Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Dušan Antalík, ktorý preteká za Generali Slovensko vybojoval bronz na Austrian King of Dirt 2012

Slovenskému riderovi Dušanovi Antalíkovi, ktorý preteká za GENERALI SLOVENSKO, sa v tejto sezóne darí. Po víťazstve na Majstrovstvách MČR Dirt Jump, v kategórií BMX PRO, vybojoval Dušan tento víkend skvelé 3. miesto na rakúskych pretekoch Austrian King of Dirt 2012. Dušan tak právom patrí medzi najlepších nielen slovenských, ale aj svetových jazdcov BMX.

„Preteky som si aj tento rok užil. Austrian King of Dirt poznám veľmi dobre a som rád, že tento rok som vyjazdil medailu. Na dirtovej scéne pribúdajú aj nové tváre, a tak motivácia zlepšovať sa, je do budúceho roku veľká. Poďakovanie patrí aj môjmu sponzorovi, poisťovni GENERALI SLOVENSKO.“ komentoval Dušan Antalík svoj bronz.

Jeden z najlepších slovenských BMX jazdcov, Dušan Antalík, má za sebou v tomto roku aj ďalšie úspechy. Na skvelom druhom mieste sa umiestnil na júnových pretekoch Bastr Bastards, v kategórií BMX PRO. Preteky, ktoré patria do Českého pohára vo freestyle BMX a zároveň sú jedny z najväčších BMX súťaží, sa konali v Brne. Úspech je to pre Dušana o to viac zaslúžený, lebo preteky odjazdil v kostýme leva, ktorý je súčasne symbolom poisťovne GENERALI SLOVENSKO.

Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií