Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Novinky

Bilancia búrok: 12-metrový konár zapichnutý v streche rodinného domu

19.09.2017 Ľudia nahlasujú poisťovniam škody spôsobené silnými búrkami, ktoré sa prehnali Slovenskom. Odlomený dvanásťmetrový konár stromu dokonca prerazil strechu rodinného domu.
 

Pozitívne polročné výsledky poisťovne Generali: Vyšší čistý zisk aj predpísané poistné

06.09.2017 Polročné hospodárske výsledky poisťovne Generali potvrdzujú stabilitu nášho biznisu a rovnako tak silnú pozíciu našej spoločnosti na Slovensku. Rast predpísaného poistného spoločne s rastom čistého zisku sú výsledkom nášho disciplinovaného prístupu k podnikaniu.
 

Novinka na trhu: Klienti nájdu v každom balíku poistenia všetko potrebné, poisťovňa ho vyskladá za nich

04.09.2017 V čase stále častejších výkyvov počasia, ktoré spôsobujú na Slovensku veľké škody na majetku, si ľudia už viac nemusia lámať hlavu nad tým, ako správne si poistiť svoj majetok a ktoré pripoistenia si vybrať. Poisťovňa Generali to urobila za nich.
 

Marekovi Hamšíkovi poslali slovenskí fanúšikovia originálny narodeninový darček

28.08.2017 Obrovská narodeninová pohľadnica dnes prekvapila slovenskú futbalovú hviezdu Mareka Hamšíka. Pohľadnicu s originálnymi blahoželaniami mu k nedávnym tridsiatym narodeninám venovali slovenskí futbaloví fanúšikovia.
 

Poznáme účet za silné búrky. Klientom Generali zničili majetok za viac ako 90-tisíc eur

27.07.2017 Ľudia nahlasujú poisťovniam škody spôsobené silnými búrkami, ktoré sa prehnali Slovenskom. Poisťovňa Generali zaznamenala najvyššiu škodu v hodnote 15-tisíc eur.
 

Slovensku hrozia ďalšie búrky. Tu sú rady, čo robiť a ako ochrániť majetok

24.07.2017 Počas víkendu zasiahli silné búrky najmä východ Slovenska, kde napáchali desaťtisícové škody. Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu pred búrkami pre celé územie Slovenska aj na najbližšie dni. Ľudia môžu škody na majetku pri búrkach minimalizovať.
 

Rady, ako si počas dovolenky nenechať vykradnúť byt

03.07.2017 Len počas minulého roka zaznamenala poisťovňa Generali 109 vlámaní do bytov a domov. Rok predtým to bolo dokonca 146 vlámaní. Zlodeji čakajú často na letné mesiace, kedy sa ľudia vyberajú za oddychom do zahraničia a svoje domovy nechávajú opustené.
 

Výsledky akcie Jablko – Citrón: Dopravné predpisy porušila pätina vodičov

06.06.2017 Detsko – policajné hliadky rozdali počas dopravno-preventívnej akcie Jablko – Citrón za porušenie dopravných predpisov takmer 400 citrónov. Potešujúce je, že väčšina vodičov dopravné predpisy dodržala.
 

Šesť rád, ako sa nedostať na dovolenke do problémov

05.06.2017 Štatistiky ukazujú, že pre geopolitickú situáciu kedysi obľúbené destinácie Slovákov ako Egypt či Tunisko nahradili overené destinácie typu Chorvátsko, Bulharsko, Grécko či Taliansko. Za posledné roky sme zaznamenali zvýšený záujem aj o exotiku. Slováci chodia radi na Kubu, do Mexika, Dominikánskej republiky a samozrejme do Thajska.
 

Jablko – Citrón: Na cestách kontrolujú vodičov okrem policajtov aj deti

29.05.2017 Dnes sa na cestách začala dopravno-preventívna akcia Jablko - Citrón. Potrvá do konca týždňa. Vodičov budú počas nej na cestách kontrolovať spolu s policajtmi aj deti zo základných škôl. Zodpovedných vodičov odmenia sladkým jablkom, pri porušení predpisov dostanú zasa ako výstrahu kyslý citrón.
 

Novinka: Cyklisti si konečne môžu poistiť bicykel aj samých seba

11.05.2017 Sezóna bicyklov je tu. A s ňou prichádza na slovenský trh aj prvé poistenie cyklistov a bicyklov, vrátane elektrobicyklov. V porovnaní s poistením domácnosti, ktoré kryje síce aj prípadnú krádež bicykla, má toto poistenie mnoho výhod.
 

Reštaurácie si môžu poistiť aj vybavenie terasy či nakazenie salmonelózou

24.04.2017 Na Slovensku podniká v gastronómii takmer 8-tisíc podnikateľov, ďalších 2-tisíc pôsobí v hotelierstve a ubytovacích službách. Nie všetci z nich majú ale svoje podnikanie aj poistené.
 

Prehľad veľkonočných poistných udalostí. Sú na Slovensku veľkonočné pondelky „nehodovejšie“ ako iné pondelky?

12.04.2017 K veľkonočným sviatkom patria neodmysliteľne šibačka či cestovanie za rodinou. K týmto tradíciám sa však viažu aj mnohé, niekedy až netradičné, poistné udalosti.
 

Úraz na veľkonočnej lyžovačke vyjde aj 130-tisíc eur, európsky preukaz poistenca v zahraničí nestačí

11.04.2017 Spoliehať sa pri ceste do zahraničia len na európsky preukaz zdravotného poistenia nestačí. Náklady na úraz, napríklad pri veľkonočnej lyžovačke, sa vyšplhajú aj na 130-tisíc eur, zdravotné poistenie z toho vykryje len minimum.
 

Generali na Slovensku zaznamenala v roku 2016 výrazný nárast o 7,6%

30.03.2017 Rok 2016 bol rokom pokračujúceho rastu. Naša stratégia inovácií nám pomohla zostať úspešnou poisťovňou, z čoho vyplývajú aj pozitívne ekonomické výsledky.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11] 

 

Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií