Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Tlačové správy

Sú vaše deti pripravené na školský rok? Týchto 5 vecí by ste im mali pripomenúť!

04.09.2018 Návrat detí do škôl znamená pre rodičov viacero starostí. Na deti totiž v školách čakajú nielen krásne zážitky, ale striehnu aj nepríjemné situácie ako je krádež či úraz.
 

Poisťovňa Generali ide príkladom: Spúšťa osvetu v prevencii projektom Generali Balans

14.08.2018 Prevencia je čoraz dôležitejšou témou, na ktorú je potrebné neustále upozorňovať. Svedčí o tom alarmujúci stav civilizačných ochorení spôsobených zlou životosprávou nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku. Poisťovňa Generali sa preto rozhodla ísť príkladom a spustiť dlhodobý prevenčný projekt Generali Balans, ktorý ľuďom poradí, ako nájsť tú správnu rovnováhu, a to nielen v oblasti zdravia.
 

Predíďte škodám na majetku: Na toto pred odchodom na dovolenku určite nezabudnite!

28.06.2018 Nezanedbateľná časť nahlásených poistných udalostí v rámci poistenia domácnosti a nehnuteľnosti v roku 2017 predstavovala škody spôsobené vytopením, vlámaním alebo škody na elektrických zariadeniach. Za tieto poistné udalosti sme len za minulý rok vyplatili našim klientom viac ako 310 tisíc eur.
 

Generali a UniCredit: Strategické partnerstvo v rámci bankopoistenia v Strednej a Východnej Európe

06.06.2018 Generali CEE Holding B. V. a UniCredit podpísali dohodu o spolupráci v rámci predaja poistenia v Strednej a Východnej Európe. Vďaka tejto dohode, ktorá bude postupne naštartovaná v druhej polovici roka 2018 v súlade s lokálnymi nariadeniami, budú môcť klienti UniCreditu využívať osvedčené znalosti a vysoko kvalitné služby od poisťovne Generali.
 

100. výročie odovzdania bojovej vlajky československej légii v Taliansku

23.05.2018 Ak sa kolíska zrodenia Československa nachádzala v Paríži, bolo to v Ríme, kde táto nová entita bola právne uznaná vďaka presvedčovacej diplomatickej a politickej práci nevysokého dôstojníka, ktorý nosil francúzsku uniformu, ale ktorý sa narodil na Slovensku.
 

Cyklisti si môžu poistiť už aj jazdený bicykel

02.05.2018 Sezóna bicyklov je opäť tu a s ňou prichádza aj novinka v rámci poistenia bicyklov. Fanúšikovia cyklošportu si môžu poistiť nielen nový bicykel pri jeho kúpe, ale už aj starší do veku 3 rokov.
 

Generali poskytne najnovšie výhody aj na staršie zmluvy svojich klientov

19.04.2018 Svet sa veľmi rýchlo mení a zmeny, ktoré v poslednom období pozorujeme sa netýkajú iba technologických inovácií, ale aj zdravia a spôsobu života ľudí.
 

Ocenenia pre Generali - generálny riaditeľ Roman Juráš sa stal Poisťovákom roka 2018

18.04.2018 Poisťovňa Generali si tento rok odniesla zo súťaže Hypotéka roka tri ocenenia, medzi ktorými je aj prestížna cena Poisťovák roka 2018 pre jej generálneho riaditeľa Romana Juráša.
 

Počet škôd po víchriciach stúpol na Slovensku 3,5-násobne. Poistiť si majetok sa naozaj oplatí

20.02.2018 Štatistiky ukazujú, že počet škôd po víchriciach stúpol minulý rok v porovnaní s rokom predtým zhruba 3,5-násobne.
 

Na Vianoce sa stane o tretinu požiarov viac ako počas roka

19.12.2017 Vianočné obdobie je časom, kedy si ľudia v domácnostiach zapaľujú sviečky na adventných vencoch, ozdobujú vianočné stromčeky svetielkami a vítajú príchod nového roka pyrotechnikou.
 

Čo robiť, ak sa pri lyžovaní zrazíte s niekým na svahu

21.11.2017 Prichádza lyžiarska sezóna a s ňou sa každoročne na svahoch stanú stovky poistných udalostí. Okrem zdravotných problémov po páde či zrážke na lyžiach vedia človeku život poriadne znepríjemniť aj nemalé finančné výdavky, ktoré so sebou takéto poistné udalosti prinášajú.
 

Bilancia víchrice: Škody sa šplhajú k státisícom

31.10.2017 Ľudia nahlasujú poisťovniam škody spôsobené silnou víchricou a búrkami, ktoré sa Slovenskom prehnali cez víkend. Poisťovni Generali klienti nahlásili zatiaľ 140 poistných udalostí, škody dosiahli takmer stotisíc eur.
 

Piatok trinásteho: Je naozaj nešťastný?

12.10.2017 Tento rok nás čaká už druhý piatok trinásteho. Počas posledných troch rokov sme zažili päť týchto „nešťastných“ dní. V poisťovni Generali sme sa teda pozreli na to, či sú piatky trinásteho naozaj nehodovejšie ako bežné dni a aké nehody sa v tento deň ľuďom stávajú.
 

Skupina Generali obnoví srdce Benátok spustením globálnej komunitnej iniciatívy – THE HUMAN SAFETY NET

10.10.2017 Budova Procuratie Vecchie, historické sídlo spoločnosti Generali, otvorí po rekonštrukcii svoje brány, aby sa stala centrom iniciatívy The Human Safety Net.
 

Prelomová zmena: Ľudia si môžu poistiť už aj používaný telefón či tablet

02.10.2017 Na trh s poistením mobilov a tabletov prichádza novinka. Ľudia si doteraz mohli poistiť len nový telefón či tablet pri jeho kúpe, po novom si budú môcť poistiť už aj používané zariadenie.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13] 

 

Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií