Generali
Zobraziť mapu pobočiek
Naše pobočky SPOLUPRACOVNÍCI
  • A A A
  • CHAT
  •  
  • Klientsky portál

Novinky

Pozor na nehodovosť počas obdobia Dušičiek: Na cestách sa oplatí dodržiavať tieto rady

29.10.2018 Počas minuloročného obdobia Dušičiek zaznamenala poisťovňa Generali nárast škodových udalostí motorových vozidiel v priemere o vyše 15 %. Pochmúrne jesenné počasie totiž prináša zvýšené riziká najmä v kombinácii s hustejšou premávkou, ako aj väčším počtom sviatočných vodičov na cestách počas dušičkového obdobia.
 

M. R. Štefánik a československé légie: Unikátna výstava pripomína najvýznamnejšiu osobnosť našich dejín a 140 000 Čechoslovákov

10.10.2018 Viaceré roky končiace osmičkou boli pre náš národ kľúčové. Výnimkou nebol ani rok 1918, ktorý sa do histórie zapísal ako rok vzniku spoločného štátu Čechov a Slovákov. Práve 28. októbra uplynie presne 100 rokov od chvíle, kedy bol v Prahe vyhlásený vznik samostatného československého štátu, čím sa začala písať nová kapitola našich spoločných dejín.
 

Nájomcovia pozor: Poistenie majiteľa sa na vaše veci nevzťahuje!

26.09.2018 Ak dôjde napríklad k požiaru alebo vykradnutiu prenajatého bytu a majiteľ bytu je poistený, poisťovňa mu preplatí vzniknutú škodu. Nárok na poistné plnenie sa však vzťahuje výlučne na majetok vlastníka bytu a nájomca z poistenia prenajímateľa nemá nárok na poistné krytie svojho majetku. Poistenie tak potrebuje nielen majiteľ nehnuteľnosti, ale aj nájomník.
 

Sú vaše deti pripravené na školský rok? Týchto 5 vecí by ste im mali pripomenúť!

04.09.2018 Návrat detí do škôl znamená pre rodičov viacero starostí. Na deti totiž v školách čakajú nielen krásne zážitky, ale striehnu aj nepríjemné situácie ako je krádež či úraz.
 

Poisťovňa Generali ide príkladom: Spúšťa osvetu v prevencii projektom Generali Balans

14.08.2018 Prevencia je čoraz dôležitejšou témou, na ktorú je potrebné neustále upozorňovať. Svedčí o tom alarmujúci stav civilizačných ochorení spôsobených zlou životosprávou nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku. Poisťovňa Generali sa preto rozhodla ísť príkladom a spustiť dlhodobý prevenčný projekt Generali Balans, ktorý ľuďom poradí, ako nájsť tú správnu rovnováhu, a to nielen v oblasti zdravia.
 

Predíďte škodám na majetku: Na toto pred odchodom na dovolenku určite nezabudnite!

28.06.2018 Nezanedbateľná časť nahlásených poistných udalostí v rámci poistenia domácnosti a nehnuteľnosti v roku 2017 predstavovala škody spôsobené vytopením, vlámaním alebo škody na elektrických zariadeniach. Za tieto poistné udalosti sme len za minulý rok vyplatili našim klientom viac ako 310 tisíc eur.
 

Generali a UniCredit: Strategické partnerstvo v rámci bankopoistenia v Strednej a Východnej Európe

06.06.2018 Generali CEE Holding B. V. a UniCredit podpísali dohodu o spolupráci v rámci predaja poistenia v Strednej a Východnej Európe. Vďaka tejto dohode, ktorá bude postupne naštartovaná v druhej polovici roka 2018 v súlade s lokálnymi nariadeniami, budú môcť klienti UniCreditu využívať osvedčené znalosti a vysoko kvalitné služby od poisťovne Generali.
 

100. výročie odovzdania bojovej vlajky československej légii v Taliansku

23.05.2018 Ak sa kolíska zrodenia Československa nachádzala v Paríži, bolo to v Ríme, kde táto nová entita bola právne uznaná vďaka presvedčovacej diplomatickej a politickej práci nevysokého dôstojníka, ktorý nosil francúzsku uniformu, ale ktorý sa narodil na Slovensku.
 

Cyklisti si môžu poistiť už aj jazdený bicykel

02.05.2018 Sezóna bicyklov je opäť tu a s ňou prichádza aj novinka v rámci poistenia bicyklov. Fanúšikovia cyklošportu si môžu poistiť nielen nový bicykel pri jeho kúpe, ale už aj starší do veku 3 rokov.
 

Generali poskytne najnovšie výhody aj na staršie zmluvy svojich klientov

19.04.2018 Svet sa veľmi rýchlo mení a zmeny, ktoré v poslednom období pozorujeme sa netýkajú iba technologických inovácií, ale aj zdravia a spôsobu života ľudí.
 

Ocenenia pre Generali - generálny riaditeľ Roman Juráš sa stal Poisťovákom roka 2018

18.04.2018 Poisťovňa Generali si tento rok odniesla zo súťaže Hypotéka roka tri ocenenia, medzi ktorými je aj prestížna cena Poisťovák roka 2018 pre jej generálneho riaditeľa Romana Juráša.
 

Počet škôd po víchriciach stúpol na Slovensku 3,5-násobne. Poistiť si majetok sa naozaj oplatí

20.02.2018 Štatistiky ukazujú, že počet škôd po víchriciach stúpol minulý rok v porovnaní s rokom predtým zhruba 3,5-násobne.
 

Na Vianoce sa stane o tretinu požiarov viac ako počas roka

19.12.2017 Vianočné obdobie je časom, kedy si ľudia v domácnostiach zapaľujú sviečky na adventných vencoch, ozdobujú vianočné stromčeky svetielkami a vítajú príchod nového roka pyrotechnikou.
 

Čo robiť, ak sa pri lyžovaní zrazíte s niekým na svahu

21.11.2017 Prichádza lyžiarska sezóna a s ňou sa každoročne na svahoch stanú stovky poistných udalostí. Okrem zdravotných problémov po páde či zrážke na lyžiach vedia človeku život poriadne znepríjemniť aj nemalé finančné výdavky, ktoré so sebou takéto poistné udalosti prinášajú.
 

Bilancia víchrice: Škody sa šplhajú k státisícom

31.10.2017 Ľudia nahlasujú poisťovniam škody spôsobené silnou víchricou a búrkami, ktoré sa Slovenskom prehnali cez víkend. Poisťovni Generali klienti nahlásili zatiaľ 140 poistných udalostí, škody dosiahli takmer stotisíc eur.
 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12] 

 

Kontakt
Spýtajte sa nás

Prevádzkové hodiny

Pondelok 08:00 - 18:00
Utorok 08:00 - 18:00
Streda 08:00 - 18:00
Štvrtok 08:00 - 18:00
Piatok 08:00 - 18:00

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. OK Viac informácií