Poisťovňa Generali zaznamenala najvyššiu škodu v hodnote 15-tisíc eur.
 

Slovensku hrozia ďalšie búrky. Tu sú rady, čo robiť a ako ochrániť majetok

24.07.2017 Počas víkendu zasiahli silné búrky najmä východ Slovenska, kde napáchali desaťtisícové škody. Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu pred búrkami pre celé územie Slovenska aj na najbližšie dni. Ľudia môžu škody na majetku pri búrkach minimalizovať.
 

Rady, ako si počas dovolenky nenechať vykradnúť byt

03.07.2017 Len počas minulého roka zaznamenala poisťovňa Generali 109 vlámaní do bytov a domov. Rok predtým to bolo dokonca 146 vlámaní. Zlodeji čakajú často na letné mesiace, kedy sa ľudia vyberajú za oddychom do zahraničia a svoje domovy nechávajú opustené.
 

Výsledky akcie Jablko – Citrón: Dopravné predpisy porušila pätina vodičov

06.06.2017 Detsko – policajné hliadky rozdali počas dopravno-preventívnej akcie Jablko – Citrón za porušenie dopravných predpisov takmer 400 citrónov. Potešujúce je, že väčšina vodičov dopravné predpisy dodržala.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13] 

 

Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií